LEDUS urbju remonts VIDZEMEI...

Rapalas, Mores un vis kas saistīts ar boru remontu un nažu asināšanu...
Naži intresanti -teikt pat savdabīgi -ar kaut kādas regules iespējām :)
18.janvāris 2013, 11:14 | links
 
Tikko biju pārbaudīt uz ledus borus....sajūsmā biju par veco krievinieku....baudāma ubšana bet savu lomu spēlē šādi naži...te gan vēl ar aplaustiem stūršiem ko izlaboju bet paši naži nebij jāasina kaut lietoti jau trīs sezonas....

Nu tik jāizvadā pa adrsātiem...ap 12,00 Valmiera 13,00 CĒSIS...
18.janvāris 2013, 10:49 | links
 
Pirms pabūšanas pie Valda arī ar to bori varēja veikt trako riņķa danci, vienu caurumu ja izurbi tas jau bija daudz! :D
18.janvāris 2013, 10:03 | links
 
Dejo kā negudrs pa ledu!Sūds ne urbis!
18.janvāris 2013, 09:51 | links
 
Nu varbūt viņi ir dažādi bet manējo Bums neatdzīvināja!
18.janvāris 2013, 09:50 | links
 
Piebilde: tā ka breksi neatradu, rāvos meklējumos ar to bori, jo savējo biju atstājis busā, bet līdz krastam tālu! Ar šāda tipa bori +- 100 lunkas pa dienu izrāvu, tas nav maz, tā ka ir skaidrs ka tas boris ņem un ņem diezgan labi!
18.janvāris 2013, 09:48 | links
 
Valdi tas bija no manis! Nav gan manējais, bet pēc pabūšanas pie Tevis pilnīgi nekādu problēmu! Saimnieks apmierināts, es arī biju uz brekšiem aizņēmies un nesūdzos! Iesākot viņš kaut kā izslīd un tad jau aiziet! īsti 20 caurumus pēc kārtas neizurbsi, jo ledus laukums kas jāizurbj ir liels, bet patiešām - nekādu problēmu! Jā kādam ir problēmas ar šada tipa bori - Valdis atdzīvinās, jo tas ko es aizvedu no dzimšanas nebija ņēmis, tagad ir ok!
18.janvāris 2013, 09:42 | links
 
Pie manis ar viens tāds bija....dīvains veidojums....bet pēc asināšanas tīri neko urba tikai iesākt tā jocīgi uzvedas...DDD
17.janvāris 2013, 22:00 | links
 
Valdiņ es arī visus izņemot šo modeli :DD

Nekas šausmīgāks Ledus urbju vēsturē izdomāts nebija un man liekās vairs nebūs :DD
17.janvāris 2013, 21:30 | links
 
ok riit zvanu
17.janvāris 2013, 21:16 | links
 
VISUS ASINU...MORAS,RAPALAS,HEINOLAS vienvārdsakot jebkurus...tel.Nr 29435468
17.janvāris 2013, 20:59 | links
 
sveiks Valdi! MOras nazus arii asini? ja jā tad kur nodot vai kads tel nr. sazvaniit??
17.janvāris 2013, 20:43 | links
 
Šodien restaurēju 70 to gadu veco borīti....saimnieks saka ka dikti gribas lai vēl kalpotu...tad arī sariktēju lai kalpotu vēl ilgi....

Vājā vieta arī pārtaisīta un vairs neļurkāsies...

Tāds nu bija galīgi saņurcīts un šķībs bet taisāms...
17.janvāris 2013, 20:39 | links
 
Ja nav pieejami orģinālie tad var arī izlīdzēties ar polietilēna trubu


17.janvāris 2013, 20:31 | links
 
Tiem, kuri nezin Siguldā, Gāles ielā 12/1, veikalā Copes Nams ir iespējams atstāt boru nažus uz asināšanu. Iespējams arī boru remonts.
17.janvāris 2013, 09:40 | links
 
Labs vakars!
Sestdien doma apciemot Valdi! Sakeros ar bori Peipi, grieza ne ledu, bet zemes! Atnirdzas mans krievnieks!
Tatad, ja kadam vajag bori savakt Smiltene, vai Valmiera varu pa celam uz asites paraut! Cerams meistars bus uz vietas! Labak lietas jasak jau laicigi grozit! Ja kadam, kas vajadzigs, rakstat man privati! parejo sarunas! ( ja bus pieprasijums, sazvanisos ar Valdi un viss buss ok)!
16.janvāris 2013, 22:11 | links
 
Nekas nav mainījies, tāpēc jau domāju, kur vaina ;)
15.janvāris 2013, 15:38 | links
 
MaarisL
Kas mainījies...pagāšgad un šogad ????
15.janvāris 2013, 15:33 | links
 
Bums!

Kādas problēmas ir ar melnajām galvām?
Man vienkārši viens klients teica, ka pagāšgad gāja kā puķīte, bet šogad niķojās!
Kāda vaina varētu būt? Domā garantijas variants?
15.janvāris 2013, 15:29 | links
 
Pašlaik vienīgais ar ko ir neliels čakars Tā ir Rapala ar melno galvu -bet tas ir sīkums Normarkā pirktās visas būs ejošas -jo tikko kā pa garantiju sariktēju
Heinolas tiešām nepateikšu jo Speed Run vēl nav pie manis bijušās Ja kāda no galvām neskrien kā gribētos noteikti griežaties pie pārdevāja -katram no viņiem ir pateikts kā tādā gadījumā rīkoties :))
Veiksmi un lai griež
15.janvāris 2013, 13:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager