Zandartu cope

Morbidejs, cau...................
Vot tu mums pamulkiem atbrauc un parad ka to maili nokert..............
Es jau vel tas salaga esmu, nieka pieredze cope 35 gadi, a veciem, bus vismaz savi 50 un vairak....., a veci nevar to mail dabut, izstiepies un saraujies kauc.
Pie tam Zanders smade maili no leduskapja, veci ir pat meginajusi turet ar ledu apliktu ( par sasaldesanu nemaz njedoma) naanii gaters...... zanderim nakti vajag svaigu mailja asti, vakara nokertu, vot.
17.jūnijs 2014, 15:20 | links
 
Kisi ziepe tada ka nevar dabut mailes, veci bedigi, Zanders var liksmot uz nebedu.
Kur ta maile ir nazinu, laikam kadas bedres sez viltigi.
Ari raudeles un ruduli pie krasta ar picku sasniedzama attaluma nava.

skiesta, 17.jūnijs 2014, 14:51

sataisi ar airi duļķi ūdenī tad mailes nāk skatīties
17.jūnijs 2014, 15:18 | links
 
Mazliet barības, mazs āķītis, tieva aukliņa, galā mušu kāpuriņš un būs i raudiņa, i plicītis, i vīķīte.
17.jūnijs 2014, 15:09 | links
 
Pa lielam, lielie ir vienpatņi. Bet starp mazajiem kāds var trāpīties.
16.jūnijs 2014, 21:11 | links
 
Ja noteiktā vietā regulāri ir sīkie 30-45 cm zandarti, šī vieta principā nav perspektīva kam prāvākam vai arī lielie tomēr varētu tur parādīties, bet periodiski?
16.jūnijs 2014, 21:06 | links
 
Vīri, variet padalities pieredzē vai nakti ir verts dzigot? nu tas ir jau pec 23:00 šobrid. Tie kas sezh uz zandartu tumsaa ar maili vai raudas gabalu, tie sež visu nakti un zivis viņiem ir, bet neviens jau nakti nedžigo :) Ir kadam ar to pieredze? Es atceros ka es tumsā esmu dabujis tik vienu asari uz 35 cm zem buļupes tilta, bet tur ari apkart laternas, nav ta ka galiga tjomka

holmz, 16.jūnijs 2014, 15:49

Vakar pirmo reizi džigoju tumsā. Par rezultātiem var lasīt Lielupes sadaļā.
Īsumā - copēja aktīvāk kā pirms saulrieta un dusmīgāk, visi zemmēri gan. Cope bija no sēkļa uz dziļuma pusi. Varēja just, ka zandjiks periodiski parādijās baros, jo kad sāka ņemt, bija daudz sitienu.

Morbidejs, 16.jūnijs 2014, 19:41

Baros staigā sīkie stiklači.
16.jūnijs 2014, 20:58 | links
 
Vīri, variet padalities pieredzē vai nakti ir verts dzigot? nu tas ir jau pec 23:00 šobrid. Tie kas sezh uz zandartu tumsaa ar maili vai raudas gabalu, tie sež visu nakti un zivis viņiem ir, bet neviens jau nakti nedžigo :) Ir kadam ar to pieredze? Es atceros ka es tumsā esmu dabujis tik vienu asari uz 35 cm zem buļupes tilta, bet tur ari apkart laternas, nav ta ka galiga tjomka

holmz, 16.jūnijs 2014, 15:49

Protams. Pats mērķtiecīgi braucu uz zandartu pirms saulrieta. Protams, jāmeklē citur, ne tur kur dienā. Pgājšnedēļ pirmais pusotrinieks paņēma tieši 11 vakarā. Tumsā var mēģināt piedāvāt balto fluorescento Tiogu.
16.jūnijs 2014, 19:42 | links
 
Vīri, variet padalities pieredzē vai nakti ir verts dzigot? nu tas ir jau pec 23:00 šobrid. Tie kas sezh uz zandartu tumsaa ar maili vai raudas gabalu, tie sež visu nakti un zivis viņiem ir, bet neviens jau nakti nedžigo :) Ir kadam ar to pieredze? Es atceros ka es tumsā esmu dabujis tik vienu asari uz 35 cm zem buļupes tilta, bet tur ari apkart laternas, nav ta ka galiga tjomka

holmz, 16.jūnijs 2014, 15:49


Vakar pirmo reizi džigoju tumsā. Par rezultātiem var lasīt Lielupes sadaļā.
Īsumā - copēja aktīvāk kā pirms saulrieta un dusmīgāk, visi zemmēri gan. Cope bija no sēkļa uz dziļuma pusi. Varēja just, ka zandjiks periodiski parādijās baros, jo kad sāka ņemt, bija daudz sitienu.
16.jūnijs 2014, 19:41 | links
 
Daudzus gadus atpakaļ es nejauši aizkavējos mājās un tiku pie upes (Lielupes) spiningot ar pašu saules rietu. Pirmais zandarts paņēma jau kārtīgā krēslā, otrs pilnīgā tumsā. Laiku pa laikam liku vizuli uz grunts un copes bija atrāviena brīdi. Divas nedēļas piekopu šo paņēmienu. Iztērēju visus vecos aprūsējušos krievu pļentakus, jo zacepu arī bija pietiekoši. Gāju jau pēc saulrieta un spiningoju pa melnu tumsu. Principā kaut kas ļoti līdzīgs džigam. Lomi bija labi līdz zandarts aizgāja no šī upes posma. Tas viss no krasta.
16.jūnijs 2014, 16:52 | links
 
Vīri, variet padalities pieredzē vai nakti ir verts dzigot? nu tas ir jau pec 23:00 šobrid. Tie kas sezh uz zandartu tumsaa ar maili vai raudas gabalu, tie sež visu nakti un zivis viņiem ir, bet neviens jau nakti nedžigo :) Ir kadam ar to pieredze? Es atceros ka es tumsā esmu dabujis tik vienu asari uz 35 cm zem buļupes tilta, bet tur ari apkart laternas, nav ta ka galiga tjomka

holmz, 16.jūnijs 2014, 15:49


Vērts noteikti ir. Es vairāk ieteiktu pavelcēt pusūdenī vai vairāk pie virsmas 1-2 m. Tā ir darīts un pārsteidoši veiksmīgi. Slaids mailei līdzīgs vubleris ar asu spēli.
16.jūnijs 2014, 16:47 | links
 
Pats neesmu to darījis bet esmu redzējis kā to darīja nelaiķis mlg2 , jeb Margo , panākumi viņam bija diezgan labi .
16.jūnijs 2014, 16:02 | links
 
Vīri, variet padalities pieredzē vai nakti ir verts dzigot? nu tas ir jau pec 23:00 šobrid. Tie kas sezh uz zandartu tumsaa ar maili vai raudas gabalu, tie sež visu nakti un zivis viņiem ir, bet neviens jau nakti nedžigo :) Ir kadam ar to pieredze? Es atceros ka es tumsā esmu dabujis tik vienu asari uz 35 cm zem buļupes tilta, bet tur ari apkart laternas, nav ta ka galiga tjomka
16.jūnijs 2014, 15:49 | links
 
Cik pie viņiem to .....
16.jūnijs 2014, 12:03 | links
 
Laba diena, kur labākā vieta zandartu copei Latgales pusē?
8.jūnijs 2014, 12:59 | links
 
laikam zandarts ietur vēl diētu pēc nārsta
8.jūnijs 2014, 11:49 | links
 
Man ar shodien K ezera neviens,izbraukšanu biedru bedres,Kantu kantes. Viens asaris kādi 400 grami un kaķa tiesai. Nu lloti nigri.
7.jūnijs 2014, 23:02 | links
 
Vakar Andrejostā Daugavā uz dzīvo līdz apm. 1 nosēdējam. Visapkārt 10 kāti, bet tikai viens mērs.. Pārējie gan palika cīnīties..., bet tiem bija stiprie enerģijas dzērieni līdzi :) Kkas vēl nav, jāmēģina pēc Līgo!
7.jūnijs 2014, 17:42 | links
 
Jig&Jerk
7.jūnijs 2014, 13:51 | links
 
Pāris dienas atpakaļ paņēmu Seguar 0,14... Vispār patīkami pārsteigts. Berklay nestāv klāt. Šogad jau zanders uz 1,5kg . Ļoti labs tieši mezglos. Starp citu ar Berklay 0,21 pagājušo sezonu 9kg līdaka. Bet uz mazā diametra - nu tā....

camus, 6.jūnijs 2014, 10:30

Kur pirki Seguar?
7.jūnijs 2014, 09:39 | links
 
Viena daļa florkarbonu nemaz tadi nav, ir monofilie ar pārklājumu kam izturība var būt labāka bet negrimst un noveco vienā sezonā kā arī dilumizturiba ir tikai sākotnēji. Kvalitatīvs florkarbons kalpo ne mazāk kā trīs gadus un tests vienmēr ir mazāks kā monofiliem bet ar savām īpašībām viņš ir ieņēmis pirmo vietu manā arsenālā gan vasarā gan ziemā.
7.jūnijs 2014, 09:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager