Zandartu cope

Krievs jau arí ar to atshkjiras....
Kamér latvieshi strídas,ká iz pareizi,shis tik velk

DSV, 29.marts 2018, 00:18


Tikai nez vai vērts ņemt viņus kā piemēru. Un atcereties ka šakalītis jau arī citās jomās ir un paliek šakālītis.
29.marts 2018, 09:38 | links
 
Bet neviens jau tev pargudrais jefreitor neliek pirkt,,izraudi savu sapi majas spilvenaa
JANIS77, 29.marts 2018, 08:28


Spriežot pēc Tava, šī un iepriekšējā komentāra, esi finansiāli ieinteresēts tirgot tos cemmerus un arī savu darba vietu noradīji? Principā tajā veikalā vairs neko nepirkšu, paldies par info :)
29.marts 2018, 09:32 | links
 
Bet neviens jau tev pargudrais jefreitor neliek pirkt,,izraudi savu sapi majas spilvenaa
29.marts 2018, 08:28 | links
 
No offence.. Bet tad jau arī visas peldošās edamgumijas iznāk cemmeri pēc tādas loģikas..
sigi, 28.marts 2018, 23:35


Viss jau atkarīgs no tā kad un kā pielieto. Kā jautaja man uber, ar ko džigs atsķiras no mandulas - pavasarī ar peldošo gumiju un džigu ne ar ko, jo tā pat žanis visdrīzāk nevis kamps ar zobiem, lai apēstu, bet gulsies virsū gan vienam, gan otram un noķersi to uzdurot uz žaunas.

Ja ķer vasarā, kad zivs tieši ēd, tad kādas problēmas, bet mandulas veikli veikalnieki reklamē tieši kā "manekli aukstam ūdenim", kas it sevišķi labi strādā pavasarī. Tā ir vienkārši maksimāla cūcība.
29.marts 2018, 08:19 | links
 
Krievs jau arí ar to atshkjiras....
Kamér latvieshi strídas,ká iz pareizi,shis tik velk
29.marts 2018, 00:18 | links
 
Interesanti.. Pats līdz sim neesmu copejis ar mandalu. Pēc skata tā ticību neraisa, bet dzirdēts, ka tomēr strādā.. Tādēļ arī gribēju pajautāt atsauksmes. Pēc skata arī liekas, kā parasts vobleris (pēc formas) vai gumijas zivs, kas aprīkota ar 2 āķiem..funkcionāli būtu darbināma tā pat.. Tādēļ arī nesaprotu pagaidām argumentāciju par cemmeri. Bet iespējams tādēļ, ka dzīvē neesmu redzējis nevienu brakonjeri ar mandalu rokās.

sigi, 28.marts 2018, 23:12



..." ...15. Makšķerēšanā aizliegts:

15.1. izmantot aizciršanas paņēmienu (cemmerēšanu) zivs aizķeršanai ar āķi aiz citas ķermeņa daļas, nevis mutes;..." ...
Arī iepriekš, vecajos MN bija liegts paturēt zivi, kura bija aizķerta aiz citas ķermeņa daļas..., bet tas nenozīmē, ka zivs tika cemmerēta, cemmerēšanas jēdziena nav, tātad nav arī metodes jēdziena...!
Ir ideotiska norma, kas liedz upēs zemledus žibulēšanu ar pieklājīgiem ES balansieriem/LV cemmerēšana/, tai pat laikā, krievs vatenī, reāli "cemmerē" ar -ntiem āķim droši...!?
29.marts 2018, 00:10 | links
 
[quote=523924]Interesanti.. Pats līdz sim neesmu copejis ar mandalu. Pēc skata tā ticību neraisa, bet dzirdēts, ka tomēr strādā..

Mandula is stipri patálu no voblera.Stáv vertikáli,jo tiek izmantots peldoshs materiáls(chíbas,bigudi,utt.).
Ja nav pareizi uztaisíts,neko nenokjersi.
Gadíjumos,kad zandarts aizstáv savas vietas,vinshs vnk guljás virsú un tiek aizkjekséts aiz bárdas,sániem.
Arí daudzi sami tiek izvilkti tieshi tádá pashá veidá

DSV, 28.marts 2018, 23:19


No offence.. Bet tad jau arī visas peldošās edamgumijas iznāk cemmeri pēc tādas loģikas..

sigi, 28.marts 2018, 23:35


Latvijas "MN" nav tāda jēdziena cemmeris...!
28.marts 2018, 23:47 | links
 
Tad lielajiem shogad bús stipri laiméjies,ja shos nepaspés lídz 15.apr.,D
28.marts 2018, 23:43 | links
 
Ķegums ir plašs jēdziens! Ja zem LM zonas, kur pie "čigāna", var arī mandulot, un uz izjūtu ar ēsmu grunti skandināt, vai taustīt!
Bet Ķeguma LM zonā labāk to nemēģināt, -ntie "zacepi", grunts šķautnaiņiem akmeņiem, vietām armatūra/krievu pieminekļi darbam/. utt.!
Bet, pēc prakses, tur šodien ir pārsvarā zemmēra zanderi, kuri nenārstos...!
28.marts 2018, 23:35 | links
 
[quote=523924]Interesanti.. Pats līdz sim neesmu copejis ar mandalu. Pēc skata tā ticību neraisa, bet dzirdēts, ka tomēr strādā..

Mandula is stipri patálu no voblera.Stáv vertikáli,jo tiek izmantots peldoshs materiáls(chíbas,bigudi,utt.).
Ja nav pareizi uztaisíts,neko nenokjersi.
Gadíjumos,kad zandarts aizstáv savas vietas,vinshs vnk guljás virsú un tiek aizkjekséts aiz bárdas,sániem.
Arí daudzi sami tiek izvilkti tieshi tádá pashá veidá

DSV, 28.marts 2018, 23:19



No offence.. Bet tad jau arī visas peldošās edamgumijas iznāk cemmeri pēc tādas loģikas..
28.marts 2018, 23:35 | links
 
A,kas tad Tu vél esi?
Pirms apsaukáties,padomá labi vai ir vérts un vai tá ir labi.
Nekas sheit nav melots.
28.marts 2018, 23:26 | links
 
...",kas es esmu,puikinja!"...
Kad pēdējo reizi biji Ķegumā "puikinja"???
28.marts 2018, 23:20 | links
 
[quote=523924]Interesanti.. Pats līdz sim neesmu copejis ar mandalu. Pēc skata tā ticību neraisa, bet dzirdēts, ka tomēr strādā..

Mandula is stipri patálu no voblera.Stáv vertikáli,jo tiek izmantots peldoshs materiáls(chíbas,bigudi,utt.).
Ja nav pareizi uztaisíts,neko nenokjersi.
Gadíjumos,kad zandarts aizstáv savas vietas,vinshs vnk guljás virsú un tiek aizkjekséts aiz bárdas,sániem.
Arí daudzi sami tiek izvilkti tieshi tádá pashá veidá
28.marts 2018, 23:19 | links
 
Vai tad doma nav tā pat kā džigā.. lēnām dauzīt pa grunti un imitēt zivs peldēšanu?
28.marts 2018, 23:15 | links
 
[quote=523922]Tieshi zem Kegume HES arí vinjas vislabák darbojas,D
Zandarti tiek nokjerti un lieli,párscone oil.

Pats Tu esi riktígs mudaks.Pirms apsaukáties vispirms uzzini,kas es esmu,puikinja!
Un pasaki vietéjiem,lai mazák muld.....
Pagájushajá gadá,tieshi zem bárdas tika nokjerti zanderíshi pat ap 6kg.
Tá ká neirs,ja

DSV, 28.marts 2018, 23:12



Aizbrauc uz benzíntanku,Lukoil(iespéjams
28.marts 2018, 23:14 | links
 
Interesanti.. Pats līdz sim neesmu copejis ar mandalu. Pēc skata tā ticību neraisa, bet dzirdēts, ka tomēr strādā.. Tādēļ arī gribēju pajautāt atsauksmes. Pēc skata arī liekas, kā parasts vobleris (pēc formas) vai gumijas zivs, kas aprīkota ar 2 āķiem..funkcionāli būtu darbināma tā pat.. Tādēļ arī nesaprotu pagaidām argumentāciju par cemmeri. Bet iespējams tādēļ, ka dzīvē neesmu redzējis nevienu brakonjeri ar mandalu rokās.
28.marts 2018, 23:12 | links
 
[quote=523922]Tieshi zem Kegume HES arí vinjas vislabák darbojas,D
Zandarti tiek nokjerti un lieli,párscone oil.

Pats Tu esi riktígs mudaks.Pirms apsaukáties vispirms uzzini,kas es esmu,puikinja!
Un pasaki vietéjiem,lai mazák muld.....
Pagájushajá gadá,tieshi zem bárdas tika nokjerti zanderíshi pat ap 6kg.
Tá ká neirs,ja
28.marts 2018, 23:12 | links
 
Tieshi zem Kegume HES arí vinjas vislabák darbojas,D
Zandarti tiek nokjerti un lieli,pársvará uz aizkjershanu,zem bárdas...bédigi

DSV, 28.marts 2018, 18:38





"....Aizbrauc uz benzíntanku,Lukoil(iespéjams,ka arí citá) vai Ádazhu Apelsiná,auto nodaljá-Silicone oil.Párdevéji jau ir informéti,zina...."

Tu mudak, kur zem Ķeguma tā ķer...?
Par tādu muldēšanu bez esošām ... Lieldienām var palikt...!?
28.marts 2018, 23:08 | links
 
visumaisaa [28.03.18]: Vai te ir kāds, kurš ikdienā džigo ar mandulām un ar sirdi un dvēseli gatavs jebkurā laikā argumentēt, kādēļ tieši mandula ir labākais māneklis zandartam? Vai mandula skaitās upju māneklis vai tik pat labi darbojas arī stāvošā ūdenī?

sigi, 28.marts 2018, 09:51

Nav lielas pieredzes ar mandulām, bet tieši pavasarī, kad zandarts aizsargā nārsta vietas, manuprāt, mandula veiksmīgi imitē no grunts ikrus ēdošu zivtiņu, kuru žanis pamatoti grib aiztrenkt no savas nārsta vietas. Ja paskatās kaut vai video, tad var redzēt, ka liela daļa no zivīm ir aizcistas, un tas nozīmē tikai to, ka zivs negrib apēst mānekli, bet gan aizdzīt prom, piespiežot.

Izmantot vai nē mandulas, tas lai paliek katra paša ziņā, man pašam mandula pavasarī = cemmers, attiecīgi neesmu jau badā lai rautu žaunas pirmsnarsta zivīm. Parējie, lai domā paši.
Nenoliec to ko nesaproti. Pastāsti ar saviem vārdiem kā notiek zandarta copu uz džigu un kas tieši ir tas kas provocē viņu.
28.marts 2018, 22:38 | links
 
3 dienas pēc kārtas biju Ķegumā, ķeru es pārsvarā dropošotā, pirmajā dienā lielākais zandiks 60cm, bija arī zemmērs, diviem maniem kolēģiem līdzīgs rezultāts vienam 1 mērs un zemmērs un kolēģei 4 zemmēri . Vakar tikai pa zobiem 2reizes iedevu, tikmēr kolēģei 1 mērs un 3 zemmēri .šodien Viens asaris 300gr aptuveni un mēra līdaka, kura C&R bija vēl divi uzknābieni un viss tikmēr kolēģim viens mērs 50+ un zemmērs. Ko varu teikt par mandulām es personīgi neķeru, jo asociācijas ir cemeris, bet iedziļonoties tieši mānekļa mehānikā tiešā mērā ir, vai nav cemeris ir atkarīgs no mānekļa animācijas. lielākoties var redzēt, starpību starp mandulistu un džigotāju vulgaris, bet cik redzēju tad vismaz, kaut kādi rezultāti bija tikai mūsu kompānija, pirmdien un otrdien kolhozniku bija daudz šodien, bijām kādi 5.
28.marts 2018, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager