Zandartu cope

zipcs tak paskaties pēdējo MN raidijumu :)
16.jūnijs 2012, 23:16 | links
 
GKL, tā kā puikam ar galvu/domāšanu viss kārtībā, tad pats sapratīs, cik lielu vajag, aptuvenais virziens ir iedots :)
16.jūnijs 2012, 23:15 | links
 
Un diemžēl neviens čoms nav parādījis nekādu zandartu ķeršanas paraugstundu :( Līdakas gan kautcik iemācījos pats bet ar šiem rupučiem nesanāk. :(
16.jūnijs 2012, 23:11 | links
 
Uniki saproti zandartu nekad neesmu dabūjis un parasti ir tā kā ir pirmais tā nākamie vairs nenāk tik grūti kad taciņa jau ir iestaigāta. Gribās k-kā vienu nakti pasēdēt arī mierīgi, jo šogad uz gruntenes neesmu vēl sēdējis tāpec pilnīgi jau gribās. Ja visulaiku spiningu mētāsi k-kā jau nedaudz apnīk un k-kas arī jāpamaina ;)
16.jūnijs 2012, 23:10 | links
 
Unikis, Tu nekad neesi aizdomājies, ka visi nav tik kruti, kā Tu, ka visiem nav laivas, vai piemērotas vietas no krasta kur copēt?
16.jūnijs 2012, 23:08 | links
 
:)
Kāds āķis ir 4/6?? Pēc owner klasifikācijas, dažādām sērijām, dažāds lielums. Ja nemin sēriju, tad ciperi neko neizsaka:) Krieviem savs, amerikāņiem savs, japāniešiem savs, un pa ērijām vēl atšķiras:)
Es iesaku, āķi 1/3 daļu lielāku, kā dzīvās zivtiņas galva.
16.jūnijs 2012, 23:05 | links
 
Zipics-> Tu apkauno spiningotājus ;) Zinu, ka tāds esi ;) Zandarts ir jāspiningo, nevis jāķer uz gruntenes! Zandarta copē viss kaifs ir pirmajā tesienā, ko novada pītā aukla un kāts tieši rokā! Izvilkt pekodušos zandartu plašos ūdens laukos jau ir pupu mizas :)
16.jūnijs 2012, 23:04 | links
 
Nu, ja runa nav par 5kg+ zandartiem (kurus arī gan jau varētu izvilkt) tad ar tādiem āķiem pietiek, pats pārsvarā 6.nr lietoju.
16.jūnijs 2012, 22:56 | links
 
4-6 numuru? Es par tik maziem galīgi nebiju domājis. Likās vismaz 2 numurs, bet nu ja saka tā kā saka, tad klasīšu. ;)
16.jūnijs 2012, 22:50 | links
 
4. - 6.nr būs laikā.
Tieši tā, uz vienas dzīvo, uz otras zivs gabalu un skaties, katrā vietā savs, piemēram, Ventā ir reizes, kad plici ņem daudz labāk kā vīķi. Uz maziem asarīšiem var arī kāds labs asaris trāpīties.
16.jūnijs 2012, 22:43 | links
 
Zipcs, vari likt uz āķa mazu dzīvu zivtiņu, mazu beigtu zivtiņu, vairākas mazas zivteles buntītē, vīķes astīti, vīķes, pliča, raudas filejiņu utt. Galvenais, lai viss ir svaigs. Es lieku raudas fileju, jo raudu griežot plūūūst asinis!!!
16.jūnijs 2012, 22:42 | links
 
Zipcs, pamēģini uz vienas makšķeres dzīvu un uz otras gabaliņu(astes). Pieredze rāda, ka katrā vietā savādāk. Manā vietā strādā tikai vesela zivtiņa, Rīgas centrā arī fileja, vai 2/3 bez galvas.
Ja nezini, kādu āķi labāk likt, tad uz vienas makšķeres uzliec vienžubura āķi, uz otras zandartu āķi. Redzēs kurš labāks. Tikai nepārforsē ar izmēru.
16.jūnijs 2012, 22:35 | links
 
Kola, cik grunduļu, tik zandartu.
16.jūnijs 2012, 22:25 | links
 
Man kā pilnīgam iesācējam zandartu copē ir jāprasa padoms zinošiem cilvēkiem. Kas būtu labāks priekš zandarta uz gruntenes- maza dzīva vīķīte ,vai arī vīķītes fileja, bet vai arī uzlikt vīķu galvas daļu. Kādu āķi labāk likt- vienžuburi vai trijnieku un arī cik lielu.

Ta kā gribu copēt Daugavā vai uz tās pašas filejas sēžot uz Zandartiem var gadīties arī kāds samiņš?
16.jūnijs 2012, 22:23 | links
 
Man pagāšvakar un naktī riktīgs aplauziens. Tikai viens zemmērs. Auksts vējš ,lieli viļņi, straume , tas Daugavā pie kundziņsalas kur vienmēr ir dabūts .
Bet šitas garīgā pacēlumam :
16.jūnijs 2012, 21:34 | links
 
jegogo,jau pāris dienas kā Baltezerā vairs nevelk:(
16.jūnijs 2012, 21:26 | links
 
man šogad Kaķīti no 15 zandartiem neviens nav bijis zem kilo,5 ir bijuši virs 3kg un lielākais 4kg.tas uz grunteni.
16.jūnijs 2012, 20:03 | links
 
un vispār kas tas par mēru 47-49cm ): Lielos tikkai pa retam var uzkabināt uz velci, pa sezonu pāris tikkai trapa
16.jūnijs 2012, 13:35 | links
 
un ja ir mērs tad bisku zem 50cm
16.jūnijs 2012, 13:33 | links
 
baigā žop... ar tiem mazmēriem, no desmit viens mērs...sāk piebesīt tā zive man......
16.jūnijs 2012, 13:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager