Nepieciešami padomi iesācējam

es jau taka vairak uz spininga
4.maijs 2012, 13:02 | links
 
Pavasari gar zalem, labak ritos un vakaros. Vislabak uz dzivo zivtinu.
4.maijs 2012, 11:51 | links
 
varat pateikt ar kadiem manekliem ir labaknokert lidaku un laikus apcikiem lidaka staiga un vietas kur atrodas lidaka
4.maijs 2012, 11:31 | links
 
Sapratu, ka šis vobleris man neder (vismaz iebrienot nesanāk), jo velc kā gribi, bet visu laiku zāles. Derēs, ja ķers no laivas vai piem, upē.

Šodien bija trīs copes, bet nevienu neizdevās izvilkt. Vienu nosacīti var nosaukt par copi, jo norāva mazu astes galiņu gumijai, otra paņēma gandrīz pie kājām un norāvās, bet trešo kādu gabalu pavilku un tad aizgāja :( Laikam nav iesācēja veiksmes :D
4.maijs 2012, 09:51 | links
 
rapala 33...
...es kā iesācējs zinu ,ka ir
-floating
-suspend
-sinkig...
A,tur jau spēles noteikumi citi...
Lai komentē gudrāki...
3.maijs 2012, 23:40 | links
 
Hmm, divi pilnīgi atšķirīgi viedokļi... kaut gan man personīgi liekas, ka vajadzētu tīt lēnāk, jo tai slīpajai lūpai ātri velkot it kā teorētiski vajadzētu vobleri gremdēt. Varbūt, ka kļūdos.
Parastos bleķiniekus jau jāvelk ātrāk, ja grib, lai mazāk iegrimst.
Grūti jau izprast to spēli spiningojot iebrienot. Tas nav kā no laivas, kad labu gabalu var redzēt vizuļa darbību ūdenī.
3.maijs 2012, 21:56 | links
 
Lēni protams :) es parasti tādus vadu Liepājniekā, 2x ietin, un uztaisi nelielu pauzi! Baigi labi! :))
3.maijs 2012, 13:16 | links
 
Atri un bez zelastibas:)
3.maijs 2012, 13:06 | links
 
Meistariem tas noteikti liksies stulbs jautājums, bet man ir aktuāls :)
Ja uz voblera rakstīts dziļums 1.2-2.1m, tad kā jātin, lai dabūtu tuvāk tiem 1.2m? Ātri vai tieši otrādi - lēni?
3.maijs 2012, 12:44 | links
 
Šodien laukos patestēts jaunais spininga kāts. Vispār teikšu, ka liekas pamīksts, gribētos cietaku. Bet nu priekš pirmā kāta būs ok un redzēs, kā būs, kad kaut kas piekodīsies.
Kamēr krāmēju kopā savu makšķeri (liku pludiņu, svaroju, pavadu), tikmēr sieva ar otru kātu grantenēs izvilka nelielu (ap sprīdi garu) raudiņu. Pēctam viņai vēl viena tāda aizgāja. Un, kad es beidzot biju gatavs makšķerēt, tad bija viena cope un nākamo pustundu vairs nevienu zivi nemanījām. Bet vismaz prieks, ka vietējā grantenē kādas zivis ir vēl pieejamas :)
29.aprīlis 2012, 19:53 | links
 
27.aprīlis 2012, 22:01 | links
 
sragiagiaA Paldies.
27.aprīlis 2012, 20:34 | links
 
10lb
27.aprīlis 2012, 20:11 | links
 
kādu ieteiktu ņemt pītas auklas diametru twičam 8-16 gr mānekļiem.
27.aprīlis 2012, 20:06 | links
 
var arii ar fiideri, un tas par ir daudz vieglaak! ja ar fiideri tad ielein sadaljaa feederi un pasties, tur nesen iemetu video no krievu saitiem! chalis jaunatnei visu siiki pastaasta un paraada, it iipashi par dziljuma noteikshanu! vienaa metiena laikaa visus 30-...m garo posmu var iztaustiit un perfekti noteikt dziljumu! :)
27.aprīlis 2012, 19:50 | links
 
Vispār jau pateica pietiekoši skaidri, tālāk, ja neesi galīgi dumjš, var lōģiski izdomāt. :)
27.aprīlis 2012, 19:37 | links
 
Breks: Super izstāstīji... :D
27.aprīlis 2012, 18:25 | links
 
Bandito
Ar pludiņa makšķeri
27.aprīlis 2012, 16:47 | links
 
Kungi!

Vai kāds var vienkārši (kaut vai gari) soli pa solim pastāstīt, kā nepazīstamā vietā atrast kantes, bedres, sēkļus utt. Bez peldēšanas iekšā! No krasta un ar makšķeri, nevis eholotiem utt. Moš ir kāds normāls publisks video?

Paldies!
27.aprīlis 2012, 16:42 | links
 
Bet kas par mēzienu ar pīcku pa zemi...
26.aprīlis 2012, 18:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager