Zandartu cope

Viņas nav vienlaideni visā akvatorijā ,bet atrodās baros.Tad arī tā baru migrācija ir jānoķer.tad jau ir,bet parasti ir tā ,ja nav mailes tad ir vislabākā cope.:DDDD
8.jūlijs 2010, 15:21 | links
 
Es bumboju tikai ar špini.Man tādiem gadījumiem ir Blazer JIG ar palielinātu riņķu skaitu kas pareizi nospriego kāta augšējo daļu 12 riņķi uz 2.55 m kāta.Pamēģinat 5-6 kg zandartu dancināt uz ziemas copenes.Nu zandartu vēl tā ,bet ja gadās līdaka kurai āķītis ir iecirties lūpā /nokost nevar/bet trako ne pa jokam.
8.jūlijs 2010, 15:18 | links
 
bums,ar ko izskaidrojams,ka dazreiz mailes Usmaa ir gruuti dabut?
8.jūlijs 2010, 15:18 | links
 
nav svarīgi nomirst vai nenomirst galvenais ir ,ka viņa kustās /spēlējot/Vācieši pirms veic šādu manipulāciju ar knipi maili nosit vai apdullina.Vilabākie ņēmieni ir ,kad maile ir gurdena un plēsonim nav jāpieliek lielas pūles lai to noķertu .Tās kuras ir aizmigušas toverī es ņemu ārā un turu atsevišķā ledus kastītē.Usmā dažu brīdi iegūt maili ir problēmas vai nu nav vai arī ļoti lielas.Esmu tās ķeris Valgumā un leduskastē vedis uz Usmu.Rezultāti labi un maile vienmēr gatava startam .Star citu Valgumā bumbojot uz maili arī ir dabūts 6 kg zanders.
8.jūlijs 2010, 15:14 | links
 
aqakjis,a kaa ta jaasies,ja tas zanders buus jaakausee...spolites ta nav....ar pirkstiem chakareesies?
8.jūlijs 2010, 13:48 | links
 
Kāda atšķirība cik maza,tikai lai sardziņš būtu piemērots svaram un straumei!
8.jūlijs 2010, 13:34 | links
 
aakjis,ziemas copene....nu ne jau mazcopeniite,ar ko uz mormishku kjer..
8.jūlijs 2010, 13:32 | links
 
Nu vēl reiz nesaprotošim...No laivas,ziemas makšķere ar garāku,stingrāku sardziņu,liela mormiška(džigs),uz āķa maile-nāsī,aukla 0.18mm...0.22mm un viss notiek.Vēl kompji nebija,kad tā sāku ķert!
8.jūlijs 2010, 13:31 | links
 
reku,sienaazis pie Lielupes teemas pat ir ielicis foto,paskaties,un sapratiisi...taa ar ir solojoshaa gruntene...
8.jūlijs 2010, 13:27 | links
 
a tipa ja ir parasta gruntene ar dziwo maili gala tad to iemet apmeram 20 metri no laivas tik daudz zinams, bet dzirdēju ka tad dara kautkādu soļošanu, tas tipa nozīmē to ka ik pa brīdim grunteni pavelk sev tuvāk pa mazu gabalu, vai ka??
8.jūlijs 2010, 13:26 | links
 
hvz..nav redzeeta taada sisteema....
8.jūlijs 2010, 13:25 | links
 
nu tipa ka aķis rakstija kautkas lidziks ziemas makšķerei, nu lai ērtāk, bet tip ta sistema ka ir džigs un gala maile un tiek raustīts, lai kustās, tas warētu strādāt?
8.jūlijs 2010, 13:23 | links
 
Pa ko tad es rakstīju,nekas nav jārausta,maile strādā+vēl šūpošana palīdz.
8.jūlijs 2010, 13:23 | links
 
mazaa makskjere-tas ir kas?
8.jūlijs 2010, 13:22 | links
 
a ka tu doma ja paņem mazo makšķeri un gala piesien džiga āķi un uzāķē maili un tedaudz rausta tip no laivas ta lieta warētu strādāt??
8.jūlijs 2010, 13:20 | links
 
cik zinu,junijaa peec naarsta,un tad atkal augustaa saak....
8.jūlijs 2010, 13:18 | links
 
gulbi ne nu daudz maz ez zinu, zinu to ka ķerot ar grunteni uz dzīwo lieto mailiti, sistēmu gruntenei ar zinu,
zinu ja lieto zivs gabali tad jau ka parasta gruntebe ja??
galvenais mož var pateikt kuros laikos šis ņem, nu protams ka rita un wakara cope, bet kura menesi??
8.jūlijs 2010, 13:16 | links
 
Sienāzi, Tev labi sanāca zandartus pacopēt :)
8.jūlijs 2010, 13:15 | links
 
jaani,nu nez..baigi gari jaastaasta.....
8.jūlijs 2010, 13:13 | links
 
jautājums- cik garu pawadu lukt aiz tā pluda?
un esmu dzirdējis ka uz beiktas mailes astes ar šis ņem?
parcik es tikai iesācējs šai joma, taka ja ir kāds kurš war tad warbūt war aprakstīt to zndartu copi, tipa laiki kad , kura menesi šim ir ta ņemšana un cik zinu tad to dara ar gruntsmakšķeri??
8.jūlijs 2010, 13:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager