Nanofila auklas

Bulli nelecies . Tu esi pirmais kuram vajadzēja man parādīt to mezglu ,,, vai ne tā ?? :)) Ja ne expo tad toč to auklu iemestu miskastē . Šodiena pierādīja ka ir ok.
12.augusts 2012, 00:42 | links
 
Braaliit, laikam beidzot double palomar esi iemācījies :)))
12.augusts 2012, 00:28 | links
 
Man ar šodien mezgls izturēja . Pat nobrīnījos ka norāvu tikai Ds svinus 2 gb - mezgls izturēja ! Slodze bij liela uz mezglu - cope bij ļoti intensīva . Ja iepriekš tāds 250gr ašuks uz tālo distanci spēja pārsist mezglu - šodien eksemplāribij krietni lielāki bet mezgls izturēja. Paldies expo ,Vairim un Dzimtenei :))
12.augusts 2012, 00:05 | links
 
sodien notesteju 0,15 viss okej lido ideali nokeru 2 merinus trapijas ari diezgan niknas zales nevienu manekli nepazaudeju epox ieteiktais mezgls turlabi pec vairak ka pusdienas metasanas spurgalas nevienas(jaunu saputu ar silikonu)vispar esmu ar auklu apmierinats redzes kas bus pec copem 10-15.
11.augusts 2012, 19:36 | links
 
Jurik, es ar Epox esam labi draugi un visu par šīm auklām esam izrunājuši telefoniski, kaut gan arī no citiem šajā sadaļā viss ir sīki pārrunāts, palasi uzmanīgāg!!!
9.augusts 2012, 21:25 | links
 
epox59 rakstīja:
Uzliku Nano auklu pēc Vaira30 ieteikuma un esmu apmierināts.

Pārlasīju šo tēmu un neatradu komentāru vai ieteikumu no Vaira30 , padalies lūdzu ar tiem padomiem .
Šobrīd auklas stāv noliktas plauktiņā , diezgan dziļi. D.
9.augusts 2012, 21:02 | links
 
Jā pec pedejas copes reizes man lidzigas domas,kā Bralitim es ar kadus tik mezglus neseju,man ar doma ka metisu prom to sudu,ka nav ta nav,japerk kada smalka pitene un bus tukstotsreizes labaka.Ka saka ar sūdiem nav aršana :)
9.augusts 2012, 19:33 | links
 
ŌI ōi ōi ... :)))))) ... tagad māku .. :)
9.augusts 2012, 14:11 | links
 
Bračiņ.Tu man par auklu jautāji,es Tev par auklu atbildēju.Ja nemāki siet mezglus,tad mācies.:)))
9.augusts 2012, 13:38 | links
 
Urmās vajadzēja tev ar paspīdēt :)) Es jau zināju ,es jau māku ,es jau .... kā tītars :))))))))))) Umņiks :))) A man nevarēji atbraukt,iemācīt,aizrādīt kā pareizi jāsien :))
Jāpaprovē - - - ja turēs tad nemetīšu to nano ārā. Šausmīgi man nepatīk tā aukla . Esmu mezglos tik daudz šogad aprāvis - nikns esmu uz to auklu ,,,,vai arī nikns ka nemāku pareizo mezglu uzsiet . Lido gan viņa super .
9.augusts 2012, 13:19 | links
 
liels paldies epox 59 par mezglu tiesam tur ieprieks izmeginaju visadus ari ieteiktos vienigais kas kautcik tureja bija klincadubultais
9.augusts 2012, 12:52 | links
 
epox59 ieteiktais mezgls der visam, par nanofilu pieredzes man nav
21.jūnijs 2012, 00:49 | links
 
Uzliku Nano auklu pēc Vaira30 ieteikuma un esmu apmierināts. No sākuma nedaudz plūksnojās , bet iesmērēju ar CORMORAN Silikon Schnurfett , visas ''bārdiņas '' pazuda . Auklas diam. -0.15mm.
Labākais , kas man patīk , viņa ir klusa tinot .
Visām pītajām pārsēju šo mezglu , cita lieta , tagad aukla netrūkst mezgla vietā :) !
p.s Vienīgais , ļoti akurāti jāsavelk mezgls.
20.jūnijs 2012, 07:37 | links
 
Epox59 ieteikto mezglu nemēģināju. Domāju, ka būtiski atšķiras auklu uzvedība mazglà 4Lb auklai un 15LB. Svaiga aukla mezglu turēja, tašu pàris reizes izmantota...
20.jūnijs 2012, 07:18 | links
 
Epox59
Itas ir mezgls guru lietoju kopš bērnības.Nekad mezblā nekas nav trūcis.Lietoju visām auklām! :)
20.jūnijs 2012, 06:43 | links
 
Nanofilai auklai mezgls.
20.jūnijs 2012, 06:02 | links
 
Zinu daudz gudros mezglus, taču neviens izšķirošajās 5 minūtēs neturēja. Paša Berkley rekomendētais dubultais polamors vispār netur.

Vislabāk tur uni-knot vai kā viņu tur sauc...
19.jūnijs 2012, 22:02 | links
 
jāpiekrīt unikim - mezgli šai auklai ir vājā vieta.
es ar neesmu vēl atradis tādu, kas turētu slodzi :(
19.jūnijs 2012, 20:41 | links
 
Ar 4Lb auklu tālu lido pat gramīgi mānekļi, bet... Norāvu vienu mānekli un, kad 5 minūšu laikā nespēju uzsiet nevienu mezglu, kas kaut drusku turētu slodzi, notinu visus 50m un turpināju foreļot ar Sunline 8Lb.
19.jūnijs 2012, 20:27 | links
 
fishbon.lv par 12 LVL :)
19.jūnijs 2012, 19:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager