Nepieciešami padomi iesācējam

kāds var parādīt mezglu prieks lidakam?

kamikadze14, 5.aprīlis 2014, 11:11


:)) Šajā lapā ir bilde, ko ielicis Rxq 16:39.. Es izmantoju tikai B variantu.. Dubultais mezgls, un nekad nav pievīlis, ja plīst tad tikai aukla.. Vienkārši un ātri
5.aprīlis 2014, 11:59 | links
 
Sorry, Youtube, piem.
https://www.youtube.com/results?search_query=fishing+knots
5.aprīlis 2014, 11:32 | links
 
kāds var parādīt mezglu prieks lidakam?

kamikadze14, 5.aprīlis 2014, 11:11

Nav mezgla līdakām,asariem,burkāniem un redīsiem! Ir mezgli. Paskaties google.com knots un to pašu ieliec yoytube.com un parādīs Tev daudz daudz! Un smalki. Te Tev neviens neiemācīs, vajadzēs pašam mācīties! Es piem. lietoju "POLOMAR" bet katram savs....
5.aprīlis 2014, 11:31 | links
 
kāds var parādīt mezglu prieks lidakam?

kamikadze14, 5.aprīlis 2014, 11:11


Tev cik lielām līdakām vajag "mezglu"?! :D
5.aprīlis 2014, 11:29 | links
 
kāds var parādīt mezglu prieks lidakam?
5.aprīlis 2014, 11:11 | links
 
Es lieku tikai šāda tipa un praktiski cik downs tik arī viņš iet Pēda pēdā


29.oktobris 2013, 22:20 | links
 
Ok, tad par down... (pašam šāda brīnuma nav - pagaidām), bet pēc Tavas pieredzes... Vobleris ar rakstīto uz kastes iegrimi 2m, kā uzvedas uz Downa iet arī pie 8 m ielaiduma iegrimes +2m, vai tomēr ne (saprotu stāstu aukla, ātrums etc.) pamat doma vai 2 metrīga voblera iegrimes parametri saglabājas arī pat ja nodzenam to ar downu lejā 8 metros?
29.oktobris 2013, 20:34 | links
 
29.oktobris 2013, 20:30 | links
 
Bums, mezgls voblerim (ja nemaldos kaut kas no sērijas rapala), bet kā būt ar līdaķiem šajā gadījumā...?
Pie reizes, tvīča pavada - stīga, liekam griezuli vai riņķi lai aukla pret stīgu pie slodzes sevi nepārgriež... ?

mr.Dzintars, 29.oktobris 2013, 20:25

Es tomēr lieku pavadu jo voblerus izmantoju ar daunrigeri
29.oktobris 2013, 20:29 | links
 
Šādi sienu flurokarbonu pie pītās Mezgls apmierina Zacepos trūkst džiga mezgls šis iztur
29.oktobris 2013, 20:28 | links
 
29.oktobris 2013, 20:27 | links
 
Bums, mezgls voblerim (ja nemaldos kaut kas no sērijas rapala), bet kā būt ar līdaķiem šajā gadījumā...?
Pie reizes, tvīča pavada - stīga, liekam griezuli vai riņķi lai aukla pret stīgu pie slodzes sevi nepārgriež... ?
29.oktobris 2013, 20:25 | links
 
29.oktobris 2013, 20:24 | links
 
29.oktobris 2013, 20:22 | links
 
29.oktobris 2013, 20:13 | links
 
Pītajai auklai bieži lieku arī mazliet modificētu minēto mezglu, ja jūtu, ka tā vajag ( resns rinķītis, tieva aukla...) Galiņu vēl ievieto izveidotajā cilpā: Skatīt a zīmējumu:
11.augusts 2013, 16:39 | links
 
Es cilpa-cilpā lietoju kad vajag savienot pavadiņu ar mīkstu auklu, kā piemēram gruntenēs, pavadiņas saākēšanai no pamatauklas izveidotajās cilpās. Makšķerei mazo virpulīti ar pamatauklu, pavadiņu sienu ar "Dubultkliņča mezglu", saslapinot pirms galējās savilkšanas. Šo mezglu lieku kā monofīlai, tā arī pītajai auklai. Džerka špiningošanā pamatauklu pie virpulīša sienu tāpat, tikai pašu galiņu, kas paliek ārā, mazliet midificēju: uzsienu maksimāli tuvu kliņčamezglam, papildus mezgliņu: Tas neļauj nekādā gadījumā auklai izslīdēt no saspieduma. Pašu galiņu pītajai auklai piededzinu, izveidojās tāda kā pilīte, kas arī palielina drošumu. Džerkam to daru tāpēc, ka mezglam ir visu laiku jāiztur mainīga, liela slodze.Mezgls izskatās tā: ( nav obligāti jabūt āķim...)
11.augusts 2013, 16:32 | links
 
Nezinu kā tur ar tiem procentiem, bet paņēmienu cilpa cilpā patstāvīgi izmantoju pats un mani paziņas, starp kuriem ir ne viens vien sportists, un nekādas problēmas tas nerada. Problēmas rodas no nekvalitatīvi sasieta mezgla un/vai nekvalitatīva pavadiņas materiāla.

Jaaniss, 11.augusts 2013, 13:11[/quote]
Ja patīk sien vien ,tā ir ātrāk un vienkāršāk bet es lietoju mezglus ko iesaka auklu ražotāji jo pazaudēt trofejas zivis vairs negribu-tik bieži viņas vairs neķeras,dzīve izmācija ka nav kur steigties,man pietiek laika lai sasietu kvalitatīvu mezglu.Novēlu lai jūsu auklas nepārtrūktu viss nepiemērotākā laikā:)
11.augusts 2013, 15:43 | links
 
Nepretendēju, bet tomēr uz pludu pēc pamat auklas griezulis, bet pēc tam cilpa cilpā, iepriekš sienot samitrini to vietu uz auklas kur ies pāri mezgls. Uzskatu ka aukla uz griezuļa mazāk griezīs sevi, nekā cilpa cilpā divas auklas.
11.augusts 2013, 13:31 | links
 
Mezgls
Nelieto cilpu cilpā jo tas ir kustošais žņaudzējmezgls kurš samazina auklas isturību vismaz par 40% ,to lieto tikai lai ātri nomainītu jaunu pavadu ar jau piesietu āķi vietās kur daudz ķērāju vai limitēts copes laiks .

kutis, 9.augusts 2013, 18:23


Nezinu kā tur ar tiem procentiem, bet paņēmienu cilpa cilpā patstāvīgi izmantoju pats un mani paziņas, starp kuriem ir ne viens vien sportists, un nekādas problēmas tas nerada. Problēmas rodas no nekvalitatīvi sasieta mezgla un/vai nekvalitatīva pavadiņas materiāla.
11.augusts 2013, 13:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager