Zandartu cope

aakjis,ziemas copene....nu ne jau mazcopeniite,ar ko uz mormishku kjer..
8.jūlijs 2010, 13:32 | links
 
Kāda atšķirība cik maza,tikai lai sardziņš būtu piemērots svaram un straumei!
8.jūlijs 2010, 13:34 | links
 
aqakjis,a kaa ta jaasies,ja tas zanders buus jaakausee...spolites ta nav....ar pirkstiem chakareesies?
8.jūlijs 2010, 13:48 | links
 
nav svarīgi nomirst vai nenomirst galvenais ir ,ka viņa kustās /spēlējot/Vācieši pirms veic šādu manipulāciju ar knipi maili nosit vai apdullina.Vilabākie ņēmieni ir ,kad maile ir gurdena un plēsonim nav jāpieliek lielas pūles lai to noķertu .Tās kuras ir aizmigušas toverī es ņemu ārā un turu atsevišķā ledus kastītē.Usmā dažu brīdi iegūt maili ir problēmas vai nu nav vai arī ļoti lielas.Esmu tās ķeris Valgumā un leduskastē vedis uz Usmu.Rezultāti labi un maile vienmēr gatava startam .Star citu Valgumā bumbojot uz maili arī ir dabūts 6 kg zanders.
8.jūlijs 2010, 15:14 | links
 
bums,ar ko izskaidrojams,ka dazreiz mailes Usmaa ir gruuti dabut?
8.jūlijs 2010, 15:18 | links
 
Es bumboju tikai ar špini.Man tādiem gadījumiem ir Blazer JIG ar palielinātu riņķu skaitu kas pareizi nospriego kāta augšējo daļu 12 riņķi uz 2.55 m kāta.Pamēģinat 5-6 kg zandartu dancināt uz ziemas copenes.Nu zandartu vēl tā ,bet ja gadās līdaka kurai āķītis ir iecirties lūpā /nokost nevar/bet trako ne pa jokam.
8.jūlijs 2010, 15:18 | links
 
Viņas nav vienlaideni visā akvatorijā ,bet atrodās baros.Tad arī tā baru migrācija ir jānoķer.tad jau ir,bet parasti ir tā ,ja nav mailes tad ir vislabākā cope.:DDDD
8.jūlijs 2010, 15:21 | links
 
bums,laikam jau Balzer kaats....
8.jūlijs 2010, 15:21 | links
 
aakkis 8.jūlijs 2010, 12:57 -> Viss dziļāk redzama ir dzeltenā krāsa, ...
Nu Tu te galīgi pārraxtījies, jeb ... ;)
Par dziļumiem un krāsām nedaudz skaidrojumu ieraxtīju raxtā par Crankiem. Vajadzētu būt jaunajās CL.
Bet, protams, nestrīdos :))))))
BTW, Bumam arī dziļie velcējamie ir zili. Diez kāpēc? Laikam lai dziļumā šos neredzētu :DDDD
8.jūlijs 2010, 15:38 | links
 
Balzer Bičiņ rakstībā nokļūdījos ;)
8.jūlijs 2010, 16:15 | links
 
Griezeejs;par to dzelteno es lasīju vienā krievu lapā skaidrojumu jau labu laiku atpakaļ.Visas krāsas tur tiek salīdzinātas kā varavīksnei,viņi pastāv uz to,ka spektra garums ir viss lielākais dzeltenajai.Līdz ar to tā skaidro,žēl ka neatceros adresi lapas-jāmeklē.
8.jūlijs 2010, 23:58 | links
 
līdz padsmit metriem sevi ļoti labi parāda caurspīdīgi pelēcīgas vibroastes ar lāsumiem.pēc sešiem metriem it kā vairs nav redzama sarkanā krāsa-tikai nesaprotu kāpēc ar marķieri iekrāsota sarkana aste jūtami uzlabo rezultātu?:)
9.jūlijs 2010, 00:48 | links
 
Reku šiten interesanta informācija par krāsāsm!
http://en.wikipedia.org/wiki/Visible_spectrum
9.jūlijs 2010, 15:28 | links
 
p.s un tur papētot var redzēt ka nav tik traki ar to sarkano un krāsa kura sāk spektru un noslēdz!
9.jūlijs 2010, 15:39 | links
 
Veči,kā ir ar zandartiem šitajā svelmē?Agri no rīta pa sēkļiem ir jēga šos pamedīt?
9.jūlijs 2010, 16:57 | links
 
"Stūri", no rīta jau aiz kantes būs atgriezušies, man liekas. Experc neesu, vari man neticēt ;)
9.jūlijs 2010, 17:43 | links
 
sveiki speci! taisos aizbraukt uz zebrus, pamegnat nokert kadu zandarteli! neesmu nekad sos meginajs kert, zlasiju visu so forumu, taka vairak vai mazak skaidriba ir,bet varbut kads varetu pateikt vai sekojosa sistema stradatu bet varbut kads ir keris-lieku slidoso pludu 14g pamatauklu 0,25-0,28monaflo, slidoso svina lasiti,un tievu volfram pavadinu 45cm, gala 2nr aki ar maili,vai mazu karusinu (4-5cm)ar so visu kert dziluma no 3,5-4m un lieko to uz grunts(ka uz liniem),so sistemu galvenokart gribu pameginat jo taisos kert no laivas un nakti uz pludiem liekot virsu spidulisus.jusu domas? jau ieprieks paldies!
12.jūlijs 2010, 20:36 | links
 
neesmu jau tas kas kko sajēdz, bet cik zinu, pavadiņu nevajag un āķis 6.nr būs ok
12.jūlijs 2010, 22:07 | links
 
neesmu tas,kurš kaut ko sajēdz,bet pludu arī nevajag.po starinki-ar grunteni un filejas gabaliņu,ar staigājošo grunteni-ar dzīvuvai beigtu maili.
12.jūlijs 2010, 22:15 | links
 
bet vēl patīkamāk ar špini uz tvisteriem vai vibroastēm.nu protams vēl ir DS.
12.jūlijs 2010, 22:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager