MEPPS vizuļi

Par meps vēsturi, vizuļiem un pielietojumu
veikalā uz vietas nav, bet ir bāzē. ja vajag, kaut rīt ir uz vietas.
9.jūnijs 2009, 15:21 | links
 
Paldies.
9.jūnijs 2009, 19:05 | links
 
M.Bukanons beidz čakarēt tautu -visi zin ka mepps vizuļi Ēsmā ir štancēti ķīnā un "tis" jau nau "tis"
originālus vēl var dabūt SALMO - tos kas iekausēti specifiskos iepakojumos pa vienam!
9.jūnijs 2009, 23:46 | links
 
>>Mensons

Kāda starpība, kur gatavoti. Strādā tipat ļoti labi kā citur pirkti. Gandrīz visi mepi, ko esmu pircis ir no ēsmas, un nekāda vaina.
10.jūnijs 2009, 00:02 | links
 
ainars5555 Ja nebūtu starpības tad es neko nerakstītu,
bet tur jau tā lieta ka starpība ir! Ainar, ļoti sarugtina tas ka šo kvalitāti tu pieņem un atbalsti.
10.jūnijs 2009, 00:36 | links
 
Arī man visi Mepps ir no Ēsmas. Cik skatījos Salmo, tad tur Mepps ir ļoti maza izvēle, sevišķi tiem, kuri interesē mani - Nr.1 un nr.2 Aglija dažādās krāsās.

To Mensons: Vai ir vēl kāda vieta, kur var dabūt oriģinālos Mepps, vai tas ir tikai Salmo? Salmo takš arī cik zinu ir slavens ar Ķīnā ražotu preci..
10.jūnijs 2009, 10:06 | links
 
Visiem viņiem ir galvenais lai būtu laba rotācija un lapiņas (krāsa,tonējums,forma).Pie viena un tā paša vilkšanas ātruma rotēšanas apgriezieni ir dažādi.Lēni velkot labi rotē,tas jau dod priekšrocību.Nebūs tik svarīgi,kas tos štancē,jā cena:ja ķīniešus pārdod dārgāk kā franču ražotos,tad jau tas ir .......Kādreiz rūpnīcā mēs viņus štancējām kaudzēm.Galvenais ir tas cilindriskais konusiņš aiz lapiņas,katra svara diametram tas ir pareizi jāpielāgo.Ja tā diametrs pa mazu,lapiņa pielips un nerotēs.Vīri veiksmīgi atrada izmērus un uz virpošanas automāta tos nakts maiņā savirpoja tūkstošiem.Lapiņas stiprinājumam izmantoja plānas saplāksnītes(šeibītes).Vēl tagad ir daži un teikšu-ņem viņus.
10.jūnijs 2009, 10:33 | links
 
Es Liepāja pirku uz 1905.g ielas un ir ražots francijā! ;)
10.jūnijs 2009, 12:59 | links
 
Šite Mensonam taisnība. Padumjo laikos, kad Mepps nevarēja dabūt, pasūtīju vienam virpotājam, lai uztaisa misiņa vidiņus. Uztaisīja 1:1, lapiņas saštancēja, pats liku kopā. Pēc izmēriem un izskata neatšķirās no oriģināla, arī ūdenī smuki rotēja, bet rezultāti dažādi. Nevaru paskaidrot kāpēc.
10.jūnijs 2009, 13:04 | links
 
Atceratie vienu vajadzīgu lietu.Nopērkot orģinālo mepu no sākuma viņš strādā ideāli .Pēc kāda laika ievērojat ,ka spēle vairs nav tāda un grimstot uzreiz vairs neiegriež.Sākat domāt kas par lietu un izrādās ,ka pie vainas esat pats ,dēļ sava slinkuma,Uzķeroties uz rotera zālei jūs to akurāti nenoņemat no āķiem bet ar sitienu pret ūdeni cenšatīes no tās atbrīvoties -rezultāts -pietiek ar vienu šādu sitienu lai jūsu rotiņš ,kā veiksmigs, būs zudis uz visiem laikiem.
10.jūnijs 2009, 13:15 | links
 
mensons. a tu pats nēesi no ķīnas? salmo speciāli pasūtija mepps iepakojumos, lai tādi kā tu varētu grābt pats no vitrīnas. un vispār ko es te cepos, domā ko gribi.
10.jūnijs 2009, 13:29 | links
 
un liepājas veikals uz 1905g. ielas meppus ņem no ēsmas.
10.jūnijs 2009, 13:30 | links
 
es nez bet tur ir skaidri un gaiši rakstīts - MADE IN FRANCE
10.jūnijs 2009, 13:32 | links
 
Aizmirstiet par tiem made in....,tādas kastes ražo,kas grib un kam nav slinkumus un ar visiem strīpu kodiem.
10.jūnijs 2009, 13:40 | links
 
vnk ēsma meppu saņem pa riešo no francijas un āmen
10.jūnijs 2009, 13:51 | links
 
AAkkis
taisnība es francijā Gonesā pirku franču bet nopirkās ķiniets Man tika paskaidrots ,ka ražotne ķinā.Ir man vēl pirmsķinas Mepi Neteikšu ,ka starpība ir tik krasi atšķirīga.Ja jau tehnoloģija un materiāli tiek ievēroti ,kāda stapība Fefā vai pekinā
10.jūnijs 2009, 13:53 | links
 
un starp citu ķīnā tagad ražo kvalitatīvak neka eiropā. viss augsti kvalificētais darba spēks no eiropas pārvākušies uz ķinu kāpostu taisīt.
10.jūnijs 2009, 13:55 | links
 
..nu ko jūs tur veči cepaties... labāk iebraucat Daugavgrīvas Salmo - tur cik skatījos Mepps pie letes izlikti dažnedažādie modeļi un izmēri par ļoti ļoti patīkamām cenām....
10.jūnijs 2009, 13:59 | links
 
M.bukasonam
Pilnīga taisnīb tās kājas aug no vienas vietas .Piegādātāji- galvenie-vieni un tie paši. Atšķirīb avar būt tikai ja kāds no draugiem atved no ārzemēm,jo tie labākie arī ir vis dārgākie un mūsu tirgoņi reti kad ņem preci no dārgākā gala /zinu pēc savas pieredzes/ Somij esu atradis daudzus intresantus un zivīgus vizuļus ,kuri Latvijā diez vai kādreiz būs nopērkami.mums ar sievu saskan ,viņa pa bodēm es pa copes lietām un cirtreiz sanāk ,ka viņai mani jāgaida.
10.jūnijs 2009, 13:59 | links
 
a man nekur nav jabrauc. es no kabineta noeju zāle un čamdu cik gribas.
10.jūnijs 2009, 15:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager