Zandartu cope

Andri, kādus mazos mānekļus izmanto?
Jautājums gan neattiecas uz garāmšāvieniem.
Man liekas, ja bieži šauj pa zobiem, vajag citu āķi uzlikt.
18.novembris 2010, 22:25 | links
 
Kā sokas pie dolomīt sadaļas,sen nav būts.
18.novembris 2010, 21:58 | links
 
Arī Daugava, bet ne tik veiksmīga. Mazie mānekļi gan liekas ir pieprasīti vienmēr un visur. Laiks diezgan patīkams pēdējai copei Daugavā. Uz diviem katrm pa zandartam un vēl čertas nerealizētas copes, no kurām viena zandarta, viena asara, pārējās dies` vien zin kas. Tik zems realizēto copju skaits sen nav bijis un neviena nokosta mānekļa, kaut kā dīvaini, priekš rudens.
18.novembris 2010, 21:36 | links
 
Tikko no copes, Daugavā zandarti diezgan aktīvi, bet šoruden īpatnēji ir tas ka tie izvēlas neierasti mazus mānekļus, tādas nieka 7 - 8 cm gumijas zivtiņas, rezultāts 1 zandarts un 1 līdaka + 3 nerealizētas copes stundas laikā.
18.novembris 2010, 18:21 | links
 
Es Āķa filmiņu iespaidā nolēmu pie pretsavērpēja pielikt gaismekli (zaļu). Pa brīvdienām pa vakariem vai rītiem būs jāpamēģina. Vēdzeļojot efektu nejutu, bet varbūt zanders noreaģēs:)
17.novembris 2010, 21:24 | links
 
JOHNNYR
ja zandarts ir aktīvs, tad ar ēsmas zivtiņu vispār nebūtu neka'du problēmu - iegremdē un šis ir galā....kā jau teicu ar ēsmas zivtiņu atrast viņu ir gr;ūtāk nekā izvilkt ārā. ja velcē, tad šamo atrašanās vietu ir atrast vieglāk, bet nedomāju, ka pierunāt uz mākslīgās ēsmas vairākus eksemplārus ir veiglāk nekā uz dzīvo, tomēr kā nekā uz vecumu šamais kļūst gudrs un visādu **** mutē neņems, tamdēļ vajag skaisti atstrādāt dzīvās pievilkšanu šim pie deguna. protams izņēmums ir uz dullo velcēšana ar dažādiem mānekļiem, kur māneklis noslīdēs garām smukai vietai, kur kādam nervi neizturēs....
17.novembris 2010, 17:37 | links
 
Katram sava teorija, dzīvā ēsma būs labāka ja zandarts ir mazaktīvs, taču ja tas ir aktīvs lielākie eksemplāri biežāk trāpās uz mākslīgās ēsmas.
Ziviniek par tām vietām, es jau kopš bērnības tās vietas kur lielie uzturas zinu no galvas, katru zacepu un padziļinājumu zinu, mana teorija ir tāda, ja zandarts ir mazaktīvs, tev mākslīgā ēsma viņam ir jāpiemet pie paša deguna.
Arī ja ir labs žors, nekad neesmu novērojis tādu izteiktu 4 - 6 kg zandartu ķeršanos, tādi parasti trāpās pa vienam ķerot standartzandartus, cita lieta ir tā saucamais patīkamais starndarts 1.5 - 3 kg, ir bijuši gadi kad reti kad trāpās zem 1.5 kg, taču ir bijuši arī gadi kad lielāku par 1.5 kg nenoķer

ps aakis intresantas filmiņas
17.novembris 2010, 16:08 | links
 
Zivnieks
daļēji varu tev piekrist.bet mana subjektīvā pieredze norāda uz to kad,ja šamam žors ir,tad jem to ko piedāvā.protams ka dabīgo ēsmu jem labprātāk!
:)))
17.novembris 2010, 10:04 | links
 
ar vobleri, tobiš velci, ir iespējams apgūt lielāku perspektīvu copes laukumu daudz ātrāk, nekā strādājot ar dzīvo. ja ir atrasta vieta, kur lielajiem patīk tusēties, tad ar dzīvo tur varētu salikt velcētājiem vievā setā :)))) vectēvam tādas točkas bija un velcētāji ar vobleriem, gumijām varēja tikai noskatīties :))) tagad vietas un zivju uzvedība ir pamainījusies un vismaz ķīsī es personīgi vēl neeesmu atradis lielo uzturēšanās vietu (dažbrīd liekas, ka tur lielo praktiski nav, jo vietējie, lielie ezera zandarti varētu būt beigušies, bet no jūras tik lieli eksemplāri reti, kad parādās), bet arī velcētāji velcējot to nav izdarījuši, jo vasarā viņu loms ar velci bieži ir stipri švakāks (pārsvarā izmēra ne skaita ziņā) nekā man strādājot ar dzīvo. bet protams, tās tik manas domas un uz taisnību nepretendēju, bet zinu, ka savu lielo atradīšu un pacelšu uz savas bumbiņas, kur uz āķa ir trekna raudele, un ar roķelēm viņu izstīvēšu ārā :)))))
17.novembris 2010, 10:00 | links
 
Ielieku pirmo daļu no piecām,uzņemta shuka-TV.ru un ir daudz līdzīgu filmiņu,atveriet caur youtube un redzēsiet.
17.novembris 2010, 07:37 | links
 
neesmu gan zanderu specs, bet es tomeer piekritiishu dzonijam, visi lielie zanderi tomeer tiek nokerti uz vobleriem, gumijaam utt, nevis dziivo.
16.novembris 2010, 21:59 | links
 
JOHNNYR
atļaušos nepiekrist :))))))
16.novembris 2010, 18:24 | links
 
Uz maili vairāk bet mazāki, uz vobleri mazāk, bet lielāki!
16.novembris 2010, 17:34 | links
 
Cits. :) Bet paziņas prognozē, ka būs ar bildi :) Tikai iespējams vēlāk.
16.novembris 2010, 16:27 | links
 
dzimi, tu atkal nodevi uguņus, vai citi copmaņi ?
16.novembris 2010, 15:53 | links
 
JOHNNYR , kā Tu to domā , uz maili ķerās 2 - 3 šķiras zandarti , jau mazliet apsmirduši , bet uz vobleri tikai 1 šķiras ar kvalitātes zīmi ?
16.novembris 2010, 15:51 | links
 
JOHNNYR , kā Tu to domā , uz maili ķerās 2 - 3 šķiras zandarti , jau mazliet apsmirduši , bet uz vobleri tikai 1 šķiras ar kvalitātes zīmi ?
16.novembris 2010, 15:51 | links
 
Jāgaida bilde ar šodien Lādes ezerā noķerto astotnieku.
16.novembris 2010, 15:43 | links
 
Kvantitātei maile, kvalitātei vobleris
16.novembris 2010, 14:29 | links
 
Kāds ir izmantojis ,tos štruntus un kādi novērojumi ??

Ideālāka esma laikam ta pati mailite vien ir ?
16.novembris 2010, 11:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager