Ierosinājumi CopesLietas.lv

tikpat labi rakstītājs no siguldas copējis pakuļos-jēga nekāda,ja pareizi sapratu.
20.marts 2009, 18:43 | links
 
saldeniek.vai tas vajadzīgs? ja es+150copmaņi baigi labās copes laikā,neskaitot pastāvīgos,ieradīsies ciemos,tad tavai copes vietai var pienākt kirdik.pie mums tautai nav mēra sajūtas-nezin kad apstāties .bēdīgi tradicionāla pieja-bāzt kulē visu kas kustas.
20.marts 2009, 18:39 | links
 
labs vakars,kā tad palika ar manu ierosinājumu-kad kāds ko jaunu raksta,lai varētu redzēt,no kurienes šis rakstītājs,jo savādāk ir tā-šodien baigi labā cope....bet no kurienes šis rakstītājs???? ej nu viņu meklē,nav jau tikai desmit copmaņu vien šeit...
20.marts 2009, 18:29 | links
 
Un pabīdiet to pa kreisi,tad ja monotors ir ar mazāku izmēru vienmēr ir jābīda attēls.Tā man ir ar otru datoru.
3.novembris 2008, 22:28 | links
 
bums, izgaismosim vairāk paziņojumu par jaunām vēstulēm citādi tiešām bieži tas neiekrīt acīs.
3.novembris 2008, 21:16 | links
 
Bani jau tiek likti. Čats ir noņemts un pagaidām netiek likts atpakaļ, tas neatrisināja problēmas.
Foruma galvenais mērķis ir lai copmaņi apmainītos ar savu pieredzi, palīdzētu rast atbildes uz makšķernieku jautājumiem un lai atrastu sev līdzīgos domu biedrus. Tēmas ļauj bieži vien labāk sagrupēt postus, ja visi posti tiks rakstīti 10-15 tēmās, tad pēc gada jau būs grūti atrast atbildes uz sev interesējošo jautājumu, būs jāiet visam lielam daudzumam postu cauri. Tādēļ tēmu veidošana netiks aizliegta. Līdz tehniskam risinājumam visiem ir jāpaciešas, tikmēr jācenšas pašiem ievērot foruma noteikumus.
3.novembris 2008, 21:16 | links
 
nu draugos es esmu eti man tur nepatik tapec ari tur tev neraxtu
tiem nav nekads sakars ar CL
3.novembris 2008, 18:07 | links
 
piedāvājums /lai ziņa par ienākošo vēstuli izgaismotos redzamāk ,jo ņemotie pa saitu vienkārši netie ievērots signāls tā vieninieciņa vietā /varētu būt lielāks mirgojošs apzīmējums
3.novembris 2008, 17:49 | links
 
es patieshaam labaak aisuutiitu pa veestuli kko, ieskaitot to ko teicu tev, bums! aigar, tu man esi draugos taa kaa nelej. ne es vieniigais te esmu greekaazis!
3.novembris 2008, 17:44 | links
 
nu ja andzam vertu valja vestules domaju 50% no si visa bardaka toc nebuutu! :)
3.novembris 2008, 17:41 | links
 
nu ja andzam vertu valja vestules domaju 50% no si visa bardaka toc nebuutu! :)
3.novembris 2008, 17:41 | links
 
redzat kur tā nelaime-Tiko kādā no atvērtām sadaļām sākās asāka diskusija visa sadaļa aiziet postā Mans piedāvājums /uzreiz pāriet uz vēstulēm /un tad nu savā starpā čatojat.Mēs piemēram ar juchiku mīlī patērzējām nemaisot visiem pārējiem .Tur tas velniņš aprakts ,ka gribās publicitāti.Es ceru Copes knifos liekas muldēšanas nebūs .,īsi un konkrēti /problēma atbilde /
3.novembris 2008, 17:38 | links
 
ehehehehe nevajag tik daudz kaa jus tu sakat nemt uz zoba tad nevajadzeetu
un nevajag ari apvainoties par to ja otrs kko pasaka pretii(gan zinasi par ko runaju) :D:D
3.novembris 2008, 17:35 | links
 
Ja es seedeetu pie banoshanas stuures-aigaram jau sen buutu muuzha bans uzlikts:)!
3.novembris 2008, 17:32 | links
 
a par kaitinasanu nevar uzlikt banu? :D:D:D
3.novembris 2008, 17:28 | links
 
Cerams,ka sho ar lasa CL admins un muusu ieteikumu ietu labumaa:D:D
Nu par banoshanu tad es domaaju,ka tas buutu veseliigi,uz nedeelju nobanot maaciibai personas kas neieveeru nekaadas pieklaajiibas normas.
3.novembris 2008, 17:23 | links
 
par katru zivi savu teemu, par katru copes stilu savu teemu, tad ierosinajumi cl, sacensiibas, ka gaja copee un vnk runajam par visu ko!!!
3.novembris 2008, 17:18 | links
 
5-10 teemas buutu pa maz, bet pa teemu atveershanu piekriitu!
3.novembris 2008, 17:15 | links
 
nu ja visas nemaz nevar izfiltrēt pietiktu ar 5-10 tēmām
3.novembris 2008, 17:13 | links
 
Man kaitina liekas teemas atveershana,taa atrunaashanaas.Buutu labi ja jaunu teemu vareetu izveidot ar admin atljauju-tad ar nevienam nebuutu lieku paarmetumu.
3.novembris 2008, 17:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager