Mušiņmakšķerēšana

Nu es arī iemācijos ar saviem spēkiem ,paskatījos copes enciklopēdījā un meiģināju kaut ko līdzigu dabūt gatavu.Žvidzināju,žvidzināju kamēr sāka izdoties.Nesaprotu tos, kas saka ,lai iet mācīties pļavās.Es uzreiz gāju pie ūdeņiem un jau otro reizi kad biju pieķērās pirmais loms.Tā kā tik vajag tikai gribasspēku.Un lai slava mušotājiem!!!
9.marts 2009, 22:12 | links
 
veikalā ''forelīte''man nokomplektēja labu iesācēja ''greis'' makšķeri.esmu apmierināts.mušas iemācījos siet caur youtubi un metienus arī.protams vēl daudz jāmācās,bet nekas nav neiespējams.galvenais ka ir jau labi lomi un pašam āķis lūpā.tas ir kaifs.kas makšķerē ar mušu mani sapratīs un citi arī....
7.marts 2009, 20:07 | links
 
Zelts
Tītari viņi abi ir Reinis un Egīls. Ir copes veikals, nobraucot no Zemitānu tilta uz centra pusi, tur ir pārdevējs baigi sakarīgais, vari gristies pie viņa.
7.marts 2009, 19:35 | links
 
sveiki. te zelts,palasīju eksperta atbildes.smiekli sanāca.sanāk tā,ja latvijā kāds grib iemācīties makšķerēt ar mušu,tad bez sertificēta meistara tas bezmazvai nav iespējams,un pats tu bez šamējiem mm kātu labāk nepērc.vai tik šeit nav lobēšana,čomi utt...negribu teikt ,ka tas būtu nepareizi.pats apgūstu šo makšķerēšanas veidu bez šamējo palīdzības ar interneta iespēam.varbūt gausāk iet,bet jo lielāks prieks par to kas sanāk.rudenī pjautāju specam ,kā ieziemot mm auklu,bet šamējais nav atbildējis nevienam no 27. oktobra.viss kas saistīts ar mm sīkumiem latvijā ir tabu.tipa ej un maksā reinim un egīlam tad pastātīsim,iemācīsim un aizvedīsim ekskursijā uz zviedriju pacopēt'.lai veicas visiem kas mācās paši.
7.marts 2009, 19:10 | links
 
Nu kads jau bija uz siem plusiem? jau ir gadijusas kadas pumpainas???
9.februāris 2009, 20:50 | links
 
Vai ir kāds Mušotais no Valkas?
7.februāris 2009, 23:19 | links
 
Varu mēģināt palīdzēt, bet es arī tik tāds amatieris vēl esmu.
2.oktobris 2008, 16:37 | links
 
Naw te gadījienā kāds MM no Ventspils. Vajag padomu (-us)
2.oktobris 2008, 15:22 | links
 
upe nu kkur atstraumes nu visa venta
24.jūnijs 2008, 20:05 | links
 
Nevari ieteikt , kadu posmu kur tusejas sapali?
24.jūnijs 2008, 19:50 | links
 
venta ir labas vietas pie kracem
24.jūnijs 2008, 19:44 | links
 
Kaads seit musinjo Ventaa, vai Lielupee?
24.jūnijs 2008, 19:31 | links
 
resnais, jo taa ir aukla ar smagumu galaa tas nozimee ka ar virglaku metienu var talak aizmest..
19.jūnijs 2008, 21:38 | links
 
vajdzētu būt rakstītam kurš gals pie kkā jāsien manliekas ka resnais pie līdera tievais pie pavadas
19.jūnijs 2008, 19:07 | links
 
nopirku pirmo mušiņmakšķeri, aukla no tievākas pāriet uz resnāku, kurš gals jāsien pavadiņai, tievais vai resnais klāt?
19.jūnijs 2008, 17:07 | links
 
ja kadam interesee apskatiit musas!!!



http://globalflyfisher.com/patterns/bergman/
5.jūnijs 2008, 18:59 | links
 
vai kads muso cesu rajona?
3.jūnijs 2008, 23:15 | links
 
nav gadijies atrast
3.jūnijs 2008, 22:42 | links
 
bet Latvijas internetā?
3.jūnijs 2008, 22:38 | links
 
ebay tur var !!
3.jūnijs 2008, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager