Zandartu cope

Rudenī man ļoti labi strādāja uz zandartiem stintes(gurķīša fileja) . Vienreiz nepaspēju maili saķeselēt ,nopirku stintes . Negaidīti labi rezultāti bij.

Bralitis, 18.februāris 2018, 16:39

Astoņdesmitajos izslimoju zandartu copi ar maili.Tagad,tik dzelzis.Vasarā,protams,vobleri un šad tad džigs.Vobleris daudz reiz produktīvāks.Ziemā dzelzis.Pamatā paša kalti.Jā,arī Ratlini,bet sirdij tuvāka kārtiga vertikāla bļitka.
18.februāris 2018, 17:00 | links
 
Mailes nezinu , bet vīķes priekš ēsmas, katru gadu ziemā ķeru Ogres upē pie iztekas. Vietējie pagājšgad ķēra viņas un stiepa uz točku un mainīja pret dziru. Baigais cirks tur bij uz ledus:))
18.februāris 2018, 16:51 | links
 
Rudenī man ļoti labi strādāja uz zandartiem stintes(gurķīša fileja) . Vienreiz nepaspēju maili saķeselēt ,nopirku stintes . Negaidīti labi rezultāti bij.
18.februāris 2018, 16:39 | links
 
Kas vainas mikro asarīšiem un raudiņām? Vai tiešām vis kā bēbīšiem ar karoti mutē jāieliek?
18.februāris 2018, 15:44 | links
 
Aha. Tulīt salikšu koordinātes utt :D
Tu tak esot progresīvi domājoš! Vai tad nu tev nav tādas vietiņas padomā, kur maile tusē. :)

urmaas, 18.februāris 2018, 15:29


It kā sīkums bet vienu ziemu ,pāris brīvdienas kad gaujas attekas bij aizsalušas un upe bij ciet ,speciāli,mērķtiecīgi mēģināju maili dabūt . Mazās raudiņas,mini asarīši utt .. Pigu.. nevienas mailes !! Gribēju ar uz zandartu . Kur tās mailes paliek ziemā ? Kurš zin?
18.februāris 2018, 15:42 | links
 
Phe!!!Maile?Ziemā?
Laižam otrdien dzelžus dancināt?
18.februāris 2018, 15:37 | links
 
Aha. Tulīt salikšu koordinātes utt :D
Tu tak esot progresīvi domājoš! Vai tad nu tev nav tādas vietiņas padomā, kur maile tusē. :)
18.februāris 2018, 15:29 | links
 
Nē ,nesaprotu krievu valodu :) Tu man pasaki kur es ziemā varu dabūt maili ?
18.februāris 2018, 15:26 | links
 


Pajautā šiem večiem. :)
18.februāris 2018, 15:24 | links
 
Dzīva maile uz smaga murmuļa.
Mani vairāk interesē bleķu dancināšana. Jo ar kanniņu tālu nekur neizskraidīsi un nav diez ko sportiski.

urmaas, 18.februāris 2018, 15:04


pačuksti man kur ziemā dabūt maili ?
18.februāris 2018, 15:15 | links
 
Es izmantoju tikai svaigu, parasti saķeru ēsmas zivtiņas uz vietas kā pirmās uzliekot pavadas ar smalkākiem ākiem. Uz tiem dažreiz gadās bonusā pa kādam skaistam asarim. Principā, kā 4 - 5 ēsmas zvis ir, tā parasti uzreiz mainu uz "asti" un aiziet, gaidam kad sāks tirināt.

Saldētas un "nostādinātas" lidos nost no aķa un nez vai zandarts gribēs tadu, tas jau samam laikam vairāk.
18.februāris 2018, 15:05 | links
 
Dzīva maile uz smaga murmuļa.
Mani vairāk interesē bleķu dancināšana. Jo ar kanniņu tālu nekur neizskraidīsi un nav diez ko sportiski.
18.februāris 2018, 15:04 | links
 
visumaisaa [9m]: Sveiki! Zandartu sezonas sākums vairs nav aiz kalniem. Kā pareizi sagatavot zivi ēsmai? Vai liek dzīvu , vai gabalus no zivs?
Kāds āķu izmērs būtu optimāls 3-4" dropšota gumijām. Paldies jau iepriekš.

Vaidavietis, 18.februāris 2018, 10:43

Es lieku asti ar nelielu mugurkaula gabalu (~1 cm) un daļu filejas. Kopējais garums 6 - 7 cm, āķi vienzuburi, apmēram 1 2 izmērs, spraužu caur mugurkaulu, tad nelido nost aizmetot. Ja donora aste ir paliela, piegriežu slaidāku, jo žanim tīk slaidākas līnijas :)

Bet jā, tas ir vasarā un rudenī. Tagad visi legāli cemmerē nabagus, kas aizsargā narsta ligzdas.Cik laba ideja ir zivi biku nostādināt lai dabūtu kārtīgu zivs smaku, un tad likt to par ēsmu?

Vaidavietis, 18.februāris 2018, 14:53


Tas jau būs uz vēžiem nevis zandartu.

Vislabākais ir svaigai zivei noņemt filejiņu -lai vēl svaiga asintiņa - tas ir pats labākais.
18.februāris 2018, 14:58 | links
 
Biju domajis 1 līdz 2 izmērs pēc Ownera. Karpinieki ar īso kātiņu pašā lakā.
18.februāris 2018, 14:57 | links
 
visumaisaa [18.02.18]: Sveiki! Zandartu sezonas sākums vairs nav aiz kalniem. Kā pareizi sagatavot zivi ēsmai? Vai liek dzīvu , vai gabalus no zivs?
Kāds āķu izmērs būtu optimāls 3-4" dropšota gumijām. Paldies jau iepriekš.

Vaidavietis, 18.februāris 2018, 10:43

Es lieku asti ar nelielu mugurkaula gabalu (~1 cm) un daļu filejas. Kopējais garums 6 - 7 cm, āķi vienzuburi, apmēram 1 2 izmērs, spraužu caur mugurkaulu, tad nelido nost aizmetot. Ja donora aste ir paliela, piegriežu slaidāku, jo žanim tīk slaidākas līnijas :)

Bet jā, tas ir vasarā un rudenī. Tagad visi legāli cemmerē nabagus, kas aizsargā narsta ligzdas.
Cik laba ideja ir zivi biku nostādināt lai dabūtu kārtīgu zivs smaku, un tad likt to par ēsmu?
18.februāris 2018, 14:53 | links
 
Akella [18.02.18]: ..) ..uz gruntenēm līdz maija viduum būs 0....močii džigu!!!!
...neaizmirs par liegumiem!!!
Paldies.
18.februāris 2018, 14:47 | links
 
Sveiki! Zandartu sezonas sākums vairs nav aiz kalniem. Kā pareizi sagatavot zivi ēsmai? Vai liek dzīvu , vai gabalus no zivs?
Kāds āķu izmērs būtu optimāls 3-4" dropšota gumijām. Paldies jau iepriekš.

Vaidavietis, 18.februāris 2018, 10:43


Es lieku asti ar nelielu mugurkaula gabalu (~1 cm) un daļu filejas. Kopējais garums 6 - 7 cm, āķi vienzuburi, apmēram 1 2 izmērs, spraužu caur mugurkaulu, tad nelido nost aizmetot. Ja donora aste ir paliela, piegriežu slaidāku, jo žanim tīk slaidākas līnijas :)

Bet jā, tas ir vasarā un rudenī. Tagad visi legāli cemmerē nabagus, kas aizsargā narsta ligzdas.
18.februāris 2018, 14:47 | links
 
..) ..uz gruntenēm līdz maija viduum būs 0....močii džigu!!!!
...neaizmirs par liegumiem!!!
18.februāris 2018, 11:02 | links
 
Sveiki! Zandartu sezonas sākums vairs nav aiz kalniem. Kā pareizi sagatavot zivi ēsmai? Vai liek dzīvu , vai gabalus no zivs?
Kāds āķu izmērs būtu optimāls 3-4" dropšota gumijām. Paldies jau iepriekš.
18.februāris 2018, 10:43 | links
 
Atelis [28.08.17]: Sveiki! Kā pareizi izvēlēties svina svaru džigojot? Dziļums 3-6m. Esmu mēğinājos 7.g un ir grūti izjust, kad māneklis piesit gruntij. Ar 10g, liemas, ka grimst par ātru. Varbūt kāds gudrāks var ko ieteikt.
Labs jautājums! Lai labāk sajustu ieteiktu izmantot piliena formas svariņus tākā laukums lielāks relijefa izmaiņas daudz labāk nodod kātam.
13.februāris 2018, 19:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager