LEDUS urbju remonts VIDZEMEI...

Rapalas, Mores un vis kas saistīts ar boru remontu un nažu asināšanu...
paldies Valdi par uzasināto manu veco bori. Šo sestdien un svētdien beidzot izdevās to notestēt Peipusā. griež kā sviestā. Lomi gan bija viduvēji, jo nebraucu dēļ zivīm, bet izbaudīt patīkamo laiku un kompāniju.
20.marts 2012, 21:22 | links
 
Cēsiniekiem naži gatavi kas bij uz Copes bodi atnesuši...arī Rapalas

Valmierai gatavi kas bij Buriniekā....

Smiltenei gatavi rit būs Buriniekā...tad jau uz pirmdienu droši ka Smiltenē.....
23.marts 2012, 16:48 | links
 
Prātīgākie copmaņi jau tagad nodod borus remontam lai rudenī nav rindā jāstāv....

Zilai Morei pārītis nažu arī tapa....

Šādi var izlīdzēties kad nažu aizsargs ir nozaudēts....
26.marts 2012, 13:39 | links
 
Es laikam šodien pēzdīgo Rapalu uzfrišināju un fest Tagad Spoles-spoles ,spoles:DDDD
26.marts 2012, 14:15 | links
 
Veči vēl uz Zviedruiju laiž...nācās pastrādāt....
29.marts 2012, 12:19 | links
 
NU ko Valdiš sākam akan Es jau šodien beņķus pārstellēju un pirmos Moru asmeņus uzfrišināju Rīt stellēšu to otro Rapalām Jābrauc būs uz laukiem kādu kombaina izkapti sameklēt Ir doma par jauniem nažiem :))
30.septembris 2012, 22:10 | links
 
Es viņus taisu no kombaina smalcinātāja nažiem...
Man jau arī pirmie rudes naži gaidot bodē Cēsīs,,,,
30.septembris 2012, 23:10 | links
 
Valdi,man te stāstija ka tu baigi labi asinot ledusurbjiem nažus!Funktieris ir aizvest kādus,drīz būs ledus!Kā ar laikiem?
11.novembris 2012, 12:28 | links
 
Nupat jau tā kā būtu laiks sāk trīt nažus un salabot borus... dod tik šurp...
11.novembris 2012, 17:19 | links
 
Jautājums gandrīz par tēmu:
Kāda atšķirība Rapalas sarkanajam un zilajam(zaļajam) urbjiem?
12.novembris 2012, 12:00 | links
 
Vells
Man liekas ka zilais bija saldūdenim un sarkanais dereja ari sālsūdenim.Nu kaut kā tā.
12.novembris 2012, 12:12 | links
 
Nē sajaucu otradak :) Sarkanais ir saldūdenim,zilais laikam var ari tikt izmantots jūrā :)
12.novembris 2012, 12:15 | links
 
Zariņvaldi - Tu ņemsi barnaulieti (laikam barnauls ar tiem divlīmeņu nažiem) 18 cm/diam. sariktēt? Viņš jau no izlaiduma ir tāds patizls...
14.novembris 2012, 17:53 | links
 
Visu var dod tik šurp un stāsti ko gribi....un kas vainas unm sariktēsim...
14.novembris 2012, 22:33 | links
 
Valdi - moš savu nr atsūti! Uzzvanīšu kad došos valmieras, cēsu virzienā, tad sarunāsim kur atstāt!
15.novembris 2012, 10:46 | links
 
Sveiks Valdi! Man jautajums, vai var ko līdzēt urbim Mora ICE EXPERT PRO, ko pagāšgad iesaldēju ledū un nolauzu asmeņus ar visu pamatni. Tad man viens labs metinātājs viņu sametināja un itkā urba labi, bet uz pavasara pusi palika galīgi tups. Asmeņi ir asi, bet varbūt leņķis izmainījies?
16.novembris 2012, 20:44 | links
 
Uzreiz atbildēšu sava skolnieka vietā ..:)) Sory Valdi /tu man esi viens no labākajiem/uz tausti un aci nažu asumu nenoteikt Valdis uzliks uz beņķa un viss būs kārtībā ..:)) Visa Vidzeme un daļa Latgales varat droši vest pie Valda savus borus un asmeņus būs griezēji ar gartantiju :)))
Valdi ...veiksmi un sargi knaģus
16.novembris 2012, 21:21 | links
 
Paldies, bet varbūt varētu Valda tel. numuriņu kkur publicēt?
16.novembris 2012, 21:58 | links
 
audenieks PM ar datiem veiksmi :))
16.novembris 2012, 22:37 | links
 
audenieks
Kā jau rakstīju iepriekš viss ir izdarāms...Paldies Sklotāj....laikam ziema tuvojas....
16.novembris 2012, 23:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager