Zandartu cope

No 1.jūnija oficiāli varēs sākt ķert un paturēt zandartus.
21.aprīlis 2017, 20:53 | links
 
Paldies ta jau man likas jo mekleju mk likumos bet atradu tikai pagaisgada mk likumus.
Paldies velreiz
21.aprīlis 2017, 20:22 | links
 
Kads nevar pateikt tagad ir zandartu lieguma laiks?

Poh, 21.aprīlis 2017, 18:36


Ir! No 16.aprīļa līdz 30.maijam.
21.aprīlis 2017, 18:40 | links
 
Kads nevar pateikt tagad ir zandartu lieguma laiks?
21.aprīlis 2017, 18:36 | links
 
Varbūt te ir kāds, kurš pārzina Daugavu aiz Pļaviņām, pie zvejnieklīča?
12.aprīlis 2017, 15:09 | links
 
Zandartus var tagad ķert uz zivs gabaliņiem ar grunteni?
31.marts 2017, 14:18 | links
 
8.janvāris 2017, 07:23 | links
 
uz velci vienu dabuju vakar 2.800 kg
3.oktobris 2016, 07:01 | links
 
Nu man jau tur viss vienā čupā sakrita, bet esmu redzējis, ka pat šamais plīst āšukus desojot pie stiprāka piecirtiena.
Polomāram nav ne vainas, ja beigās apakšējo brīvo galu vienreiz izver cauri no augšas. Stojaks ir labs tad.
Vel jau var likt klātī kādu mazāku trojņiku pie gondona tuvāk astei. Tad jau verņakā visas zivis tavas. :)

o.
6.septembris 2016, 10:06 | links
 
otinjsh
tam mezglam nav ne vainas, bet ir taisnība, ka tajā vietā plīst...īpaši izteikti pie zacepiem, bet zivi gan dēļ tā neesmu pakāsis, arī lielos nē. Bet...tajā vietā baigi nogurst aukla, tas gan...uz katru makšķerēšanas reizi derētu nomainīt svaigu sistēmu...un ja ilga cope ar daudz knābājieniem, tad arī copes laikā der pamainīt. Palomars man nepatīk, jo vismaz man bija daudz tukšās copes, es to norakstiju uz to, ka āķis mēdz mētāties kā viņam patīk...varbūt tas tikai psiholoģiski :D
6.septembris 2016, 09:03 | links
 
Vakar biju copēt, bet Līlupē zaņģikam bija necope, vo! Tā var teikt.
Dabūju arī mācību, jeb spērienu pa pakaļu.
Vobšem dienu nolēmu noslēgt uz vienas foršas dziļuma mēles, kur arī 2D skaistas lielas aģinočkās arkas zīmēja.
Saule jau aiz galotnēm, Resnais ko niekojas ar ašajiem, a es uz desas uzlieku modīgo balto verņaku. :) Otrajā pravodkā tāds knallējiens. Pamodos ātri, jo cīņa bija neilga. Bik piepacēlu un ta šamais kā deva iekšā, tā mans 9lb fļuriks kaput mezglā akur āķis piesiets. Fkg spolei bremze ar nenostrādāja, jo nebija kam strādāt. Mana nevīžība.
Domāt trīs atziņas:
- Nah.. uz zaņģiku iet ar 9lb?
- Tas verņaka mezgls neizturīgs. Āķis it kā stāv labi, bet nav jau pirmā reize, ka plīst tieši tur. Turpmāk siešu tikai šo.
- Nah.. to nenovīžību un spoli... :)

o.

otinjsh, 5.septembris 2016, 11:39

Sabiedeji, es to mezglu ar izmantoju, pagaidām viss bijis labi. Turpināšu izmantot, jo tas otrs man apnika, jo āķis nevienmēr stāv kā gribas
5.septembris 2016, 18:23 | links
 
Bet Jūs, godātais, takš ar šo mezglu desai āķi nesienat, ko?
o.
5.septembris 2016, 12:04 | links
 
Kludijos, izmatoju to kur 98% rakstits, vislabakais mezgls no visiem izmeginatiem !
5.septembris 2016, 11:59 | links
 
Pats izmantoju sito 91.5%
http://ribalka.ucoz.org/_fr/2/8674178.jpg
Biezi vien aukla parplist ne mezgla vieta bet citur !
5.septembris 2016, 11:58 | links
 
Vakar biju copēt, bet Līlupē zaņģikam bija necope, vo! Tā var teikt.
Dabūju arī mācību, jeb spērienu pa pakaļu.
Vobšem dienu nolēmu noslēgt uz vienas foršas dziļuma mēles, kur arī 2D skaistas lielas aģinočkās arkas zīmēja.
Saule jau aiz galotnēm, Resnais ko niekojas ar ašajiem, a es uz desas uzlieku modīgo balto verņaku. :) Otrajā pravodkā tāds knallējiens. Pamodos ātri, jo cīņa bija neilga. Bik piepacēlu un ta šamais kā deva iekšā, tā mans 9lb fļuriks kaput mezglā akur āķis piesiets. Fkg spolei bremze ar nenostrādāja, jo nebija kam strādāt. Mana nevīžība.
Domāt trīs atziņas:
- Nah.. uz zaņģiku iet ar 9lb?
- Tas verņaka mezgls neizturīgs. Āķis it kā stāv labi, bet nav jau pirmā reize, ka plīst tieši tur. Turpmāk siešu tikai šo.
- Nah.. to nenovīžību un spoli... :)

o.
5.septembris 2016, 11:39 | links
 
Nu protams, laikam pec izmera no zemmera zandartinja, Latvijas zvejnieki tachu likumu neparkaps ))
5.septembris 2016, 11:20 | links
 
Deglava ielas Maxima zandarta fileja maksā 17.99 EUR,izcelsmes valsts-Kazahstāna.:)))
4.septembris 2016, 15:56 | links
 
Sveiki visiem!

Vēlējos uzjautāt zinošiem cilvēkiem zandartu copē. Sestdien vakarā plānojās pirmais brauciens uz Daugavu mēģināt piemānīt kādu zandartu uz džigu. Nekad iepriekš tas nav darīts. |Plānotais brauciens ir sestdien vakarā. Tad sola lietu un pavēsu laiku. Vai zandarti tādā laikā (lietū) ir aktīvi vai tomēr nē? Un kā ir ar viņu blīvumu pie Ciemupes (Ķeguma HES Rīgas pusē)?
Paldies par jebkādu informāciju vai ieteikumiem jau iepriekš :)

Tarakans, 1.septembris 2016, 16:38


Man Daugavā labi strādāja Tioga colla 2,4 un uz dropu Berkley gumijas .Kustība sākas ap 21:00
1.septembris 2016, 18:04 | links
 
Sveiki visiem!

Vēlējos uzjautāt zinošiem cilvēkiem zandartu copē. Sestdien vakarā plānojās pirmais brauciens uz Daugavu mēģināt piemānīt kādu zandartu uz džigu. Nekad iepriekš tas nav darīts. |Plānotais brauciens ir sestdien vakarā. Tad sola lietu un pavēsu laiku. Vai zandarti tādā laikā (lietū) ir aktīvi vai tomēr nē? Un kā ir ar viņu blīvumu pie Ciemupes (Ķeguma HES Rīgas pusē)?
Paldies par jebkādu informāciju vai ieteikumiem jau iepriekš :)
1.septembris 2016, 16:38 | links
 
Priecīgus Žaņus visiem!
27.augusts 2016, 11:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager