Zandartu cope

Otrs ,lielajā krātuvē besī karpinieki...

kasparsp, 22.septembris 2020, 13:38


Karpiniekiem, feederistiem un gruntenotājiem besī velcētāji un nekaunīgi spiningotāji.

Labāk cienīsim viens otru un nebesīsimies. :)
22.septembris 2020, 14:04 | links
 
kasparsp [9:16]: PeC-a [20.sep]: DSV [Vakar]: Mūsu pusē mazak Žaņu-bet ir... Braukšu tepat kkur pameģināt paķert. Tukkai jasaprot kadu auklu jauzsūt :D

PeC-a, 20.septembris 2020, 22:58

Tad no kuras puses esi?KuldīgaTad jau Vīlgāle tuvākais , ja protams laiva ir. Tur kā reiz darba dziļums līdz 5m. :)

7up, 21.septembris 2020, 19:30
Ir vēl Kuibiševa un Baronu Hes,Saldus pusē Pakuļu udenskrāttuve!
Kubiševa un Barona hes ir viena un tā pat vieta?
Vai es nespēju vnk atrast otru :D
Vietējie to arī sauc par Kuibiševu!Pirmais ir Kuibiševa,Otrs ir Barona hes!Bet ja vēlies ar laivu tagad piebraukt,baigi jauzmanās no mitrā laika!Māls!Vari palikt tur ilgāk nekā plāno!Otrs ,lielajā krātuvē besī karpinieki...

PeC-a, 22.septembris 2020, 12:23[/quote]
22.septembris 2020, 13:38 | links
 
kasparsp [22.09.20]: PeC-a [20.sep]: DSV [Vakar]: Mūsu pusē mazak Žaņu-bet ir... Braukšu tepat kkur pameģināt paķert. Tukkai jasaprot kadu auklu jauzsūt :D

PeC-a, 20.septembris 2020, 22:58

Tad no kuras puses esi?KuldīgaTad jau Vīlgāle tuvākais , ja protams laiva ir. Tur kā reiz darba dziļums līdz 5m. :)

7up, 21.septembris 2020, 19:30

Ir vēl Kuibiševa un Baronu Hes,Saldus pusē Pakuļu udenskrāttuve![/quote]Kubiševa un Barona hes ir viena un tā pat vieta?
Vai es nespēju vnk atrast otru :D
22.septembris 2020, 12:23 | links
 
PeC-a [20.sep]: DSV [Vakar]: Mūsu pusē mazak Žaņu-bet ir... Braukšu tepat kkur pameģināt paķert. Tukkai jasaprot kadu auklu jauzsūt :D

PeC-a, 20.septembris 2020, 22:58

Tad no kuras puses esi?Kuldīga
Tad jau Vīlgāle tuvākais , ja protams laiva ir. Tur kā reiz darba dziļums līdz 5m. :)

7up, 21.septembris 2020, 19:30[/quote]
Ir vēl Kuibiševa un Baronu Hes,Saldus pusē Pakuļu udenskrāttuve!
22.septembris 2020, 09:16 | links
 
PeC-a [21.09.20]: Paldies visiem, kas ko ieteica... Un palīdz iepazīties ar Zandarta copi.... Tad nu ne asakas visiem.
Tev ar ne asakas!
21.septembris 2020, 21:02 | links
 
Paldies visiem, kas ko ieteica... Un palīdz iepazīties ar Zandarta copi.... Tad nu ne asakas visiem.
21.septembris 2020, 20:20 | links
 
PeC-a [20.09.20]: DSV [Vakar]: Mūsu pusē mazak Žaņu-bet ir... Braukšu tepat kkur pameģināt paķert. Tukkai jasaprot kadu auklu jauzsūt :D

PeC-a, 20.septembris 2020, 22:58

Tad no kuras puses esi?
Kuldīga[/quote]Tad jau Vīlgāle tuvākais , ja protams laiva ir. Tur kā reiz darba dziļums līdz 5m. :)
21.septembris 2020, 19:30 | links
 
PeC-a [21.09.20]: svens76 [12:49]: PeC-a [12:24]: Ka tas ir Pelāģisko copi?
Īsti nesaprotu šo vardu :D
Pieredzes trūkums :DDzivs kas atrodas pusūdenīNevar ieteikt ka YouTube atrast kadu video par šo Pelāģisko copi... Baigi iesita inntresi :D
https://youtu.be/IJT4NCq141E

te vertikālā pelāģija
21.septembris 2020, 19:08 | links
 
PeC-a [21.09.20]: svens76 [12:49]: PeC-a [12:24]: Ka tas ir Pelāģisko copi?
Īsti nesaprotu šo vardu :D
Pieredzes trūkums :DDzivs kas atrodas pusūdenīNevar ieteikt ka YouTube atrast kadu video par šo Pelāģisko copi... Baigi iesita inntresi :D
https://youtu.be/0s5J4KyPqdQ
21.septembris 2020, 19:07 | links
 
svens76 [21.09.20]: PeC-a [12:24]: Ka tas ir Pelāģisko copi?
Īsti nesaprotu šo vardu :D
Pieredzes trūkums :DDzivs kas atrodas pusūdenī
Nevar ieteikt ka YouTube atrast kadu video par šo Pelāģisko copi... Baigi iesita inntresi :D
21.septembris 2020, 19:03 | links
 
PeC-a [21.09.20]: Ka tas ir Pelāģisko copi?
Īsti nesaprotu šo vardu :D
Pieredzes trūkums :DD
zivs kas atrodas pusūdenī
21.septembris 2020, 12:49 | links
 
Ka tas ir Pelāģisko copi?
Īsti nesaprotu šo vardu :D
Pieredzes trūkums :DD
21.septembris 2020, 12:24 | links
 
Davis-Di [21.09.20]: es ar jau zviedru video par pelāģisko zandartu skatījos gadus 6 atpakaļ, kad tādi panoptix vēl nevienam sapņos nerādījās. pirmais 5nieks man bij kā reiz pelāģiskais

svens76, 21.septembris 2020, 00:01

Tad jau bija noiets etaps un tikai saprata ka var arī savādāk to darīt.

Pelāģisko ne es ne arī no tiem ko pazinu neķēra, lietoja ziemas šķērsbļitkas, smagos ratlinus un dropšot gumijas ar lielo svaru un sita pa grunti slīdot gar kanti ..., sonorā varēja redzēt mānekli un visu laiku pieregulēt uz dziļuma maiņu, kā arī ja seko celt uz augšu un mānīt ... tas kas bija ņēmējs uz ekrāna parādījās kad jau sēdēja galā, retu reizi sanāca sekojošo izkacināt ~15:1, līdz ar to sonors vairāk bija dziļuma mērītājs, bet tad tu saproti īstenībā cik daudz zivju seko, bet nepaņem.

Katrā ziņā man nervi neturēja skatīties tai ekrānā un ātri apnika, jo darbs nenormēts pie pc. Ir tur sava odziņa, bet katram savs, man patīk pārsteiguma moments.

Pagājušajā gadā puikam ierādīju vienā Kurzemes ezerā, tas gan pavilkās, bet viņam fokus uz ekrānu un aizmirst piecirst un kad cope vienkārši velk augšā - līdz ar to shodu jūra!
par datorcopi pilnībā piekrītu, bet kaut kas tajā ir. tik daudz trofeju nav bijis. ja redzu ka seko un neņem, maucu klasikā vai uz savām asara vietām ar Mjig. neieciklējos uz vienu copes veidu
21.septembris 2020, 08:27 | links
 
Davis-Di [20.09.20]: Kuldīga

PeC-a, 20.septembris 2020, 23:10

Ir tuvakas vietas tev žanim - Ventas lejtece zem Zlekām, Usma, Puzes ezers utt. , nav uz ķīšezeru jābrauc :D
Darīšanas velā pecpusdienā bija Rīga..
Tad kapec patīkamo neapvienot ar liederīgo :)
21.septembris 2020, 06:46 | links
 
badapiicka [21.09.20]: Grimstoßas un negrimstoßas auklas.....

DSV, 20.septembris 2020, 22:51
Mono jā, bet pītajām nebiju šajā aspektā iedziļinājies... Līdz šim es laikam tikai reizi vai divas uz iepakojuma esmu pītajām redzējis "sinking"- grimstoša, parasti nekāds floating/sinking nav virsū- meklēt tādu, kur būs īpaši norādīts, ka grimstoša?
Ir arî suspend,kà piemèram Varivas Avani eging utt.
21.septembris 2020, 00:27 | links
 
es ar jau zviedru video par pelāģisko zandartu skatījos gadus 6 atpakaļ, kad tādi panoptix vēl nevienam sapņos nerādījās. pirmais 5nieks man bij kā reiz pelāģiskais

svens76, 21.septembris 2020, 00:01


Tad jau bija noiets etaps un tikai saprata ka var arī savādāk to darīt.

Pelāģisko ne es ne arī no tiem ko pazinu neķēra, lietoja ziemas šķērsbļitkas, smagos ratlinus un dropšot gumijas ar lielo svaru un sita pa grunti slīdot gar kanti ..., sonorā varēja redzēt mānekli un visu laiku pieregulēt uz dziļuma maiņu, kā arī ja seko celt uz augšu un mānīt ... tas kas bija ņēmējs uz ekrāna parādījās kad jau sēdēja galā, retu reizi sanāca sekojošo izkacināt ~15:1, līdz ar to sonors vairāk bija dziļuma mērītājs, bet tad tu saproti īstenībā cik daudz zivju seko, bet nepaņem.

Katrā ziņā man nervi neturēja skatīties tai ekrānā un ātri apnika, jo darbs nenormēts pie pc. Ir tur sava odziņa, bet katram savs, man patīk pārsteiguma moments.

Pagājušajā gadā puikam ierādīju vienā Kurzemes ezerā, tas gan pavilkās, bet viņam fokus uz ekrānu un aizmirst piecirst un kad cope vienkārši velk augšā - līdz ar to shodu jūra!
21.septembris 2020, 00:26 | links
 
Grimstoßas un negrimstoßas auklas.....

DSV, 20.septembris 2020, 22:51

Mono jā, bet pītajām nebiju šajā aspektā iedziļinājies... Līdz šim es laikam tikai reizi vai divas uz iepakojuma esmu pītajām redzējis "sinking"- grimstoša, parasti nekāds floating/sinking nav virsū- meklēt tādu, kur būs īpaši norādīts, ka grimstoša?
21.septembris 2020, 00:25 | links
 
Davis-Di [20.09.20]: Par lielākiem mānekļiem ir sezonas aspekts ar, pēc jāņiem līdz rudenim rezultatīvāki būs mazie mānekļi - pilnīgi piekrītu!

Svena metodes un vertical jig ir pilnīgi cits stāsts, rudenī vertikālajā var maukt pat ar 27cm dropšota gumijām ir darīts tā sen atpakaļ ar lowrance mark 4 :D, tas salīdzinājumā ar panoptiku kā akmens laikmets :).
es ar jau zviedru video par pelāģisko zandartu skatījos gadus 6 atpakaļ, kad tādi panoptix vēl nevienam sapņos nerādījās. pirmais 5nieks man bij kā reiz pelāģiskais
21.septembris 2020, 00:01 | links
 
Pakulī nav būts veselu mūžību, tur ar agrāk bija labi žaņi.
20.septembris 2020, 23:26 | links
 
:D jums tur dzivo labi zandarti, es pats braucu uz Kuldīgu copēt.
ne tieši zandartus ķert, bet jebko plēsīgu un draugam paņēma 75cm zandarts. Tas pagaidām lielākais ko esam noķeruši:)
20.septembris 2020, 23:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager