Zandartu cope

Personīgi es Zebrā zandartus esu vilcis tikai uz dzīvo.
2.jūnijs 2009, 23:35 | links
 
Cik saprotu, tad ar spini īpaši tolka nav.
Jāņem dzīvais, jāmeklē, jasež bedrē uz jāgaida:)
2.jūnijs 2009, 23:40 | links
 
Un gūsi labus lomus jo Zebrus ir sekls ezers zandarti tur ir māksligi iemājoti .Vasarā udens ir duļķains ,bet zandartam patīk pienākt un pačamdīt maltīti.Ar špini būs grūtāk viņus apmānīt.Tā nu ir Zebrus ezera specifika .
2.jūnijs 2009, 23:46 | links
 
Gribu paprovēt. Nav sanācis tur copierēt.
Tad jau sanāk, ka zanders tur visā ezera uzturas, ne tikai berdres?
2.jūnijs 2009, 23:48 | links
 
Lielākos esu vilcis pa labi no laivu bāzes pašā galā Tur vēl agrāk bija saspraustas maikstes ,pie kurām vietējie sēja ūdas
2.jūnijs 2009, 23:51 | links
 
Nu tas laikam ari ir tas dziļākais gals.
cik liela vispār ir zandartu populacija ezera?
2.jūnijs 2009, 23:54 | links
 
Zandartu ir daudz bet ļoti kaprīzi ar mānīšanu ,jo dabiskās barības tur pārpilnām.Viķes raudas tur ir kā mudž.Mēģini atrast tos 4 metrus un tad arī pa turieni vandies.Es parasti darīju tā - uzstellēju copeni uz dzīvo un mētāju špini .Parasti lietoju balto kastmasteri
tālu var iežvidzināt un pēc spēles patīkams.Nu tad ne asakas :)))
3.jūnijs 2009, 00:01 | links
 
Es Usmā cik esmu ķēris,tikai ar ziemas makšķerīti,garš samērā stingrs sardziņš,0.2mm mono aukla,galā džigs.Uz āķa maile un aiziet.Interesanti sardziņš spēlē,ja vēl ir vilnīši,pavisam ideāli.Pārsvarā no 7m un dziļāk.Paņem arī zuši,tad jau cīniņš iznāk ne pa jokam ar to 0.2mm.Nav jau kā flegmātiskais zandarts,kā laivā,tā viss kuņģa sastāvs ārā(strauja spiediena maiņa).
3.jūnijs 2009, 05:21 | links
 
Usmā es arī ķeru tikai ar ziemenēm tikai ar lielākām spolītēm un sardziņiem bet džigu nelietoju svins un āķis Ja gribi zandartu tad turu 10 -15 cm virs grunts ,ja vilnis loģiski ,ka maile piesit grunti .Ja uz zuti tad lieku uz grunts ,šajā gadījumā sardziņš nostrādā kā uz grunteni .
3.jūnijs 2009, 09:46 | links
 
Kanālā pārsvarā lomi bija labi,nebija tālu jāairē.Bija pievakares,ka ~25gb.izvilka katrs.Bet kaut kas man šķita aizdomīgi par tiem mazajiem.Izskatījās kā krievi sauc "bjorš"-берш tie bija.
3.jūnijs 2009, 10:06 | links
 
берш floranimal.ru
3.jūnijs 2009, 10:13 | links
 
berš latvijā nav sastopams tie ir Volgas iemītnieki par bešiem krievi sauc mazos zandartiņus lai viņiem nečakarētos klāt par zemmēriem.līdzība ir, tikai zandartam ir ilkņi kuru nav beršam jo tas ir asara un zandarta krustojums Volgā copējot es lielākus beršus par 400 gr neredzēju
3.jūnijs 2009, 16:43 | links
 
uz daugavas (riga, andrejsala u.t.t. (juras pusi) zandarts keras no 6-13 un pec tam no 18-12) uz grunteni uz dzivo) visi ta no 400g (kriminali) te keras pa dienu, bet vakara var nokert virs 1-2kg. :D es pa dienu nokeru 7gab. vienu tikai atstaju jo pareji bija .............:@
3.jūnijs 2009, 19:36 | links
 
Tosmares kanālā neviena copmaņa, laikam zandartu laiks vēl nav sācies...
3.jūnijs 2009, 22:39 | links
 
Pastāstiet, kā taisa sistēmu zandarta gruntenei?
4.jūnijs 2009, 10:58 | links
 
http://www.balansir.com/content/view/773/61/
No laivas varētu saukt par bumbošanu
4.jūnijs 2009, 13:26 | links
 
http://www.f.fishingcenter.ru/viewtopic.php?p=731
šeit piedāvā sameŗā intresantu sistēmu varētu mēģināt Daugavā
4.jūnijs 2009, 13:29 | links
 
Nu man interesē ezerā no krasta. Kā ir ja taisa slīdošo svinu un galā pavadina un uz āķa zivs gabaliņš?
4.jūnijs 2009, 13:39 | links
 
Var apakšā, var augšā siet pavadiņu, var uz vienas sistēmas abus kopā, nevajag jau tieši zivs gabaliņu, var veselu dzīvu zivtiņu vai beigtu ...
4.jūnijs 2009, 13:42 | links
 
Esu dzirdējis, ka zandartam esot jāliek zivs astes daļa uz āķa!
4.jūnijs 2009, 13:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager