Zandartu cope

Der jau ar tāda sistēma kā lāčukam bet tad noteikti gan vajag lociņu atmest - lai nav pretestība pavelkot.Vienīgi ko viš darīs ja sajūtīs svinu ? bet varbūt tas svins nošancē kā uzcirtiens ? Ko Lāci ??? Es vairāk pieturos pie tā ko saka Sragiaaaa(sarežģīts nicks tev :)) . Slīdošāapm 15-20 gr olīvīte ,rinķītis vai virpulītis unmetru pavada ar maili.Dzīva vai beigta tam pat citreiz nav nozīmes . Kaut gan ik pa brīdim pakustinu gan :) Parasti copēju ar kropļoto Ds(gumijas vietāizmantoju tikai zivju filejas, taisu spēli katram kumosam atšķirīgu) un otru kātu ar maili - pār bortu ar vaļā lociņu. Niknie metas uz Ds bet lielie ,prātīgie ņem maili :))
14.jūnijs 2012, 13:18 | links
 
Īsti jau raidījumā sistēma līdz galam netika parādīta, bet nu, cik sapratu, tā ir visparastākā vimbu sistēma, tikai gara pavada - aukla, galā svins, 20cm virs tā metru gara pavada!? Nav tā, ka virs kilo zandarts stiepjot sajūt svina smagumu un spļauj ārā? Es, piemēram, Ventā lieku tā - aukla, galā griezulis, virs tā 10-20g slīdošā olīve, otrā griezuļa galā 80-150cm pavada, kātu taisni gaisā un auklu līdz ūdenim lejā, tad zandartam ir ~2m ko stiept, pa to laiku paspēj ierīt jau, tad tik paņemu kātu, pāris sekundes vēl pagaidu un dodu ribās. Un arī tad vēl gadās, ka ir ātrāks stiepiens, pie kura nostiepjas zvaniņa aukla, tas nepaspēj nokrist, ir minimāla pretestība un arī spļauj ārā, zvaniņu nākas likt tā, ka viņš knapi turas, lielākā vējā jau krīt nost.
Bet vispār jā, pati vienkāršākā no nestandarta copēm.
14.jūnijs 2012, 13:07 | links
 
Hei ir kāds ko dzirdējis par zandartiem un Ķiržu ezeru?
Ritigi gribaas kaadu noķert...
A vinji njem naktstārpus ,fileju ,dzīvās utt.?:)
14.jūnijs 2012, 13:01 | links
 
protams es nesaku ka mana sistēma ir pareizākā! :) šeit ir jāeksperimentē :) es parādiju pašu vienkēršāko veidu.tālāks apgreids ir no katra paša atkarīgs
14.jūnijs 2012, 11:22 | links
 
Ir gan dažas lietas, pie kurām varētu piekasīties, piemēram, sistēma, Ventā ar tādu nekad neizvilktu zandartu, vajag ar vieglu slīdošo svinu, lai pretestība nav vispār, bet šeit zandarts velkot 5m, velk arī pašu svinu. Otrs - kātu vajadzētu likt vispār praktiski vertikāli, lai aukla varētu karāties taisni lejā un brīvais stiepiens būtu pāris metri. Mūsu zandarti, pat sajūtot zvaniņa pretestību, spļauj ārā.
Bet tā, tēma super, noskaņa raidījumā arī, un galvenais varonis arī lieliski visu pastāstīja.
14.jūnijs 2012, 10:48 | links
 
Staar šoreiz raidijums bija mērķēts vairāk -uz ko,ka, kapēc :)
14.jūnijs 2012, 09:24 | links
 
paldies :)
14.jūnijs 2012, 08:12 | links
 
Jā, raidījums un viesmākslinieks tiešām bij' labs! Tāda patīkama noskaņa. Un neuzpūtīga vienkāršība:
-Kas tas tev par svinu?
-Ai, karotē izlēju... :) :) :)
Ne asakas!
14.jūnijs 2012, 07:24 | links
 
:D neesmu pieradis kā NG pie kameras runat :)
14.jūnijs 2012, 01:18 | links
 
lacuks007, bij bij labs. Runātīgs bez gala :)
14.jūnijs 2012, 00:52 | links
 
man liekas ka labs raidījums sanācis!
14.jūnijs 2012, 00:50 | links
 
Meklēju kompanjonu uz zandartu copi.ir laiva, ir motors, ir auto ir ehalote. Plāns šturmēt alūksnes vai usmas ezerus.Izbraukšana rīt ar gaismu!
Piebraukšu pakaļ,ja kas!:)
12.jūnijs 2012, 23:48 | links
 
.. ir tāds apgrieztais spogulis, visi slikti - viņš labais, kā ir patiesība saproti pats! ;) Liekās diskusijās ar viņu neielaižas, jo neko jau par 'pannā pirdējiem' utt. savā sādžas pieturā nav izdomājis! Neviens kurš runā par tēmu un māk runāt par tēmu, nav nolikts un apdirsts, tapēc neņem pierē ko šamais driķelē!
P.s Cure netērē savu laiku atbildei, tā pat bus sagrāve ;)
12.jūnijs 2012, 23:47 | links
 
tas "cure" ir pie vesela saprata?
12.jūnijs 2012, 23:39 | links
 
Paldies pa info!
12.jūnijs 2012, 23:16 | links
 
Drīdzis ir ļooti labi jāpazīst, lai no viņa vispār ko sakarīgu izmānītu! Ja esi vietējais, tad kādu laiku veltīsi 'ablamovičam', bet trofeju tur gan var izmānīt! Atliek tik pētīt - sēdēt utt..
P.s

15:1 sagrāve cure! :D
12.jūnijs 2012, 23:14 | links
 
vai dridzī ir vērts cerēt uz zandartu?
12.jūnijs 2012, 23:08 | links
 
...atkal 'ārstējamais' zaudētājos, tūlīt Gattuzo stilā forsēs uzbrukumu! :P
12.jūnijs 2012, 22:12 | links
 
>Bralitis

+10 :)
12.jūnijs 2012, 22:06 | links
 
Pagaidām Dobruskis vadībā pret Curi ar 1:0. Cure tavs gājiens . :)
12.jūnijs 2012, 22:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager