Zandartu cope

Šorīt Lielupe....53 cm
7.jūnijs 2021, 13:59 | links
 
basks [07.06.21]: Lai nedomātu, ka te ir tikai dīvāna ekspertu saiets, tad pastāstu, ka vakar zandarta sezona atklāta un pļaviņu jūrā žanis kož labi. Tiesa, to pagrūti atrast.. un starp citu jau veiksmīgi iznārstojis, bez pieņiem.

basks, 3.jūnijs 2021, 14:54

Tas priecē! Kādā dziļumā šamie tagad uzturās?

Oktobris, 4.jūnijs 2021, 08:40
Atkārtots piegājiens aizvakar nebija tik veiksmīgs. Konkurentu laivu flote arī bija iespaidīga, kā jau brīvdienā. Vienkārši kur viš ir - tur viš ir! Kur nav - tur arī nevar atrast. Makškerēju bez televizora, paļaujoties uz nojautu un pieredzi. Vajadzīgais dziļums pēc sajūtām nedaudz mazāks, nekā rudenī. Vietas arī katru gadu pamainās. - Jāmeklē, tā no 5 līdz 8 metri colštokā. Labākā cope no rīta, vakarā var netērēt laiku, copē reti.
bet tiesa,zandarts šogad netipiskās vietās
7.jūnijs 2021, 10:33 | links
 
basks [07.06.21]: Lai nedomātu, ka te ir tikai dīvāna ekspertu saiets, tad pastāstu, ka vakar zandarta sezona atklāta un pļaviņu jūrā žanis kož labi. Tiesa, to pagrūti atrast.. un starp citu jau veiksmīgi iznārstojis, bez pieņiem.

basks, 3.jūnijs 2021, 14:54

Tas priecē! Kādā dziļumā šamie tagad uzturās?

Oktobris, 4.jūnijs 2021, 08:40
Atkārtots piegājiens aizvakar nebija tik veiksmīgs. Konkurentu laivu flote arī bija iespaidīga, kā jau brīvdienā. Vienkārši kur viš ir - tur viš ir! Kur nav - tur arī nevar atrast. Makškerēju bez televizora, paļaujoties uz nojautu un pieredzi. Vajadzīgais dziļums pēc sajūtām nedaudz mazāks, nekā rudenī. Vietas arī katru gadu pamainās. - Jāmeklē, tā no 5 līdz 8 metri colštokā. Labākā cope no rīta, vakarā var netērēt laiku, copē reti.
nepārdzīvo.arī ar televizoru daudziem 0. ne jau aparatūra noķer zivi.tur ar knifiņu netrūkst.zandarts ņem labi pa dienas vidu
7.jūnijs 2021, 10:19 | links
 
Lai nedomātu, ka te ir tikai dīvāna ekspertu saiets, tad pastāstu, ka vakar zandarta sezona atklāta un pļaviņu jūrā žanis kož labi. Tiesa, to pagrūti atrast.. un starp citu jau veiksmīgi iznārstojis, bez pieņiem.

basks, 3.jūnijs 2021, 14:54

Tas priecē! Kādā dziļumā šamie tagad uzturās?

Oktobris, 4.jūnijs 2021, 08:40

Atkārtots piegājiens aizvakar nebija tik veiksmīgs. Konkurentu laivu flote arī bija iespaidīga, kā jau brīvdienā. Vienkārši kur viš ir - tur viš ir! Kur nav - tur arī nevar atrast. Makškerēju bez televizora, paļaujoties uz nojautu un pieredzi. Vajadzīgais dziļums pēc sajūtām nedaudz mazāks, nekā rudenī. Vietas arī katru gadu pamainās. - Jāmeklē, tā no 5 līdz 8 metri colštokā. Labākā cope no rīta, vakarā var netērēt laiku, copē reti.
7.jūnijs 2021, 10:07 | links
 
svens76 [03.06.21]: willijs [3.jūn]: Kā teica viens virsaitis Nameiz...
Pēc dažiem gadiem sūkās ķepu ar panoptix un bez jo vienkārši nebūs ko...
Bet par resursu atjaunošanu un to kā ievēro liegumu laikus paklusēšu))))
Zivis ir daudz un viņas jūtas ļoti labi!)))zivis ir daudz. un palikušas gudrākas:)
Jā zivis ir daudz un jūtas labi!)))
5.jūnijs 2021, 10:09 | links
 
Willy [04.06.21]: svens76 [11m]: Willy [33m]: svens76 [1.jūn]: BrunoL [1.jūn]: Ja zin kur meklēt, tad šobrīd zandarti visrijīgākie. Pieskata nārsta ligzdas un, domāju, daļa vēl tik nērš ikruszināt jau zin, bet lai atžirgstJau atžirguši!?;D tad tik jāmauc!jau atžirguši.šodien pārbaudiijuRedzēju!mazie tikai Tev kā vienmēr!;DDD
šodien brāļa puikam mācīju. ķērām mazos
4.jūnijs 2021, 16:20 | links
 
svens76 [04.06.21]: Willy [33m]: svens76 [1.jūn]: BrunoL [1.jūn]: Ja zin kur meklēt, tad šobrīd zandarti visrijīgākie. Pieskata nārsta ligzdas un, domāju, daļa vēl tik nērš ikruszināt jau zin, bet lai atžirgstJau atžirguši!?;D tad tik jāmauc!jau atžirguši.šodien pārbaudiiju
Redzēju!mazie tikai Tev kā vienmēr!;DDD
4.jūnijs 2021, 16:14 | links
 
Willy [04.06.21]: svens76 [1.jūn]: BrunoL [1.jūn]: Ja zin kur meklēt, tad šobrīd zandarti visrijīgākie. Pieskata nārsta ligzdas un, domāju, daļa vēl tik nērš ikruszināt jau zin, bet lai atžirgstJau atžirguši!?;D tad tik jāmauc!
jau atžirguši.šodien pārbaudiiju
4.jūnijs 2021, 16:09 | links
 
svens76 [01.06.21]: BrunoL [1.jūn]: Ja zin kur meklēt, tad šobrīd zandarti visrijīgākie. Pieskata nārsta ligzdas un, domāju, daļa vēl tik nērš ikruszināt jau zin, bet lai atžirgst
Jau atžirguši!?;D tad tik jāmauc!
4.jūnijs 2021, 15:40 | links
 
Lai nedomātu, ka te ir tikai dīvāna ekspertu saiets, tad pastāstu, ka vakar zandarta sezona atklāta un pļaviņu jūrā žanis kož labi. Tiesa, to pagrūti atrast.. un starp citu jau veiksmīgi iznārstojis, bez pieņiem.

basks, 3.jūnijs 2021, 14:54


Tas priecē! Kādā dziļumā šamie tagad uzturās?
4.jūnijs 2021, 08:40 | links
 
Apliecinu, ka pie pirmās iespējas, kad noteikumus atvērs, rosināšu to izdarīt.

basks, 3.jūnijs 2021, 10:37

Noteikumus tūlīt vērs vaļā un tai vietā, lai konfrontētos un domātu kā sevi ierobežot, copmaņiem būtu jāapvienojas vienotā pozīcijā lai nepieļautu neierobežotu visu ūdeņu atvēršanu zemūdens medniekiem (arguments - tie paši makšķernieki vien esot), pašlaik viņiem lobijs ļoti stiprs un ZM ar "nemirstīgo" visus laikus un politiskos vējus pārdzīvojošo Riekstiņu uz to velk...

Lai gan - ja atlauj visu gadu no laivām, tad es, personīgi kā kompromisu esmu i zemūdens medniekus gatavs pieņemt, lai tak šauj un atlaiž :)

zaraza, 3.jūnijs 2021, 10:57

tikai ne tos...laikam neesi redzējis viņu iespējas un viņu nozveju
4.jūnijs 2021, 00:08 | links
 
Par to Panoptix bija raidījums Oltem ar Kārli Goldmani - tad tur darbība bija par Puzi un tur noteikumos ir atrunāts Panoptix un dēļ Panoptix ieviesa augšējos limitus zandartiem un līdakām.
Pēc tā raidījuma bija baigā bļaustīšanās FB par šo tēmu tad Kārlis minēja, ka pie Jelgavas ar ir džeki kas pelna copējot un izmantojot panoptix.
Kā ir hvz.

Šogad runāju ar Aivaru (ne Lembergu, bet bāzes saimnieku :D) tad tur patiešām ir bijuši džeki, kas kā uz darbu brauca un veda mājās. Balodis to ezeru ar ir izmaucis un saka ka lielo zandartu virs 90cm tur neesot vai ir ļoti maz, bet mazāki ļoti daudz, man pašam tur lielākais ir 89cm, puikam šogad pie laivas norāvās 80+, nepaspējam iesmelt, tā ka zivju resurss ir.

Man pašam tas panoptix atgādina datora spēli ar live elementiem un parcik ka darbs ir pie datora, brīvajā laika nealkstu ar to nodarboties, neesmu pret saprātīgai lietošanai.

Bet daudz gadus jau esmu teicis , ka atbalstu izmēra limitus un skaita limitus samazināt.
3.jūnijs 2021, 23:56 | links
 
Par Jegersz rakstīto, ka ir nepieciešamība pēc regulas advancētajiem panoptix lietotājiem.
Manā draugu paziņu lokā ir panoptix īpašnieki. Bet ne viens no viņiem nav gaļinieks, ķer un atlaiž. Patur protams, tik daudz cik var apēst . Pret copi atiecas filozofiski, uzskata tās par medībām. Uzskatu, ka tas ir stipri individuāli un ar ierobežojumiem tur nebūs līdzēts. Neuzskatu viņus par lielākajiem zivju bendēm. Bieži iznāk krastā tukšā, zivis ir atlaistas. Cilvēkos runā skaudība, ka paši nevar atļauties tik dārgus rīkus. Man ar protams bišķi skauž, es savu lielāko zandartu 3.2 atcerēšos ilgi. Viņiem tā ir īkdiena. Šīs ierīces ir ne tikai lieli lomi, bet arī liels čakars. Es eju ezerā ne, lai iespringu ar šo tehniku, bet ,lai atpūsties, ja vēl, ko noķeru, vispār super.
3.jūnijs 2021, 21:58 | links
 
Ir noteikumi!un izdomātie noteikumi!viss katra paša ziņā...
3.jūnijs 2021, 19:39 | links
 
Vairums makšķernieku nevis grib makšķerēt visos veidos un visos laikos, bet tikt pie labiem lomiem un trofejām. Līdz ar to Tavi apsvērumi ir kļūdaini, jo balstīti kļūdainā premisā.

Moriartijs, 3.jūnijs 2021, 14:44


Nu nezinu kādi ir Tavi pētījumi un makšķernieku aptaujas, bet mana "premisa", lai gan, protams, nekādīgi nevar pretendēt uz visu makškernieku viedokli, tomēr balstās uz samērā plašu kontaktu loku un viedokļu uzklausīšanu, kas ir neizbēgami manas profesionālās darbības ietvaros... Un, šīs nosacītās "fokusa grupas" ietvaros izteikti prevalē vēlme ķert zivis vienmēr un visur, galvenais, ka ķeras, vēlams mēra, a tur trofejizmērs vai knapmērs galīgi nav izškīroši, liela zivs tas ir bonuss nevis rutīna, savādāk jau visa jēga zūd... Vairumam interesē kur, kas un uz ko ķeras, lai uz turieni dotos un pavilktu, nevis sēdēt un uzcītigi gadiem "izkost" kādu konkrētu ūdeni. Protams, ir arī citi viedokļi, arī sportisti, trofejnieki, estēti un karojoši CRisti utt., bet nu šis "gribu pavilkt" izteikti pārsvarā, nu nevar tak būt ka pie manis uz veikalu pārsvarā tikai deklasēti margināļi nāk, a apgarotais un ētikskais copmaņu vairums tā nedomā... :DDD
3.jūnijs 2021, 17:50 | links
 
svens76 [03.06.21]: jegersz [12m]: jegersz [15:28]: pastāsti varbūt nezinātājiem cik tev škiet ar panoptix var noķert zandartus pa dienu, ja jau runā par rūpniecisko zveju:) nu pastāsti cik esi iedomājies? maisu vai divus pa dienu?:)

svens76, 3.jūnijs 2021, 12:52

No rīta normu un vakarā normu var brīvi ja dara aļi pa godīgo, un to daudzi jau sen izmanto. Ir kas atsit panoptix!

Ne velti jau ir llicencētās vietas kur sāk piegrieszt livescope un panoptix!

Tā kā nevis pļūtī, bet paskaties riņķī un tālāk!runāju par sevi.es tā nedaru. man nekas nav jāatsit. bet par tām normām kuras brīvi katru dienu var savilkt varētu pastrīdēties:)

svens76, 3.jūnijs 2021, 15:37

Uz tevi nemaz netēmēju, ne tu tirgo zivis ne lielies pirmajā jūnijā ar apdauzītiem lieliem zandartiem.
Bet tas ka panoptix, livescope vajadzēs drīz regulējumu ir skaidrs, vai arī vienkārši jāsamazina paturamo zivju skaits un izmērs.vot es tevi labprāt paņemtu kādu reizi uz laivas paskatīties, mainīsi domas ka baigi viegli un vienmēr ķeras:)nu nav tā
vnk esmu ļoti ļoti daudz ūdenī, tāpēc škiet ka baigi ķeras
3.jūnijs 2021, 17:37 | links
 
jegersz [03.06.21]: jegersz [15:28]: pastāsti varbūt nezinātājiem cik tev škiet ar panoptix var noķert zandartus pa dienu, ja jau runā par rūpniecisko zveju:) nu pastāsti cik esi iedomājies? maisu vai divus pa dienu?:)

svens76, 3.jūnijs 2021, 12:52

No rīta normu un vakarā normu var brīvi ja dara aļi pa godīgo, un to daudzi jau sen izmanto. Ir kas atsit panoptix!

Ne velti jau ir llicencētās vietas kur sāk piegrieszt livescope un panoptix!

Tā kā nevis pļūtī, bet paskaties riņķī un tālāk!runāju par sevi.es tā nedaru. man nekas nav jāatsit. bet par tām normām kuras brīvi katru dienu var savilkt varētu pastrīdēties:)

svens76, 3.jūnijs 2021, 15:37

Uz tevi nemaz netēmēju, ne tu tirgo zivis ne lielies pirmajā jūnijā ar apdauzītiem lieliem zandartiem.
Bet tas ka panoptix, livescope vajadzēs drīz regulējumu ir skaidrs, vai arī vienkārši jāsamazina paturamo zivju skaits un izmērs.
vot es tevi labprāt paņemtu kādu reizi uz laivas paskatīties, mainīsi domas ka baigi viegli un vienmēr ķeras:)nu nav tā
3.jūnijs 2021, 17:33 | links
 
jegersz [15:28]: pastāsti varbūt nezinātājiem cik tev škiet ar panoptix var noķert zandartus pa dienu, ja jau runā par rūpniecisko zveju:) nu pastāsti cik esi iedomājies? maisu vai divus pa dienu?:)

svens76, 3.jūnijs 2021, 12:52

No rīta normu un vakarā normu var brīvi ja dara aļi pa godīgo, un to daudzi jau sen izmanto. Ir kas atsit panoptix!

Ne velti jau ir llicencētās vietas kur sāk piegrieszt livescope un panoptix!

Tā kā nevis pļūtī, bet paskaties riņķī un tālāk!runāju par sevi.es tā nedaru. man nekas nav jāatsit. bet par tām normām kuras brīvi katru dienu var savilkt varētu pastrīdēties:)

svens76, 3.jūnijs 2021, 15:37


Uz tevi nemaz netēmēju, ne tu tirgo zivis ne lielies pirmajā jūnijā ar apdauzītiem lieliem zandartiem.
Bet tas ka panoptix, livescope vajadzēs drīz regulējumu ir skaidrs, vai arī vienkārši jāsamazina paturamo zivju skaits un izmērs.
3.jūnijs 2021, 17:25 | links
 
willijs [03.06.21]: Kā teica viens virsaitis Nameiz...
Pēc dažiem gadiem sūkās ķepu ar panoptix un bez jo vienkārši nebūs ko...
Bet par resursu atjaunošanu un to kā ievēro liegumu laikus paklusēšu))))
Zivis ir daudz un viņas jūtas ļoti labi!)))
zivis ir daudz. un palikušas gudrākas:)
3.jūnijs 2021, 16:02 | links
 
Uzskatu un ar pilnu pārliecību paužu, ka licencētai makšķerēšanai nav vietas Publiskajās ūdenstilpēs, kā tā organizēta pašlaik.
To apsaimniekošana un uzraudzība jāveic valsts institūcijām, izstrādājot ilgtermiņa projektu programmu resursu atjaunošanai, ūdens kvalitātes un citu ietekmējošu faktoru izpētei, ietverot visas Latvijas publiskās ūdenstilpes ar vienotiem Makšķerēšanas noteikumiem visā valstī!
3.jūnijs 2021, 15:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager