MEPPS vizuļi

Par meps vēsturi, vizuļiem un pielietojumu
looti svariigi lai rotinsh vispaar straadaa, citaadi noperc kaadu leetu s...u. kursh vispaar negriezas!!!!
30.decembris 2007, 20:14 | links
 
Maituputns, kaadu kraasu rotinus tu izmanto spiningojot foreles??!
30.decembris 2007, 20:23 | links
 
kādas krāsas rotiņi der līdakām un asariem vasarā?
31.decembris 2007, 09:38 | links
 
nu labi lēts s....s ir lēts s....s =)))) uz forelēm es ņem Mepps ar sudraba lapiņu uz kuras sarkani punktiņi, vai arī tikai sudraba lapiņu! vēl man labi gāja uz zelta krāsas lapiņas! principā spīdīgas lapiņas iet ļoti labi!
31.decembris 2007, 12:00 | links
 
Sveiki!:)Kādu spiningu jūs man ieteiktu ar kādu testu ja es makšķerēju ar roteriem sākot no 5gramiem līdz vobleriem un gumijas zivtiņam 25gramiem?
31.decembris 2007, 14:54 | links
 
Maituputns Melnu neesi proveejis? Man te pazina paarsvaraa uz melniem ar dzelteniem punktiniem ker un neslikti. es paarsvaraa ar sudrbotu un zeltiitu lapinu keru un looti labi keeraas arii uz zalas lapinas it sevishki vasaras viduuu!!!!
31.decembris 2007, 19:24 | links
 
zini man ir viens ar melnu un sarkaniem punktiem! tā īsti nevaru neko teikt! sevišķie lomi man nava bijuši ar šamo vizuli! bet viss jau jaizmēģina =))))))))
1.janvāris 2008, 00:13 | links
 
Es arī lietoju melnos ar visādiem punktiņiem ( Mepps Black Fury) ,atkarīgs no laikapstākļiem, bet pārsvarā izvēlos dzeltenos, vai sarkanos punktiņus. Vai arī pliku zelta lapiņu, galvenais lai labi rotē, tad jau arī forelei acīs leks!

Par izmēriem - optimālākais ,tādām smukām foreļupēm būtu pirmais izmērs, bet gadās arī , kur dziļāks, pamētāt otrā izmēra rotiņus.
24.aprīlis 2009, 17:10 | links
 
pirmas ir par mazu. dziļi ierij forels. 2 un uz agušu īstais izmērs
24.aprīlis 2009, 21:30 | links
 
Pārsvarā lietoju Mepps šūpiņus -sekmes labas
24.aprīlis 2009, 21:53 | links
 
Man arii tie meps supini interesee varbuut kads kko vairaak var pastaastiiit kaada speele un kaadi rezultaati un kadu krasu labaak nemt???????/
25.aprīlis 2009, 09:45 | links
 
Bums,
ieliec bildi par šūpiņu, LŪDZU!!!
25.aprīlis 2009, 19:25 | links
 
Mepps šūpiņi, ar kuriem bija darīšana bija divu veidu, ir veedless tipa, proti ar vienu āķi un uz tā liekamu tvisteri, kas parasti nāk komplektā un Mepps Cyclops. Pirmā tipa šūpiņš noder labi līdaku copei un ne tikai, pats lietojis esmu līdakām puslīdz aizaugušās vietās.Savukārt, Cyclops ir šauras, garenas formas šūpiņš, spēlē diezgan labi, noder puslīdz straumē, principā visu plēsīgo zivju noķeršanai, lašiem un taimiņiem arī, bet 00 izmērs-ziemā bļitkojot it kā, tomēŗ pats nepārbaudīju. Bet, teiksim uz Mepps Aglia long nr 2 straumītē copē labāk un praktiski vienmēr...vai uz black fury vai aglia, īstenībā tie ir mīļākie rotiņi, kurus peilietojot esmu noķēris visu ko, sākot ar "eksotisku" vīķu copi uz 0 black fury un beidzot ar pličiem un brekšiem uz aglia long 2. nr....
25.aprīlis 2009, 20:44 | links
 
Ar cyclops(zilā krāsa) esmu noķēris smuku sapalu rudenī un līdakas no 1 lidz 2kg.Strāda tiešām labi.
25.aprīlis 2009, 20:53 | links
 
Mepps Lusox 3. nr. zeltainā krāsā? Kāds šis varētu būt?
7.maijs 2009, 09:36 | links
 
Interneta veikalos ap 4 eiro.
7.maijs 2009, 09:58 | links
 
Mani neintersē cena, ir jau nopirkts, kur tādu ir jēga lietot? Tāds interesants veidojums ar svariņu atsevišķi.
7.maijs 2009, 10:01 | links
 
spriezhot peec nosaukuma, tas paredzeets liidakaam, jo latiiniski taa saucas Esox Lucius. Nu tas taa, manas domas.
7.maijs 2009, 10:44 | links
 
Special designed for pikes. Rekur bilde:
http://www.jcpoiret.com/bapw/images/materiel/leurres/mepps_lusox_3.jpg

Kur ar tādu ir bijuši panākumi kādam varbūt? Ezers, upe?
7.maijs 2009, 10:55 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager