Zandartu cope

nu gadās visādi, esmu bijis liecinieks kā ~80cm garu vizuli ar 30cm pavadu nokož, iemet, velk, pēkšņi tā bišk kkas piebremzē vizuli, pavelk un tikš :)) bet nu nav jau tik traki, un ar kkādiem zaudējumiem vienmēr jārēķinās :))
26.jūlijs 2010, 11:38 | links
 
tad jau uz līņiem arī ar pavadu jāiet, kas var izskaitīt, cik ņakteņus līdakas nokodušas
26.jūlijs 2010, 11:38 | links
 
Gagarin , vai okeānā haizivis ķērāt ? Pēdējie neprašas , 80 cm lielam vizulim pavadiņu vajag viss maz 3 metrus garu .
26.jūlijs 2010, 13:00 | links
 
ujjj kādi 80cm :D :DDDD 8cm bija domāts
26.jūlijs 2010, 13:19 | links
 
Nu zandartam pavadiņu toč nevajag, tad uzreiz copju par 90 % mazāk, esmu novērojis ka zanderam arī nepatīk pītā aukla, ar ko tas izskaidrojams nezinu, bet neņem un viss. Protams ka vizuļus apkož, bet ko tu padarīsi? Tā reiz stāvu pie Daugavas, spiningoju zandartus. Atbrauc rīdzinieki un sāk spiningot, tajā dienā ķērās labi un man jau bija kādi 3 skaisti zandarti, piegāju pie šiem un prasu kā ar copi, šie saka ka nav pat pieskāriena bijis! Es protams neticu un skatos viņu aprīkojumu, visiem kā vienam resnas metāla pavadas, he saku ka šajā posmā līdaku maz un lai tik ņem nost pavadas, bet šie saka ja nu nokož, labi vizuļi esot. Es jau kā jauns gurķis negribēju večus mācīt un gāju tālāk, rezultātā man tovakar bija 14 zandarti, bet viņiem uz 3jiem neviena :)
26.jūlijs 2010, 16:53 | links
 
Jonnyr, kaadi passlaik rezultaati tavaa pusee uz zanderiem?
26.jūlijs 2010, 17:00 | links
 
Šitajā trakajā karstumā zandarts nav diezko aktuāls, ķerās jau labi, tikai tas izmērs nekādi neiepriecina, vakara gaitā var saķert pat gabalus 10, bet lielāks par 700 gr nebūs, tiesa pirms nedēļas viens 2.5 kg trāpijās un vēl 2 mēri. Manā posmā lielais zandarts ķeras līdz Jāņiem un tad atkal no novembra līdz tam brīdim kad aukla galīgi nesasalst. Tagad feini ķeras meženes (patīkams standarts 1.5kg) un trāpās pa kādam kurkulim (samēnam)
26.jūlijs 2010, 17:31 | links
 
nesaprotu, kāpēc nevioens šo zivi neķer ventā, varbūt ķer, bet klusē par to? man no krasta uz gruntenēm 3 copes reizēs ir bijušas visamz 50copes, realizētas gan tikai kādas 10 no kurām 3 zandarti (lielākais 1.5kg) bet kad vienā copes reizē bija virs 30copēm es vēl nezināju, kā to īsti dara, cik nogaidīt, kā padot auklu,kad piecirst, kādu sistēmu likt, tagad, kad visu aptuveni zinu, copes vairs nav tik daudz (visu laiku copēju vienā vietā, kādos 40 kvadrātmetros)
daži ar laivām braukā, kautko ķer, bet neliekas, ka noķer, itkā velcē, bet cik redzēju ar tādu uzparikti kā sienāzis vai zivnieks, neviens neķer
domāju, ja tur aizbrauktu, kāds, kas no tās copes tiešām kko saprot, savilktu 3 normas pāris stundu laikā, ja ir interese, raxtat, pateikšu kur :)
16.augusts 2010, 09:36 | links
 
Vai tad Aigaigars pats nemāk tādas sistēmas uzsiet un paeksperimentēt?!?
16.augusts 2010, 10:19 | links
 
aigaigars
Cienītais! Neko neķer uz velci? Nu, nu... Tiešām žēl, ka neesi redzējis patiesos zanderu lomus. A klusē vienkārši tāpēc, ka ir rūgta pieredze par to, kas notiek ar upi pēc plašākas reklāmas. Un vispābā, pāris reizes aizbraukt uz kādu vietu un izdarīt kategoriskus secinājumus - tas ir tik ļoti teu raksturīgi, ibio!
16.augusts 2010, 10:33 | links
 
Ventas zandarts ir taads noslepumains, nekas daudz par to nav dzirdeets, shaubos vai shajaa upee ir kaads trofejnieks, bet taas jau tikai manas domas
16.augusts 2010, 11:14 | links
 
KAS DZIRDAMS AR ZANDARTIEM TOSMARES KANĀLĀ?Vai bija,vai būs tik?
18.augusts 2010, 17:01 | links
 
Tāds sižetiņš asuma uzsišanai:
21.augusts 2010, 08:51 | links
 
Zivniek, ko vari pastāstīt par zandartu rudens migrāciju Ķīsī un Daugavā? Kad ies uz jūru, cik paliks un kur ķersies labāk - ezerā vai Daugavā?
25.augusts 2010, 11:35 | links
 
kola
tas īstenībā baigi gari un dikti jāstāsta, bet ja tā īsumā, tad no ezera viņš jau pilnā sparā mauc ārā un tur uz labiem lomiem vairs nevar cerēt, ja nu vienīgi trāpa uz baru, kas mauc ārā, tagad ezerā sākas līdakas un asari. Ja grib tikt pie zandartiem tad to tagad jāņem Daugavā jo tuvāk jūrai jo labāk, jo jūrā gluži iekšā šamais neiet, bet paliek tās tuvumā un pilnām mutēm rij sīkās vimbiņas, salakas un visus pārējos kustošos briesmonīšus :)))
25.augusts 2010, 12:05 | links
 
Paldies, Zivniek! Es jau saprotu, ka tā ir plaša tēma. Es pa Daugavu (tiltu rajonā) šovasar ļoti labi pavilku. Tagad strauji mainās laiks un mani interesē, cik ilgi vēl tas turpināsies. Pagājušo ruden' es redzēju, ka veči uz džigu vēl pirms pašas aizsalšanas velk, bet nu baigi kriminālos.
25.augusts 2010, 13:26 | links
 
Nesen atpakaļ noskatījos vienu filmiņu,kur lai parāda kā zanderus ķer ar džigu uz kura porolona zivtiņa.Tam porolonam ir laba īpašība salīdzinot ar gumiju-tas lēni cenšās uzpeldēt,atrauties no grunts.Tas svars jau ierobežo to kustību,bet pats kampiens parasti notiek ,kad porolons ceļas uz augšu.Ai,nemāku rakstiski pilnībā paskaidrot.
25.augusts 2010, 13:37 | links
 
esmu dzirdejis par to parolona zivtinju. tikai nav latvijaa kur nopirkt vienaa veikalaa itkaa esot bet neesmu bijis. NG arii salmo teica ka nebus ( jo itkaa katalogos stav)
25.augusts 2010, 14:11 | links
 
rokas ir? shkjeeres ir?

25.augusts 2010, 14:15 | links
 
http://www.youtube.com/watch?v=OT9zZirIrno&feature=related

P.S. nesanaaca pa taisno video ielikt
25.augusts 2010, 14:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager