Zandartu cope

es ar smagajiem feederiem, spoles juras ar priekseejo bremzi vinam mazs gajiens lai bremzi aiztaisitu pie rāviena un parasto gruntenes sistemu ar dzivu zivi nemetu tik talu. tobiš tu baigais eksperts, tad izstasti kas te tads ir kur vajag lielo meistaribu? 80% panakumu ir grunts izpete.
12.jūnijs 2012, 21:34 | links
 
es pa burtnieku strādāju, man tur ir vieta uztaisīta un kante apmērm ir 60m no krasta, es tikkai zandartus no krasta ķeru.ir sava točka kur viņi regulāri sēž.
12.jūnijs 2012, 11:02 | links
 
Dombruski, kurā ezerā ķer? Zandarti tur daudz? Kāpēc met 60 metrus?
:)
11.jūnijs 2012, 20:33 | links
 
Vakar biju Daugavaa pie Daugmales pilskalna. Zanderi mani un visus apkaartejos spiningotaajus un gruntenjotaajus ignoreeja pilniibaa. Laikam deelj lqika mainjas. Arii nakteniekus neviens neiekaaroja, domajju mosh kaads sameens vai breksis pat it kaa galdu uzklaaju, nulles reakcija, diēta ziviim.
11.jūnijs 2012, 19:12 | links
 
cure: tu te gvelz galigas mulkibas par zandartiem,pats neko isti nezini bet tikkai kaut ko raksti.
11.jūnijs 2012, 18:43 | links
 
cik esu mēģinājis noķert tik ar esu palicis bešā.... vienu mazu noķeru nemaz neķerot viņus ............ pagaidām ar visu eholoti nesu noķeris nevienu ... kā ai zinu kurs viņš mājo .... 2 sēkļi un atarp tiem ir bedre nsliela bet tur rāda lote ka zivis mājo 2 met dziļumā..... vienreiz iemetu gumij zivi un nogremdēju līdz gruntij tad bij dīvains ņēmiens un ta ir ta nav galā un tak aizmuka ... izcelu gumij zivij 2 švīkas un viss pa vidu bij ņemts.....
9.jūnijs 2012, 15:41 | links
 
zandarti seezh chakaarnjos,taapat kaa lielie ashuki,ja tie ir duunjaas,tad tie seezh duunjaas
9.jūnijs 2012, 15:01 | links
 
Zandartu var noķert kaut ar slotas kātu, tikai viens nosacījums- jāzin vieta, kur viņi ir. Tālāk ģela tehniki.
9.jūnijs 2012, 13:53 | links
 
Bralitis
vIŅI IR VISUR, ARĪ DŪŅĀS. Velcētājiem bieži uzsēžas virs mīkstās grunts. Arī agrāk, kad varēja likt zušu āķus jeb ūdas, pazīstamie čomi lika tikai virs mīkstās grunts, jo pirms gadiem 20 motori reti kuram bija, a līdz smilšainajam krastam bija jāairējas patālu. Un bieži zandartiem, kas bija paķēruši maili bija pilna mute dūņu, ko acīmredzot bija sarijies kamjot maili.
9.jūnijs 2012, 10:57 | links
 
3graudniek -vari mēģināt dūņās ....... varbūt kādu līni aizcemmerēsi. Zandarti nav dūņās .
9.jūnijs 2012, 00:33 | links
 
Īstajā laikā,un īstajā vietā,zandarti ķeras ļoti labi.
8.jūnijs 2012, 23:03 | links
 
Par to vēju , tas nu gan ir pēdējās muļķības .
8.jūnijs 2012, 22:33 | links
 
Vakar Lielupē vēja nebija un rezultāts, trīs zandiši lavā un paliels asaris, vel divi zandiši un divas līdakas pie laivas aizgāja, sačoks aizmirsās mājas tā visi būtu laivā!
8.jūnijs 2012, 20:50 | links
 
Pēdējās divās copēs Latgalē ir vērjama kaprīza zandartu cope. Pieļauju, ka pateicoties tieši FC pavadiņai izdevās apsteigt kolēģus. Varbūt arī vienkārši sakritība.
8.jūnijs 2012, 00:18 | links
 
ezerā kur grunts dūņaina var ķert ar maiļšotu? vai svins vienšārši grims dūņās un nekas nesanāks?
8.jūnijs 2012, 00:00 | links
 
Es izmantoju fluoro min.0,3 - šogad nekur nevaru dabūt 0,34 - 0,4 . Pagāšgad Ds -jot zanderus dabūju kādas 4 vai 5 līdakas(visas apm 2 nieces). Nevienu reizi nepārkoda ... un interesanti ka āķis vienmēr bij sānos aiz lūpas - tas laikam tikai uz Ds . Ja ēsmu ierij pēc klasisakas sistēmas tad varbūt nokodīs .... Rezultāti protams jūtami atšķiras jaizmanto f-karbonu vai parasto monofīlo. Un protams pats galvenais -ass āķis . Izmantoju tikai mosquito .Asākus par šamiem vēl neesmu sastapis .Man 2 gadu laikā nav bijusi vēl neviena tukšā cope,,,iziet kauliem kā sviestam cauri.Tagad jau rēķins - 4 zemmēri ,1 mērs . Biju tikai vienu reizi . Copēt sāku prasti tikai kad saule riet.
7.jūnijs 2012, 22:36 | links
 
to snitraM! es domāju, ka jebkurš daudz maz nopietnāks spiningotājs vai līdaku ķērājs uz dzīvo zin, ka fluarkarbons nav nedz titāns, nedz volframs vai kāds cits materiāls, kas pasargās no līdaku zobiem (izņēmums varētu būt virs 0,45 mm, bet neriskēju, jo žēl voblerus). Fluro lieto zandartu copē kā turpinājumu pītajai, jo tiešām nav redzama. Izvēlos diametru 0,24 - 0,27 zandartiem, un 0,14 - 0,18 asarus džigojot. Arī, ja sēžu uz pludu, lieku kādus 70 cm - 1 m, dažreiz vairāk, fluro. Ja paņem līdaka - čau, izņemot laimīgus gadījumus, kad āķis sānā.
Ne asakas!
7.jūnijs 2012, 21:25 | links
 
FC nav nekāds līdaku pavadiņu materiāls. Ja nu ļoti gribas, tad vismaz sakot no 0,5 un vairāk. Tad jau arī parastais mono der. FC galvenā īpašība ir neredzamība.
7.jūnijs 2012, 19:43 | links
 
Man arī tas pat. Sienu fluorokarbonu 0,3 mm, bet nevienu līdaku, kas ir ierijusi dziļāk neesmu izvilcis. Pārgriež viens un divi
7.jūnijs 2012, 19:27 | links
 
Kāda ir jēga no tās fluorokarbona pavadas izmantošanas - itkā raksta ka aukla clietāka un grūtāk pārkožama. Brīvdienās braucu copēt bet lietus stipri visu maitāja - tāpec nomainīju abiem feederiem pavadas, barotavas vietā 25 gramu svina olives, sasmēlu sīkus asarīšus un aizsūtīju tos meklēt zobaino zivi - pats sēdēju zem lietussarga. Kā pavadas izmantoju 0.20 fluo auklu - sekoja divas līdaku copes - pēc piecirtiena pāris sekundes un āķis prom. Līdz šim pavadas sēju no 0.22 parastas mono auklas un nekas - prātīgi velkot un ja nekur nesapinas parasti visu sanāk izvilkt.
7.jūnijs 2012, 16:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager