Zandartu cope

Katram sava teorija, dzīvā ēsma būs labāka ja zandarts ir mazaktīvs, taču ja tas ir aktīvs lielākie eksemplāri biežāk trāpās uz mākslīgās ēsmas.
Ziviniek par tām vietām, es jau kopš bērnības tās vietas kur lielie uzturas zinu no galvas, katru zacepu un padziļinājumu zinu, mana teorija ir tāda, ja zandarts ir mazaktīvs, tev mākslīgā ēsma viņam ir jāpiemet pie paša deguna.
Arī ja ir labs žors, nekad neesmu novērojis tādu izteiktu 4 - 6 kg zandartu ķeršanos, tādi parasti trāpās pa vienam ķerot standartzandartus, cita lieta ir tā saucamais patīkamais starndarts 1.5 - 3 kg, ir bijuši gadi kad reti kad trāpās zem 1.5 kg, taču ir bijuši arī gadi kad lielāku par 1.5 kg nenoķer

ps aakis intresantas filmiņas
17.novembris 2010, 16:08 | links
 
JOHNNYR
ja zandarts ir aktīvs, tad ar ēsmas zivtiņu vispār nebūtu neka'du problēmu - iegremdē un šis ir galā....kā jau teicu ar ēsmas zivtiņu atrast viņu ir gr;ūtāk nekā izvilkt ārā. ja velcē, tad šamo atrašanās vietu ir atrast vieglāk, bet nedomāju, ka pierunāt uz mākslīgās ēsmas vairākus eksemplārus ir veiglāk nekā uz dzīvo, tomēr kā nekā uz vecumu šamais kļūst gudrs un visādu **** mutē neņems, tamdēļ vajag skaisti atstrādāt dzīvās pievilkšanu šim pie deguna. protams izņēmums ir uz dullo velcēšana ar dažādiem mānekļiem, kur māneklis noslīdēs garām smukai vietai, kur kādam nervi neizturēs....
17.novembris 2010, 17:37 | links
 
Es Āķa filmiņu iespaidā nolēmu pie pretsavērpēja pielikt gaismekli (zaļu). Pa brīvdienām pa vakariem vai rītiem būs jāpamēģina. Vēdzeļojot efektu nejutu, bet varbūt zanders noreaģēs:)
17.novembris 2010, 21:24 | links
 
Tikko no copes, Daugavā zandarti diezgan aktīvi, bet šoruden īpatnēji ir tas ka tie izvēlas neierasti mazus mānekļus, tādas nieka 7 - 8 cm gumijas zivtiņas, rezultāts 1 zandarts un 1 līdaka + 3 nerealizētas copes stundas laikā.
18.novembris 2010, 18:21 | links
 
Arī Daugava, bet ne tik veiksmīga. Mazie mānekļi gan liekas ir pieprasīti vienmēr un visur. Laiks diezgan patīkams pēdējai copei Daugavā. Uz diviem katrm pa zandartam un vēl čertas nerealizētas copes, no kurām viena zandarta, viena asara, pārējās dies` vien zin kas. Tik zems realizēto copju skaits sen nav bijis un neviena nokosta mānekļa, kaut kā dīvaini, priekš rudens.
18.novembris 2010, 21:36 | links
 
Kā sokas pie dolomīt sadaļas,sen nav būts.
18.novembris 2010, 21:58 | links
 
Andri, kādus mazos mānekļus izmanto?
Jautājums gan neattiecas uz garāmšāvieniem.
Man liekas, ja bieži šauj pa zobiem, vajag citu āķi uzlikt.
18.novembris 2010, 22:25 | links
 
Daugavā manuprāt visi tikai ar gumijas zivtiņām ķer, ja ir daudz nerealizētu copju parasti vainojams zandarta kūtrums nevis āķis :)
18.novembris 2010, 23:03 | links
 
Guntar, nezinu kā to ņemt, bet pa visu vasaru uz zandartiem apmēram divdesmit tukšie šāvieni ir bijuši, un lielākā daļa no viņiem, tagad-rudenī. Visu vasaru ļoti labi strādāja kau kādas poļu gumijiņas no Albakora, bet vispār zandarts liekas nav tik izvēlīgs, piegriez tur un šur un uztaisi tādu, kā tev vajag, lai labi āķi var ielikt, lai labi uz tā turas māneklis, lai labi iemest var. Zandarts jau lielāko ties sit pa galvu, iemontē atbilstoša izmēra trīnieku un bēdu nezināsi. Mazākiem mānekļiem problēmas ar trīnieku rodas tikai zālēs, zandartojot atšķirība ar vienžuburi praktiski ir tikai realizēto copju skaitā.
18.novembris 2010, 23:13 | links
 
Lielāko daļa noteikti ķer ar gumijas zivīm, bet precīzāk būtu ar gumijas izstrādājumie. Pagājušo gadu man labāk strādāja tārpi, šogad jau pieminētās poļu zivteles, uz rudens pusi vairāk cauruļu siltumizolācija. Katram noteikti ir kaut kas savs uz ko esi piešāvies, ar ko labāk sanāk.
18.novembris 2010, 23:21 | links
 
Jā, par gumijām jāpiekrīt, nav mums laba izvēle. Bet par vadu izolāciju kur noskatiji??
Vasarā virs Pļaviņu hesa ar dropšotu Urmas blēņojās, kamēr es slinkoju. Bija brīži, kad katrā metienā galā:))
Vajadzētu it kā pārbaudīt tagad, bet diezi vai vairs paspēsim:)
18.novembris 2010, 23:40 | links
 
Gunča jāpaspēj.Vēl tik dažas dienas palikušas līdz lielajiem aukstumiem.
18.novembris 2010, 23:42 | links
 
Pie Hesa šogad droši vien vairs nav ko darīt, daudz duļķainu un aukstu ūdeņu, kā JOHNNYR rakstīja, nav vairs tā zivju aktivitāte.
Ja zini ko gribi panākt, tad atliek tikai izdomāt ar kādiem līdzekļiem. Tas par cauruļvadu izolāciju.
19.novembris 2010, 10:27 | links
 
AndrisABC - Tu par to pelēku runā? Kaut ko līdzīgu "porolonkai" veido?
19.novembris 2010, 14:47 | links
 
es domāju "pelēko"
19.novembris 2010, 14:47 | links
 
Kā var saprast-noteikti,tas materiāls mazāk mitrumu uzsūc!
19.novembris 2010, 14:50 | links
 
kilka, tas pats pelēkais, es pat teiktu: pēc apgraizīšanas sudrabainais. Ar šķērēm izgraizi burkāniņu, ar griezsšanu, sprausšanu un līnēšanu dabū iekšā trīnieku. Lēti un reizēm arī strādā.
19.novembris 2010, 16:30 | links
 
Skaiders, paldies.
19.novembris 2010, 17:02 | links
 
Ar kādu līmi līmē?
22.novembris 2010, 09:48 | links
 
Nu labi-,tad lai mēģina tā kā klipā parāda
26.novembris 2010, 00:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager