Zandartu cope

Kuras no Keitech gumijām skaitās efektīvākās, kāds izmērs? Līdz šim esmu izmantojis tikai Shad Impact uz dropšota. Šī kombinācija nepieviļ.
13.februāris 2018, 19:43 | links
 
Šodien mēģināju piemanīt kādu zandartu. No 8.00 lidz 14..Daugava, Buļupe...dropšots. šķiet, ka viereiz uzbakstīja. Baigi švaki.
9.decembris 2017, 15:29 | links
 
Jig! Un vispābā i'm danking jū verī mač. Ar 7nieku bleizi 3,5,6 gr kaifā un kad paņem Daugavas heks, tad adrenalīns pilnas bikses. Uz ašuku tā purīnāšanās gan nav foršā - liekas ka parkinsonisms klāt, bet mikro un nano žanim i tesiens i cīņa forši jūtās.
29.augusts 2017, 12:38 | links
 
da atvadam kaut karoti tak, ja sistēmu adekvāti uztaisa.

Jurik, 29.augusts 2017, 11:01

Nevaru piekrist... Agrāk arī pats tā domāju, ka otvodkai svaram nav nozīmes, bet nu man daži sportsmeni uzskatāmi pierādīja, ka pārspīlēts svars samazina copju skaitu... It sevišķi straumē... Nav gan jātiecas tik stipri uz svara minimālismu kā mikrodžigam, saprāta robežās, lai būtu komfortabli, bet nu nevajag i 2m i 12m močīt ar vienu un to pašu svaru, mainiet atsvariņus.

JIG.LV, 29.augusts 2017, 11:49


nu nez. domāju, ka slīdošajam atvadam ir stipri pakāst kāds svars - galnais lai nav rozā.
29.augusts 2017, 12:33 | links
 
Sveiki! Kā pareizi izvēlēties svina svaru džigojot? Dziļums 3-6m. Esmu mēğinājos 7.g un ir grūti izjust, kad māneklis piesit gruntij. Ar 10g, liemas, ka grimst par ātru. Varbūt kāds gudrāks var ko ieteikt.

Atelis, 28.augusts 2017, 20:42


"Pareizi" ir tā, kā Tev ar konkrētiem rīkiem un konkrētos apstākļos (straume, vējš vilņi utt.) ir komfortabli sajust vai vizuāli kontrolēt mānekļa kontaktu ar grunti. Nu un lai grimst saprātīgā laika sprīdī... Nav noteiktas formulas visiem dzīves gadījumiem, mēģini un eksperimentē!
29.augusts 2017, 12:00 | links
 
da atvadam kaut karoti tak, ja sistēmu adekvāti uztaisa.

Jurik, 29.augusts 2017, 11:01


Nevaru piekrist... Agrāk arī pats tā domāju, ka otvodkai svaram nav nozīmes, bet nu man daži sportsmeni uzskatāmi pierādīja, ka pārspīlēts svars samazina copju skaitu... It sevišķi straumē... Nav gan jātiecas tik stipri uz svara minimālismu kā mikrodžigam, saprāta robežās, lai būtu komfortabli, bet nu nevajag i 2m i 12m močīt ar vienu un to pašu svaru, mainiet atsvariņus.
29.augusts 2017, 11:49 | links
 
Sveiki! Kā pareizi izvēlēties svina svaru džigojot? Dziļums 3-6m. Esmu mēğinājos 7.g un ir grūti izjust, kad māneklis piesit gruntij. Ar 10g, liemas, ka grimst par ātru. Varbūt kāds gudrāks var ko ieteikt.

Atelis, 28.augusts 2017, 20:42


Tur droši ka jāskatās kāds kāts tev ir. Auklas resnums (bez marginālijām) nekādu lielo lomu nespēlēs, jo nav straumes un liela dziļuma. Ja kāts tāds bomīgāks, tad 7gr arī 1m nejutīsi.
Personīgi man patīk nedaudz pārgruzīt blanku. Labāka sensorika un kvalitatīvāks video smadzenēs veidojas. Bet tie jau mani putni. Un tas tad, ja zivs aktīva un viņai patīk ātrs starts (žik žik) un bumbošanās ar lielo duļķi.
Ja zivs lēnīgāka, tad jāpalielina planēšanas ilgums tā liekas. Tas nozīmē mazākus svarus.
Nu, ja tev kāts viens visām zivīm, tad pamēģini atvadu. Būs gan izjūtas, gan pasīvu zivi lasīs labi.
o. :)
29.augusts 2017, 11:26 | links
 
A nemocīties ar džigu un laist atvadā vai ds :)

Jurik, 29.augusts 2017, 10:08


Tiem ari ar svinu vajag piedomāt! :)

urmaas, 29.augusts 2017, 10:16[/quote]

da atvadam kaut karoti tak, ja sistēmu adekvāti uztaisa.
29.augusts 2017, 11:01 | links
 
A nemocīties ar džigu un laist atvadā vai ds :)

Jurik, 29.augusts 2017, 10:08[/quote]

Tiem ari ar svinu vajag piedomāt! :)
29.augusts 2017, 10:16 | links
 
Sveiki! Kā pareizi izvēlēties svina svaru džigojot? Dziļums 3-6m. Esmu mēğinājos 7.g un ir grūti izjust, kad māneklis piesit gruntij. Ar 10g, liemas, ka grimst par ātru. Varbūt kāds gudrāks var ko ieteikt.

Atelis, 28.augusts 2017, 20:42


A nemocīties ar džigu un laist atvadā vai ds :)
29.augusts 2017, 10:08 | links
 
Atelis [20:42]: Sveiki! Kā pareizi izvēlēties svina svaru džigojot? Dziļums 3-6m. Esmu mēğinājos 7.g un ir grūti izjust, kad māneklis piesit gruntij. Ar 10g, liemas, ka grimst par ātru. Varbūt kāds gudrāks var ko ieteikt.Loģiski spriežot,tad jau sanāk kkas pa vidu(8;9 grami)

martinsgrinb, 28.augusts 2017, 21:58



atkarīgs ir vairākiem faktoriem... no auklas biezuma..0.4# vai 1.0# jau ir jūtama atšķirība gan iemetienā, gan grimšanas ātrumā un jūtībā..pats kāts, cik skanīgs..kāda furnitūra, tests utt..par svaru..

pie 3-6m dziļuma bez straumes:

vieglais jigs 2-7/9gr..4gr čeburaška + māneklis
vidēji vieglais 3-12 /15..5/6gr + māneklis
vidējs 5-18/ 7-21..5/6 gr 6/7gr + māneklis..

tas pēc pieredzes..nu a ar rupākiem rīkeim, šādā dziļuma nu jau nav ko darīt.
28.augusts 2017, 22:29 | links
 
Atelis [28.08.17]: Sveiki! Kā pareizi izvēlēties svina svaru džigojot? Dziļums 3-6m. Esmu mēğinājos 7.g un ir grūti izjust, kad māneklis piesit gruntij. Ar 10g, liemas, ka grimst par ātru. Varbūt kāds gudrāks var ko ieteikt.
Loģiski spriežot,tad jau sanāk kkas pa vidu(8;9 grami)
28.augusts 2017, 21:58 | links
 
Sveiki! Kā pareizi izvēlēties svina svaru džigojot? Dziļums 3-6m. Esmu mēğinājos 7.g un ir grūti izjust, kad māneklis piesit gruntij. Ar 10g, liemas, ka grimst par ātru. Varbūt kāds gudrāks var ko ieteikt.
28.augusts 2017, 20:42 | links
 
Galīgi neesmu Usmas spečuks (šajā sakarā visu var prasīt Bumsim), taču vismaz Ķīsī tā īpaši ar pludu neviens zanderus neķer, kaut kā neesmu dzirdējis. Uz gruntenes ar dzīvo, tā gan cita lieta.
Savukārt upē (Gaujā) viss ir savādāk. Ja bars vēl nav ienācis, ir tikai atsevišķie štuki, un tie atsaucās gandrīz tikai uz pludu, sešmetrīgo kātu un dzīvo. Uz spiņa kaut kas var uzsēsties gandrīz tikai saulrietā. Tas pie manis iztekā. Bet vispār čābiski. Divus iepriekšējos gadus bars tā arī neienāca, pašreiz arī gandrīz kapa miers. Nu vienīgais, ka tā divu trīs nedēļu nobīde sakarā ar auksto pavasari. Citkārt pēc Jāņiem ir žors.
7.jūlijs 2017, 22:32 | links
 
Andreiko -
Da nekā personīga... :)
Man ar dažbrīd uzvelk.
Tad domāju - labāk paklusēt vai sākt bazaru... :) parasti paklusēju :D

Tad Gauja Tev... nu zināšu, kam jautāt... :)
Ne asakas!
7.jūlijs 2017, 22:12 | links
 
Pluds 8 -15 g (atkarībā no tā, cik dūšīgas mailes liksi uz āķa), varētu teikt, jo vieglāks, jo jūtīgāks un labāks. Pavada nav obligāti jāsien no fļurika, ļoti labi (mīkstāks) der arī monofīlā šņore. Resnums jāizvēlas arī no tā, cik dūšīgi kukaiņi tur mīt. Usmai varētu derēt 0,22 - 0,30, gaumes un auklas kvalitātes jautājums. Āķa izmērs un forma atkarīga, no tā, kā spraud ēsmas zivtiņu. Pie manis Gaujā 8. vai 6. numurs, jo ņipra straume, un zivtiņai āķis tiek sprausts nāsī, maziņš āķis vajadzīgs arī tāpēc, lai ēsma pirmajā metienā neizlaistu garu (mailes tāpat vairāk par divām reizēm iesviest nevar). Ezerā, ja sprauž aiz spuras, var likt lielāku, arī trīsžuburi vai divžuburi, izmērs nedrīkst būt baisi liels, zanders sajutīs, momentā spļaus ārā.
Es nemaz neesmu pikts, mani tikai reizēm tracina jautājumi, uz kuriem gandrīz neiespējami normāli uzreiz atbildēt.
Aptuveni tā (un visbiežāk) - gribu spiningot, kādu spiningu man iegādāties?
7.jūlijs 2017, 22:07 | links
 
Papsi! Mūdienās tak,pat ja ar karoti ieliek mutē neprot ēst.....
7.jūlijs 2017, 22:07 | links
 
Ir taču pilnmēnes, tapēc ir tādi komentari..
7.jūlijs 2017, 21:51 | links
 
Jopt... kas par emocijām pie katra otrā posta- jautājuma-bildes... tak atslābstam mazlietiņ, ne?!

Dažbrīd, ar vien pretīgāk un pretīgāk paliek "ienākt" šajā portālā... viens negatīvisms.
Visi tādi profi un gudrinieki palikuši....
7.jūlijs 2017, 21:37 | links
 
Paņem vismaz 3 dažāda resnuma auklas, kādus padsmit dažāda lieluma āķus vēl kādus 5 vismaz pludus un tad sāc mēģināt. Neiet viens, ņem nākamo. Daudzi no tiem, kurus tagad sauc par profiem ir tam gājuši cauri. Iemācīsies arī tu. Protams, ka daudz vieglāk ir ja tev kāds ar karoti visu ieliek mutē.

Ja kaut ko gribējās iekomentēt, tad varēji normāli ierakstīt; tāda numura āķi, tik resns fluro, un pludiņi atkarībā no ķeršanas vietas, upē tik, līdz tik grami, ezerā tik..

EdgarsPriede, 7.jūlijs 2017, 20:06
7.jūlijs 2017, 21:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager