Nepieciešami padomi iesācējam

27.aprīlis 2012, 22:01 | links
 
Šodien laukos patestēts jaunais spininga kāts. Vispār teikšu, ka liekas pamīksts, gribētos cietaku. Bet nu priekš pirmā kāta būs ok un redzēs, kā būs, kad kaut kas piekodīsies.
Kamēr krāmēju kopā savu makšķeri (liku pludiņu, svaroju, pavadu), tikmēr sieva ar otru kātu grantenēs izvilka nelielu (ap sprīdi garu) raudiņu. Pēctam viņai vēl viena tāda aizgāja. Un, kad es beidzot biju gatavs makšķerēt, tad bija viena cope un nākamo pustundu vairs nevienu zivi nemanījām. Bet vismaz prieks, ka vietējā grantenē kādas zivis ir vēl pieejamas :)
29.aprīlis 2012, 19:53 | links
 
Meistariem tas noteikti liksies stulbs jautājums, bet man ir aktuāls :)
Ja uz voblera rakstīts dziļums 1.2-2.1m, tad kā jātin, lai dabūtu tuvāk tiem 1.2m? Ātri vai tieši otrādi - lēni?
3.maijs 2012, 12:44 | links
 
Atri un bez zelastibas:)
3.maijs 2012, 13:06 | links
 
Lēni protams :) es parasti tādus vadu Liepājniekā, 2x ietin, un uztaisi nelielu pauzi! Baigi labi! :))
3.maijs 2012, 13:16 | links
 
Hmm, divi pilnīgi atšķirīgi viedokļi... kaut gan man personīgi liekas, ka vajadzētu tīt lēnāk, jo tai slīpajai lūpai ātri velkot it kā teorētiski vajadzētu vobleri gremdēt. Varbūt, ka kļūdos.
Parastos bleķiniekus jau jāvelk ātrāk, ja grib, lai mazāk iegrimst.
Grūti jau izprast to spēli spiningojot iebrienot. Tas nav kā no laivas, kad labu gabalu var redzēt vizuļa darbību ūdenī.
3.maijs 2012, 21:56 | links
 
rapala 33...
...es kā iesācējs zinu ,ka ir
-floating
-suspend
-sinkig...
A,tur jau spēles noteikumi citi...
Lai komentē gudrāki...
3.maijs 2012, 23:40 | links
 
Sapratu, ka šis vobleris man neder (vismaz iebrienot nesanāk), jo velc kā gribi, bet visu laiku zāles. Derēs, ja ķers no laivas vai piem, upē.

Šodien bija trīs copes, bet nevienu neizdevās izvilkt. Vienu nosacīti var nosaukt par copi, jo norāva mazu astes galiņu gumijai, otra paņēma gandrīz pie kājām un norāvās, bet trešo kādu gabalu pavilku un tad aizgāja :( Laikam nav iesācēja veiksmes :D
4.maijs 2012, 09:51 | links
 
varat pateikt ar kadiem manekliem ir labaknokert lidaku un laikus apcikiem lidaka staiga un vietas kur atrodas lidaka
4.maijs 2012, 11:31 | links
 
Pavasari gar zalem, labak ritos un vakaros. Vislabak uz dzivo zivtinu.
4.maijs 2012, 11:51 | links
 
es jau taka vairak uz spininga
4.maijs 2012, 13:02 | links
 
Atkarigs no copes vietas, dziluma, udens dzidruma. Maneklu ir visai daudz, noskati kadu smuku vobleriti vai rotinu un uz priekshu:)
4.maijs 2012, 13:46 | links
 
Sveiki, man ir tāda problēma, ka ejot uz dīķi ķert līni, ar manu pludu kaut kāda mistika notiek. Tātad bez mazākās raustīšanas pluds grimst līdz pazūd zem ūdens, bet prom nekur nepeld, pēc minūtēm 10-15 tas atkal lēni līdz pusei uzpeld, pēc antenas gala var redzēt, ka kāds tur galā gramstās, bet vēljoprojām nekādas raustīšas. Pēctam jau kā kuru reizi, vienreiz pat lielā ātrumā tas pluds aizgāja sāniski, piecirtu, bet galā nekā.
Interesantākais ir tas, ka šitam briesmonim baltais tārps neinteresē,tas nāk pakaļ tikai aromatizētai rupjmaizei. Izmēģinājis esmu lielus/mazus āķus, esmu pacietīgi sēdējis un esmu piecirtis arī pie pirmās pazušanas un bez rezultātiem. Vienīgais variants man ir vēzis veģetārietis. Man nav nācies saskarties ar vēžiem, kuri traucē copi, tāpēc gribētu painteresēties pie zinošākiem vai tā copes bojāšana šādi arī izpaužas.
13.jūnijs 2012, 16:08 | links
 
Nav tā, ka pavadiņu kāda zivs pakustna un tā ar svina bummbuli iegrimst dūņās vai sapropelī?

Vienk, variants,ja saki ka dīķis...
13.jūnijs 2012, 18:15 | links
 
100 procenti veezis, vinj patiik aromaats un vins naak ostiit, laiziit u.t.t. :):), veezis un tikai
13.jūnijs 2012, 20:26 | links
 
kraft, man arī no sākuma bija doma, ka es dziļumu pārāk lielu uzlieku un tad svins dūņās iegrimst, bet tas neizskaidro to, ka tas pluds uzpeld arī augšā un ka tas notiek tikai ar aromatizētu makaronu vai maizi. Tā kā NG apstiprināja, ka vēžiem veģetārie aromāti uzsit apetīti, tad jautājums, manuprāt, ir atbildēts.
14.jūnijs 2012, 16:49 | links
 
Kur ieteiktu aizbraukt pamekšķerēt (bijušā Liepājas rajonā) ar ģimeni?
Var būt maksas dīķis (par saprātīgu maksu un noteikumiem). Nav vajadzīgs man nez kādas rekord zivis vilkt, bet kaut ko izvilkt gribas :)
10.jūlijs 2012, 14:50 | links
 
Var palūkot www.ezeri.lv - tur visādas ūdentilpnes atrodamas pa visu rajonu.. Apraksti gan švaki, bet jāsāk jau ar vietas atrašanu, tad var jautāt kā tur ir.. :)
13.jūlijs 2012, 10:24 | links
 
Man, piemēram, radās jautājums par Beberliņiem - kā diez tur ar zivīm?
Un interesanti bija lasīt par Grobiņas Jardānu- http://www.ezeri.lv/database/2477/. Zivju krājumi tur tiekot papildināti. Kāpēc? Kas to dara? Un diez cik veca ir tā informācija? :D
13.jūlijs 2012, 10:27 | links
 
to rapala33 - to pašu Vērgales centra dīķi var provēt. Pasākums gan maksas, jo tiek apsaimniekots. Iekšā līdakas, asari, baltā zivs, karpas. Paguglējot var atrast interesantus rakstus par šo ūdenstilpi, kādas fišas vilktas, kādi pasākumi rīkoti...piem. http://www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/novados/2011/11/23/vergalniekam-izdodas-nokert-11-kg-smagu-lidaku/
13.jūlijs 2012, 11:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager