Zandartu cope

Willy [20.07.21]: svens76 [17m]: Willy [19m]: latvians88 [0:32]: Skatos kā Svens velk un priecājos nu redz kādam tā sanāk ar visiem pribambasiem,protams. Es atmetu tiko tam visam nu nesanak vairs ar parasto eho un pat uz dzīvo arī. Es tik apbrīnoju un pat gribas pateikt tiem jaunajiem entuziastiem nu naher necakarejaties visiem rezultats nebūs. Tur jāguldās daudz vairāk, lai kkas sanāktu.Man eho nekad nav piederējis!;)uz velci savādāk. bet velce pusūdenī arī produktīvaNu tak jā!bet kā lai zin cik ir pusūdens!;D
viss kas virs grunts:)
20.jūlijs 2021, 08:03 | links
 
svens76 [20.07.21]: Willy [19m]: latvians88 [0:32]: Skatos kā Svens velk un priecājos nu redz kādam tā sanāk ar visiem pribambasiem,protams. Es atmetu tiko tam visam nu nesanak vairs ar parasto eho un pat uz dzīvo arī. Es tik apbrīnoju un pat gribas pateikt tiem jaunajiem entuziastiem nu naher necakarejaties visiem rezultats nebūs. Tur jāguldās daudz vairāk, lai kkas sanāktu.Man eho nekad nav piederējis!;)uz velci savādāk. bet velce pusūdenī arī produktīva

Nu tak jā!bet kā lai zin cik ir pusūdens!;D
20.jūlijs 2021, 08:03 | links
 
Willy [20.07.21]: latvians88 [0:32]: Skatos kā Svens velk un priecājos nu redz kādam tā sanāk ar visiem pribambasiem,protams. Es atmetu tiko tam visam nu nesanak vairs ar parasto eho un pat uz dzīvo arī. Es tik apbrīnoju un pat gribas pateikt tiem jaunajiem entuziastiem nu naher necakarejaties visiem rezultats nebūs. Tur jāguldās daudz vairāk, lai kkas sanāktu.Man eho nekad nav piederējis!;)
uz velci savādāk. bet velce pusūdenī arī produktīva
20.jūlijs 2021, 07:46 | links
 
Nu jau sākāt kacināt tautu... Es šitos zvērus cenšos no krasta uz filejām noķert, pa retam kaut ko noķeru, bet pārsvarā figvams sanāk...
20.jūlijs 2021, 07:44 | links
 
latvians88 [20.07.21]: Skatos kā Svens velk un priecājos nu redz kādam tā sanāk ar visiem pribambasiem,protams. Es atmetu tiko tam visam nu nesanak vairs ar parasto eho un pat uz dzīvo arī. Es tik apbrīnoju un pat gribas pateikt tiem jaunajiem entuziastiem nu naher necakarejaties visiem rezultats nebūs. Tur jāguldās daudz vairāk, lai kkas sanāktu.

Man eho nekad nav piederējis!;)
20.jūlijs 2021, 07:36 | links
 
Tas tik tāds vājuma moments....Pāries.
20.jūlijs 2021, 07:16 | links
 
latvians88 [20.07.21]: Skatos kā Svens velk un priecājos nu redz kādam tā sanāk ar visiem pribambasiem,protams. Es atmetu tiko tam visam nu nesanak vairs ar parasto eho un pat uz dzīvo arī. Es tik apbrīnoju un pat gribas pateikt tiem jaunajiem entuziastiem nu naher necakarejaties visiem rezultats nebūs. Tur jāguldās daudz vairāk, lai kkas sanāktu.
paga, beigsi copēt?
20.jūlijs 2021, 07:13 | links
 
latvians88 [20.07.21]: Skatos kā Svens velk un priecājos nu redz kādam tā sanāk ar visiem pribambasiem,protams. Es atmetu tiko tam visam nu nesanak vairs ar parasto eho un pat uz dzīvo arī. Es tik apbrīnoju un pat gribas pateikt tiem jaunajiem entuziastiem nu naher necakarejaties visiem rezultats nebūs. Tur jāguldās daudz vairāk, lai kkas sanāktu.
daudz, daudz laika jāiegulda.jāpēta, jāanalizē.tad sanāks
20.jūlijs 2021, 06:48 | links
 
Skatos kā Svens velk un priecājos nu redz kādam tā sanāk ar visiem pribambasiem,protams. Es atmetu tiko tam visam nu nesanak vairs ar parasto eho un pat uz dzīvo arī. Es tik apbrīnoju un pat gribas pateikt tiem jaunajiem entuziastiem nu naher necakarejaties visiem rezultats nebūs. Tur jāguldās daudz vairāk, lai kkas sanāktu.
20.jūlijs 2021, 00:32 | links
 
Vakara cope...

Willy, 11.jūlijs 2021, 21:35

..un tomēr arvien vēl ķeras, neskatoties uz nenormālo karstumu!
12.jūlijs 2021, 13:31 | links
 
Svenam pv.
12.jūlijs 2021, 03:59 | links
 
Willy [11.07.21]: Vakara cope...

ar līdzīgi:)
11.jūlijs 2021, 22:45 | links
 

Vakara cope...
11.jūlijs 2021, 21:35 | links
 
Un pakaļā mēs, sajūsminātie līdzjutēji. :)

https://youtu.be/bdkYMYBH-GI
11.jūlijs 2021, 20:40 | links
 
Muzikāla etīde: Svens un zandarti Ķoisī.

https://youtu.be/K21yj2lEgrA
11.jūlijs 2021, 20:34 | links
 
Svenam Leonorās! :):);)

https://youtu.be/I310zaj8xWg
11.jūlijs 2021, 20:27 | links
 
Willy [11.07.21]: Sveiciens Svenam Vārda dienā!PRIEKĀ!;)
paldies:)
11.jūlijs 2021, 17:20 | links
 

Sveiciens Svenam Vārda dienā!PRIEKĀ!;)
11.jūlijs 2021, 16:18 | links
 
basks [01.07.21]: Cope labāk tomēr no rīta, ne kā agrāk bija kad pa dienu. Vakarā galīgi švaki. Pusdienlaikā pamēģināju arī kvoku, bet sami nebija atsaucīgi. Peldoties sapratu, ka lielākā dziļumā ūdens vēl ir auksts, laikam tāpēc jau arī sami vēl necopē, bet zandarts nav vēl beidzis baroties. Tā, ka vēl ir vēts meklēt žani!
Sveiks,

Keri jig tehnika ? Kerot jig tehnika Kokneses Daugava joprojam neesmu sapratis par jiggalvas izmeriem, ka labak. Pats standarta ar 12g volfromu un 3.5 - 5 collu tarpiem copeju. Kas tev ir ejosakie svari un manekli ? Ka citiem ? Kam bail, ka nokersu vina zivi, drosi nerakstat penterus, ka vajag gadiem atkost :D Keru biezi, keras samera labi, izmers sudigs (50cm-60cm standarta). Vel kads varetu padalities vai izdodas pa sezonu ari kadu labu zandartu nokert ? 70+ un 80+. Pasam sogad viens 70+ un parejais jau ieprieks minetais standarts.
1.jūlijs 2021, 15:52 | links
 
Laba diena,

Šosezon sanāca noķert pirmo zandartu un ir doma pamēģināt viņu paķert kā mērķa zivi.
Jautājums par kāta izvēli, vai varat ko ieteikt, kāds būtu optimālais tests, garums?
Šo gribu tīri priekš gruntsmakšķeres uz dzīvo, copes vieta pamatā Daugava.

Ko sakat par šo: http://fishingdiscount.lv/product/makskere-fl-eternity-tele-carp-3-60m-150gr/
1.jūlijs 2021, 15:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager