Nepieciešami padomi iesācējam

Zābaki iepirkti, spininga kāts un arī makšķere sakomplektēti, tagad tikai būs jāsāk mācīties un mēģināt kaut ko izvilkt.
P.S. Pareizi jau teicāt par cenām, beigās kaut kā diezgan pārkāpu savus plānotos izdevumus...un tas izskatās tikai sākums :)
24.aprīlis 2012, 12:11 | links
 
Cau... Vai kads mak kautko pastastit par Palsas upi,kas tek caur Grundzali... Dzirdeju tur ir iespeja dubut kadu lasi...Vai ta ir taisniba,un kadus maneklus labak izmantot,gan lasim gan lidakai.Paldies
22.aprīlis 2012, 20:56 | links
 
Aptuveni 5-25 būs labs. Gan mazus rotiņus pamētāsi, gan lielākus šūpiņus.
Savulaik ir mētāti arī mazi rotiņi ar tādu 10-30, bet nu silti neiesaku - dikti nikni jāmet un arī lidojuma attālums gluži nekāds. Asarīšus laivas galā kacināt var, bet tik nu vien tās laimes.
22.aprīlis 2012, 20:52 | links
 
Mans POWRMESH ar testu 5-25gr ir tas ko dakteris izrakstijis.Spiningošanai neko universālāku nevaru iedomāties.
22.aprīlis 2012, 20:38 | links
 
Man ir divi aktīvā ekspluatācijā lietojami spiningi: 3-15 grami un 15-45. Vieglajiem mānekļiem un smagajiem.

Iemest jau varēsi ar 10-30, bet asari vilkt ārā būs stipri mazāk patīkami, nekā ar vieglu kātiņu :)))
22.aprīlis 2012, 20:21 | links
 
Universālajam spininga kātam rekomendējāt skatīties ar testu 10-30. Šodien izraku savus vecos vizuļus un tur man ir bijuši daži rotiņi ar 5-7 gr. svaru. Šos varēs normāli izmantot ar kātu 10-30 vai labāk meklēt ar testu 5-30 (ir tāds vispār?)? Otra galējība ir vizuļi ar svaru pie 30 :)
22.aprīlis 2012, 18:56 | links
 
jā, mušu kāpuri patreiz strādā labāk par slieku :)))

Un par mūsu gala karjerām es domāju Dubeņos un Grobiņas apvidū.
20.aprīlis 2012, 23:17 | links
 
Zogs, dzirdēju, ka kaut kas jau esot un pagājušā vasarāredzēju, ka pa retam bija makšķernieki. Pirms dažiem gadiem vienu asarīti arī izvilku (kad pēdējo reizi makšķerēju).
Andriskkk, kuras ir mūsu gala grantenes? Uz Pērkones kanālu man nav jābrauc - cik tad te no Baatas ar kājām aiziet :) Nākamā garā nedēļa, tad diez vai iešu, bet lielajās brīvdienās būs jāpadomā. Vienīgi jāizdomā vai nav labāk nopirkt jaunu kātu ar spoli, nevis mocīties ar smago krievu stiklšķiedras un štruntīgu krievu spoli. Kaut gan no otras puses, diez vai man tas kaut kā copju skaitu ietekmēs, tik vien kā ērtāk un vieglāk būtu :)
Uz ko vislabāk mēģināt kādu zivi Pērkonē izmānīt, uz mušu kāpuriem?
20.aprīlis 2012, 23:02 | links
 
Mūsu gala grantsbedrēs var atrast ļoooti smukus asarus un līdakas :)))

Par pludiem - parādīta ir pluda celtspēja, bet tas viss ir lirika - aptuvens skaitlis. Stāvošā ūdenī pluds jānoregulē tā, lai tikai kāds centimetrs +/- no pluda antenas būtu ārā :)

Brauc uz Pērkonīti, te smuki raudas ķeras. Pa retam kāda karūsa uzbrūk un drīz jau jāsāk līņiem uz āķa aktīvi kabināties.
20.aprīlis 2012, 22:53 | links
 
ēēēēē a tur tās zivis vispār kādreiz ir bijušas?
20.aprīlis 2012, 22:48 | links
 
Vai ir kāda sakarība starp tiem gramiem, ko uz pludiņa raksta un svina lielumu? Biju dzirdējis, ka jāņem atbilstoš svins un pludiņš ir jau daudz maz noregulēts. Man gan šodien sanāca no 6 gramu svina gandrīz pusi nokniebt nost, kamēr pludiņš sāka peldēt. Ko var gribēt no amatiera :)
Grantenēs kādu pusotru stundu pamēgināju uz sliekām, bet neviena cope nebija :( Vai nu zivis tur vairs nav, vai arī sliekas viņām negribējās, vai arī makšķerniekam galīgi līkas rokas :D
20.aprīlis 2012, 22:37 | links
 
:D ķert uz "parašu" vajag mācēt :D
http://fredfryinternational.blogspot.com/2008/08/why-russians-steal-toilets.html
19.aprīlis 2012, 08:27 | links
 
Tas pats, viss skaidrs, savādāk jauc galvu... Sēžu es pie upes un visi veči ķer uz parašu a es vienīgais uz baltajiem :D :D
19.aprīlis 2012, 08:14 | links
 
Опарыш on že mušu kāpurs, on že baltais! :)
18.aprīlis 2012, 21:25 | links
 
Varbūt jautājums stulbs, man kā diezgan labam amatierim, bet nav bijusi saskarsme ar tādu ēsmu kā parašs, gribēju zināt kas tas par kāpuru vai tārpu vai tml, vēlams kādu interneta saitu kur būtu bildīte vai kkas tāds.. Paldies jau iepriekš!
18.aprīlis 2012, 21:18 | links
 
Raiņa - jā.

Biezais ir neoprēns, bet plānais un dārgais - elpojošs materiāls.

Lētie krievu gumijas ir zaļā krāsā ar labiem zābakiem. Sadurt sābakus ar grūti, pat uz asajiem Golodova dambja izdedžiem nekādas traumas nav dabūtas :)))
18.aprīlis 2012, 20:53 | links
 
Štruntīgi, ka nav kaut kāda vienota datu bāze :(
Bloms bija Raiņa ielā? Hmm, viens cilvēks tieši to slavēja. Vakar iepirkos Copē un patika attieksme. Tur bija tikai "krutie" brienamie - viens tāds biezāks materiāls, otrs plānāks un dārgāks.
Būs jāapskatās kādā citā vietā, kādi tie krievu ražojumi.
18.aprīlis 2012, 14:09 | links
 
Gumijas brienamās bikses ir 24-25 Ls.

Liepājas ezerā ir atsevišķa licence, Durbes ezeram atsevišķa, Bārtai un Dubeņu karjeram licenču nav, tāpat arī Tosmares ezeram (nezinu gan vai tur vispār ir, ko meklēt).

Mums (kā jau LV) nekas un nekur nav normāli apkopots, jāmeklē viss pašam...

Neliels ieteikums - neej uz copes veikalu Pie Bloma, tur ir Rīgas līmeņa cenas un darīt tur NAV KO :D VIenīgi, ja atlaides.

Manuprāt, foršākais veikals izvēles ziņā ir "Cope" uz Rīgas ielas :) Arī Ieročos ir Ok
18.aprīlis 2012, 13:21 | links
 
Šodien iegādājos makšķernieka karti, bet tagad ir neskaidrība par licencēm:
1) Ja nopērku licenci Liepājas ezeram, vai varēšu tikai ezerā darboties? Piemēram, Bārtai, Tosmares ezeram vajag kaut kādas citas licences?
2) Kur iegūt labu info par ūdenstilpnēm, nepieciešamajām licencēm un kontaktus to iegādei? Piemēram, gribētu aizbraukt uz Dubeņu karjerām vai arī Durbes ezeru, licences vajag?
3) Info par privātajiem dīķiem?

Sāku saprast, ka pasākums nebūs no lētajiem :) Neskatoties, cik kāti un spoles maksā, ir vēl 100 un 1 lieta, kur naudu var izgāzt. Šodien copes veikalā skatījos, ka brienamās bikses ap 70 Ls...
18.aprīlis 2012, 13:13 | links
 
jāaizšņorē viduklis ciet, lai ūdens tik ātri nesatek iekšā + veste.
17.aprīlis 2012, 13:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager