LEDUS urbju remonts VIDZEMEI...

Rapalas, Mores un vis kas saistīts ar boru remontu un nažu asināšanu...
Es Tev varu aizsūtīt bildes ausu lokāmajam un mērijumu veikšanas stendam Ātri-ilgāk iznāk bori nostiprināt nekā to izlabot
7.janvāris 2013, 22:11 | links
 
abloms
JĀ jā..vecos caurumus borējot riktīgi labi pārstāda galvai leņķus...DDD
7.janvāris 2013, 22:10 | links
 
bums
Tā jau arī noteikti ir...tikai LIELĀKĀ DAĻA PAR TO NEDOMĀ ...pēc kārtējās copes kad boris neiet liek jaunus asmeņus bet ar tiem arī vairs neiet nu tad paliek tikai Meistars....
7.janvāris 2013, 22:08 | links
 
Abloms uzrakstīja ātrāk Tieši tā ne jau Mora vainīga bet Moris bāleliņš :DD
7.janvāris 2013, 22:03 | links
 
Tā ir viņu slimība Ausis švakras Man vienam borim rekords Atšķirība 12 mm Es domāju ka tas tāpēc ,ka ledū iesalušus borus lauž ārā ar varu Tā arī saliec
7.janvāris 2013, 22:02 | links
 
Tas tādēļ ka borē vecos caurumus vaļā,slinki palikuši borējot svaigus caurumus.Un ja boris neiet,tad uzšauj pa ledu:))
7.janvāris 2013, 22:01 | links
 
bums
Pie manis pēdējā laikā ir nonākuši pietiekoši daudz zaļās Mores ar šķībām galvām...
7.janvāris 2013, 21:59 | links
 
ratins21
Ne jau par asināšanu bet gan par to kā zilā More urbj pēc asināšanas...
7.janvāris 2013, 21:56 | links
 
valdiszarins tu ar lenķiem būs kārtībā man arī tādi jauni nāk -rūpnīcas brākis -pārasmens
7.janvāris 2013, 20:30 | links
 
Valdi kad asinasi no Siguldas atceljojoso moriiti ar divainaam nazu skruuveem uzmet ludzu aci vai ar lenkjiem viss ir ok.
Paldies
7.janvāris 2013, 19:54 | links
 
VALDI,šodien veikalā pie MĀRA jūs teicāt par video ,bet es neatradu ,par asināšanu.
7.janvāris 2013, 19:04 | links
 
Šodien sastapos ar gadījumu ka asināšanai atnesti galīgi jauni naži...zvanu saimniekam vai nav ko sajaucis...izrādas ka nē...šādos gadījumos lūdzu nesiet arī bori uz remontu jo nav kaut kas ar leņķiem kārtībā......
7.janvāris 2013, 18:39 | links
 
Bori pārbaudīti un naži uztrīti rīt būs atpaķaļ Cēsīs ap pusdienas laiku...
6.janvāris 2013, 15:54 | links
 

NAŽI uzasināti boris sakārtots tikai rīt jāpārbauda uz ledus lai par visiem 100% būtu pārliecība ka vis ir OK...
5.janvāris 2013, 21:22 | links
 

Nogruntēts...

Nokrāsots
5.janvāris 2013, 21:19 | links
 

Ļoti labs pēc kontrukcijas krievu ražojuma boris..tikai noskauduši materiālu nažu pamanei..atlūzis uz iekšējās skrūves caurumu..

Vītnei pat kāpe kā normāliem boriem..bet lai saremontētu nācās izjaukt...
5.janvāris 2013, 21:17 | links
 
Valdi!

Kad ciemā brauksi?

Pie manis sakrājušies pāris bori, kas gada, un arī vairāki asmeņi!
5.janvāris 2013, 09:12 | links
 
sidla5

Nu kā tur Madoniešiem...kauč kas briest vai arī nevar savākties un noorganizēt to boru jautājumu...
2.janvāris 2013, 12:29 | links
 
Valdi - veiksmīgu Jauno un lai rokas turpina darboties tik pat labi un nenogurstot! :) Atjaunojot "stabinieku" esi ieguvis sev klientu/us, kurš/i būs arī Tava bezmaksas reklāma! Paldies! Saimnieks arī bija mierā - ar savu 18 bori turēja urbšanas atrumā mums līdzi ka žvadz, pat dažus barnaulus 13niekus izkabināja...un tā ir vislabākā atsauksme Tavam darbam!
31.decembris 2012, 18:57 | links
 
Veikswmīgu un Bagātu Jauno Gadu !

31.decembris 2012, 14:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager