MEPPS vizuļi

Par meps vēsturi, vizuļiem un pielietojumu
pirmas ir par mazu. dziļi ierij forels. 2 un uz agušu īstais izmērs
24.aprīlis 2009, 21:30 | links
 
Es arī lietoju melnos ar visādiem punktiņiem ( Mepps Black Fury) ,atkarīgs no laikapstākļiem, bet pārsvarā izvēlos dzeltenos, vai sarkanos punktiņus. Vai arī pliku zelta lapiņu, galvenais lai labi rotē, tad jau arī forelei acīs leks!

Par izmēriem - optimālākais ,tādām smukām foreļupēm būtu pirmais izmērs, bet gadās arī , kur dziļāks, pamētāt otrā izmēra rotiņus.
24.aprīlis 2009, 17:10 | links
 
zini man ir viens ar melnu un sarkaniem punktiem! tā īsti nevaru neko teikt! sevišķie lomi man nava bijuši ar šamo vizuli! bet viss jau jaizmēģina =))))))))
1.janvāris 2008, 00:13 | links
 
Maituputns Melnu neesi proveejis? Man te pazina paarsvaraa uz melniem ar dzelteniem punktiniem ker un neslikti. es paarsvaraa ar sudrbotu un zeltiitu lapinu keru un looti labi keeraas arii uz zalas lapinas it sevishki vasaras viduuu!!!!
31.decembris 2007, 19:24 | links
 
Sveiki!:)Kādu spiningu jūs man ieteiktu ar kādu testu ja es makšķerēju ar roteriem sākot no 5gramiem līdz vobleriem un gumijas zivtiņam 25gramiem?
31.decembris 2007, 14:54 | links
 
nu labi lēts s....s ir lēts s....s =)))) uz forelēm es ņem Mepps ar sudraba lapiņu uz kuras sarkani punktiņi, vai arī tikai sudraba lapiņu! vēl man labi gāja uz zelta krāsas lapiņas! principā spīdīgas lapiņas iet ļoti labi!
31.decembris 2007, 12:00 | links
 
kādas krāsas rotiņi der līdakām un asariem vasarā?
31.decembris 2007, 09:38 | links
 
Maituputns, kaadu kraasu rotinus tu izmanto spiningojot foreles??!
30.decembris 2007, 20:23 | links
 
looti svariigi lai rotinsh vispaar straadaa, citaadi noperc kaadu leetu s...u. kursh vispaar negriezas!!!!
30.decembris 2007, 20:14 | links
 
visi rotiņi vairāk vai mazāk ir labi! ir tikai atšķirība, kā un kur tos izmanto! tas ka rotiņš ir MEPPS vai kaut kādas citas firmas vēl neko nenozīmē! nozīme ir pielietojumam! Am I Right??? Or maybe no?
30.decembris 2007, 20:11 | links
 
Sveiki!Vai Mepps Winner ir labs rotiņš?Kāds ir makšķerējis ar viņu?
30.decembris 2007, 16:01 | links
 
jā es vienreiz aizdevu kātu savam čomam, bet rezultātā es dabūju atpakaļ tikai pusi no kāta =))) tagad vairs vispār nevienam neko neaizdou! tapē es jau arī pirku ultralight, lai varētu pa visādiem brikšņiem ložņāt! mana foreļupe ir Vaidava! šajā upē ir viss iespējamais - siekstas, zari u.c. stuff kas traucē normāli copēt! īsāk sakot riktīga foreļupe! nevaru vien sagaidīt kad ar savu kātu varēšu apspiningot visus atvarus!
29.decembris 2007, 17:00 | links
 
man ar bija viens salmo kaatinsh ka reiz forelēm 1,90m, iedevu draugam, salauza nelietis, kopsh taa laika neko vairs citiem nedodu. man veel ir shimano bet tas ir paaraak gars un gruuti tais brikshnos iemest un tests arii paaraak liels, naakam gad uz vaardienu sev esmu noskatijis Daiwa katu 2.1m ar testu 3-5gr.
man pagajusho gadu arii taa bija pa ziemu nopirku kaatu un gaidiju pavasari, lai iemēģinātu.
28.decembris 2007, 23:42 | links
 
man ir salmo ultralight kāts! Salmo Elite Micro Jig! 2.1 garums, tests līdz 10 gramiem! patiesībā nekad neesu copējis ar ultralight! šoruden tikai nopirku, vēl pat neesu izmēģinājis!
28.decembris 2007, 21:42 | links
 
Mees ar draugiem shogad uz Zviedriju shamaas pacopeet, Taadeel ar jaapeerk jauns vieglaks kaats ar mazu testu. Kads tev ir maituputns??!
28.decembris 2007, 20:12 | links
 
man patīk mazie, jo ar viņiem var baigi forši spēlēties un izcopēt pašus mazākos atvarus un krāces! šogad iešu ar Ultralight kātu un Mepps 00 rotiem!
28.decembris 2007, 20:08 | links
 
Pilnībā piekriitu arii uz mazu kerās lielas, man ir bijis taa ka no kaadaam 30 foreleem 1 ir tikai mera, bet ja uzliek, lielaku rotinu tad no kaadaam 15 forelēm kaadas 9 ir bijushas mēra!!!
28.decembris 2007, 16:31 | links
 
es jau ar neķeru tikai ar 00 izmēru! vienkārši citās foreļupītēs ar lielākiem rotiem nava jēgas iet! un galu galā tas ka tev ir uzlikts 00 rots nenozīmē ka ķersies tikai mazās foreles =)))
28.decembris 2007, 09:55 | links
 
Laba rotinu izvēle ir arii uz 1905. gada ielas!
Kaa ari mepps ir tvisterā it sevishki mazie 00 un 0.( Liepaja)
man kaut kaa uz foreleem patiik bik lielaaki, parasti ar tiem var dabut lielakas foreles, mani iecieniitie ir protams mepps aligia, aligia long, XD. blue fox. kaa arii balzer colonel.
28.decembris 2007, 07:11 | links
 
kā ta nava veikalos! mans mīļākais foreļu rotiņu izmērs!
jā, ziemā ar forelēm ir tā kā ir! jābrauc uz Somiju!
27.decembris 2007, 20:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager