Zandartu cope

Sveiciens, kolēģi!
Jautājums, kuri Jums ir ejošāki zanderu vobleri dziļumos 7 - 11 m?
Man pagaidām daudz maz konsekventi ķer tikai Deep Tail Danceri, bet bik ir piegriezies pēdējos gados copēt ar vienu modeli. Gribās pamēģināt ko jaunu.

abrakadabra, 19.maijs 2016, 14:25


Es izmantoju dziļuma nirējus jeb angliski trolling diver . Man ir 2 gab. Atkarībā no tā cik tālu no laivas to palaid ( pavada galā ar mānekli) tik dziļi tas ierauj dziļumā mānekli. Tad nav vispār jādomā kādu mānekli likt galā .Liec kaut mikro džig gumiju un laid pa 10 m dziļumu. Man viens ir līdz 10 metriem ,otrs līdz 20 m. Kātu vajag stingru . Kā ir cope ,tā zivs atsit klipsi (tā spēks ir regulējams) nirējs pārvēršas par parastu plāksni un bez pretestības velc zivi ārā. Strādā ļoti labi. Es pa dziļumiem laidu gumijas zivtiņas .
20.maijs 2016, 10:49 | links
 
Interesants novērojums - kamēr Latvijā zandartu paturēšanas liegums, tikmēr alfā zupu restorāna mēneša piedāvājums ir zandartu zupa :)
19.maijs 2016, 17:44 | links
 
Pats ar to nenodarbojos, bet kaimiņiem labi strādā yo-zuri dziļie varianti.
19.maijs 2016, 15:00 | links
 
Sveiciens, kolēģi!
Jautājums, kuri Jums ir ejošāki zanderu vobleri dziļumos 7 - 11 m?
Man pagaidām daudz maz konsekventi ķer tikai Deep Tail Danceri, bet bik ir piegriezies pēdējos gados copēt ar vienu modeli. Gribās pamēģināt ko jaunu.
19.maijs 2016, 14:25 | links
 
Paldies par informāciju! Kad būšu bijis uz copi, padalīšos ar rezultātiem.
19.maijs 2016, 12:02 | links
 
Augstrozes Lielezers, Mazais Ansis (pagsezon uz džigu pat no krasta vairakus dabūju) Burtnieks, Vaidavas ezers visos ir zandarti un var pavilkt.
18.maijs 2016, 22:42 | links
 
Dažas reizes esmu bijis Burtniekā - vienmēr uz velci kapājām īpaši nekādas vietas nezinot virzienā no Burtniekiem uz baznīcu un no baznīcas pa kreisi ar, kamēr kaut kas uzķērās, bija reizes kad nekas īpašs arī neuzķērās. Zandarti bieži gadījās uz spilgti sarkanu, slaidu vobleri, kurš iet ap 1.5 m dziļumā. Zandarti varžu dīķos nedzīvo.
18.maijs 2016, 22:29 | links
 
Sveiki! Vai kāds var ieteikt vietu kur aizbraukt uz zandartiem atklāšanā Valmieras pusē? Līdz šim esmu ķēris līdakas daudz un dikti, bet zandartu vēl sanācis nav.

Atelis, 18.maijs 2016, 08:30

Par tādu Burtnieku esi dzirdējis? :D

Esmu dzirdējis un arī bijis. Es cerēju uz nopietnāku atbildi. Vai vari ieteikt vēl kādu vietu? Burtnieks ir liels un viņu nepārzinu.

nitaurietis, 18.maijs 2016, 09:10

Atelis, 18.maijs 2016, 18:00

tur jau ari nav ko parzinat.uz turieni visi brauc kas citur nemak nokert.
18.maijs 2016, 21:48 | links
 
Sveiki! Vai kāds var ieteikt vietu kur aizbraukt uz zandartiem atklāšanā Valmieras pusē? Līdz šim esmu ķēris līdakas daudz un dikti, bet zandartu vēl sanācis nav.

Atelis, 18.maijs 2016, 08:30

Par tādu Burtnieku esi dzirdējis? :D

Esmu dzirdējis un arī bijis. Es cerēju uz nopietnāku atbildi. Vai vari ieteikt vēl kādu vietu? Burtnieks ir liels un viņu nepārzinu.

nitaurietis, 18.maijs 2016, 09:10
18.maijs 2016, 18:00 | links
 
Šitas bija labs :D
18.maijs 2016, 09:25 | links
 
Sveiki! Vai kāds var ieteikt vietu kur aizbraukt uz zandartiem atklāšanā Valmieras pusē? Līdz šim esmu ķēris līdakas daudz un dikti, bet zandartu vēl sanācis nav.

Atelis, 18.maijs 2016, 08:30


Par tādu Burtnieku esi dzirdējis? :D
18.maijs 2016, 09:10 | links
 
Sveiki! Vai kāds var ieteikt vietu kur aizbraukt uz zandartiem atklāšanā Valmieras pusē? Līdz šim esmu ķēris līdakas daudz un dikti, bet zandartu vēl sanācis nav.
18.maijs 2016, 08:30 | links
 
Sveiki visiem, varbut kads var pateikt kur Jelgavas puse var nokert zandartus? no krasta uz dzhigu tas vispar ir iespejams?! nekad neesmu keris, bet loti gribas) sorry par manu lv, ta nav mana dzimta valoda ;/

theshus, 7.maijs 2016, 15:12


Lielupē ir. No krasta agri no rīta un vēlu vakarā, pat naktī, kad zandarts nāk rīt mazās zivteles.
7.maijs 2016, 17:37 | links
 
Sveiki visiem, varbut kads var pateikt kur Jelgavas puse var nokert zandartus? no krasta uz dzhigu tas vispar ir iespejams?! nekad neesmu keris, bet loti gribas) sorry par manu lv, ta nav mana dzimta valoda ;/

theshus, 7.maijs 2016, 15:12


Ministru kabineta noteikumi Nr.1498
Makšķerēšanas noteikumi

IV. Vispārējie makšķerēšanas aizliegumi

22. Aizliegts iegūt:
. . .
22.4. zandartus – no 16.aprīļa līdz 31.maijam;
7.maijs 2016, 17:25 | links
 
noteikumus palasi
7.maijs 2016, 15:15 | links
 
Sveiki visiem, varbut kads var pateikt kur Jelgavas puse var nokert zandartus? no krasta uz dzhigu tas vispar ir iespejams?! nekad neesmu keris, bet loti gribas) sorry par manu lv, ta nav mana dzimta valoda ;/
7.maijs 2016, 15:12 | links
 
Šodien biju uz paris stundiņām pamētāt pāris copes bija, tā, kā drīz sāksies :)
25.marts 2016, 20:01 | links
 
Un ko tas zandartu ķērāji klusē? Daugavā kaut kā galīgi aktivitātes šogad nav, krastmala pilna, a zivju naf :)

Kā pārējiem?

Bullis, 25.marts 2016, 15:33

Neviens pēc tam negrib kolchozā sēdēt. :)
25.marts 2016, 15:50 | links
 
Un ko tas zandartu ķērāji klusē? Daugavā kaut kā galīgi aktivitātes šogad nav, krastmala pilna, a zivju naf :)

Kā pārējiem?
25.marts 2016, 15:33 | links
 
Sveiciens visiem copmaņiem. Vēlētos uzzināt kādu padomu no pieredzējušākiem vīriem par zandartu copi ziemā. Šodien pirmo reizi pats izmēģināju spēkus, bet rezultāts apaļa nulle. Mēģināju gan balansierus, gan bļitkas, vēl visur līdzi karodziņu staipīju. Cik saprotu, tad jāmeklē ir dziļumā? Vai varbūt ir vērts vairāk uz dziļumu kantēm tiekties? Un vai taktiski pareizi ir apmakšķerēt pēc iespējas lielākas teritorijas, vai tomēr koncentrēties uz kādu vienu vietu?

Karuusis, 9.janvāris 2016, 19:01


Dziļumā. Parasti vieglas, slaidas alumīnija bļitkas. Lēni pacel un laid lai planē. Parasti es par 5 min. ilgāk pie cauruma nesēžu, ja nu vienīgi ir droša pārliecība ka apakšā ir.
9.janvāris 2016, 19:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager