Zandartu cope

Nav kāds bijis Pakuļu ūdens krātuvē uz zandartiem, ķeras vai nē?
Plānoju ar čomu aizbraukt pameiģināt. Lai gan nekad uz zandartiem neesam meiģinājuši makšķerēt.
Varbūt varat ieteikt sistēmu kā viņus ķert?
Dzirdēju par variantu ar maillīti un nelielu svinu, un vilkšanu pa grunti.
4.jūnijs 2012, 19:56 | links
 
Bazel, ja Tu jautā man :), tad lietoju tikai vienžubura. Duru divreiz caur ādu un cenšos, lai spice tikai viegli izlien no mīkstuma. Zanders nav līdaka, bleķus mutē uzreiz sajūt. Tā liekot fileju, 90% izvilkto kaulģīmju āķis būs iedūries rīkles mīkstajos audos.
4.jūnijs 2012, 19:28 | links
 
tad kādu to āķi? vienžubura vai ar vairākiem?
4.jūnijs 2012, 19:19 | links
 
Fileja ar ādu, citādi neturas. Es esmu 100% grunteņnieks/fiderists. Par pludu maz sajēgas, bet peldoša fileja ir nedabiska ēsma zandartam. Arī ar pludu var likt uz grunts, ja nav straume. Zivnieks ķīšezerā arī ķer ar pludu un liek uz grunts.
4.jūnijs 2012, 18:51 | links
 
Kola, kāpēc fileja tikai gruntenei? un ar visu ādu tu liec, jeb lai ir mīkstums tikai. Man gruntene nav aktuāli, sanāk copēt no laivas jo krasti stāvi un neiespējami tajos djungļos pacopēt. Turklāt iemetiens tur 15m max. Ar pludu tomēr no laivas ir vieglāk. apakšā metri 10-12.
4.jūnijs 2012, 17:28 | links
 
Kraft, fileja - tikai gruntenei. Labāk no lielas zives (rauda), lai ir trekns muguras gabaliņš bez asakām :) To zandarts norij nedomādams. Minuss - sīkie arī dziļi ierij un grūti atbrīvot. Es par signalizatoru lietoju atsvariņu. No sākuma parasti ir viegla pašūpošana, tad izteikts stiepiens – tad arī jācērt. Var kārt zvaniņu, bet jēga maza, jo nezvana. Zvana tikai tie, kas jau ir paši uzsēdušies :) Aķis 2-4-6, kā nu kuram ražotājam, bet jāskata, lai ļoti ass. Upmalā regulāri spice jāasina.
4.jūnijs 2012, 11:43 | links
 
kola, vari pastāstīt sīkāk par to fileju? Kādu āķiti, vienžubura, 2 žubura? cik lelu kumosu? Kādam tam vajadzētu būt, no lielas zives, vai dr no tās pašas sīkās? Tad var cirst samērā ātri? jeb arī jāgaida? Copēju ar pludu.
:)
4.jūnijs 2012, 10:11 | links
 
maris82
Ir tāda vieta kā Pumpa es Tev nevaru pat izstāstīt kur tā ir otra Grāvis Ižraga dziļumā arī ir 6 m no niedru malas Nāves sēkļa slieksnī ari ir Tur 4 dabūju /tur bija rupjāki/ Uz dzīvo Amjūdzes rīklē arī labi ņēma Tā ka visa ezera zandartu vietāsd notiek kustība .Praktiski līdz 20 jūnijam j
apaspēj savādāk labākie gaņģi būs ar tikliem piedirsti-atliks vienīgi zona ,bet tur ir tikai 2 zandartu vietas ar pareizajiem dziļumiem :DD
4.jūnijs 2012, 08:41 | links
 
Piekrītu Urmasam, tukšas copes ir mazie zandarteļi. Uz dzīvo necopēju, bet uz filejiņu un tai ir trīs ņēmēji: zandarts mēra, mazais (jau no 20 cm) un asaris. Katram ir izteikti savs ņemšanas rokraksts. Ja sistēma pareiza, mēra zandarts ļoti reti izspļauj.
4.jūnijs 2012, 08:23 | links
 
Un gar pašām malām . DDD
4.jūnijs 2012, 08:22 | links
 
Maris82, es tev pa kluso pateikšu - ezerā pa vidu!!! :-))))))
4.jūnijs 2012, 08:16 | links
 
Bum ap kuru vietu Usmā medī zandartus?
4.jūnijs 2012, 07:53 | links
 
Štāvošā ūdenī copējot zanderus uz gruntenēm,neieteiktu lietot zvaniņus uc pasmagas lietas.Zanders to ļoti labi jūt.Sistēma jātaisa "slīdošā".Tās daudzās tukšās copes varētu būt ari mazo sandrīšu "nedarbi".Tākā nav ko par to stipri pārdzīvot. :)
4.jūnijs 2012, 07:24 | links
 
copmiilis: man tieši tas pats ar tukšajām copēm. no 7 tikai viena realizēta. Gan mēģināj gaidīt, gan cirst uzreiz. Es gan domāju, ka vienkārši nemāku, jo uz dzīvo īpaši neaizraujos, uz gumijas tikai viens pieteicās, tāpēc pamēģināju uz dzīvo. Zinu, ka apakšā viņi tur ir.

Moš kāds var ieteikt, kas pa štelli? kā tad pareizi jāķer jamie uz dzīvo? Liku uz pludu slīdošo un vienžubura āķīti caur nāsīm. Gan asūkus ņēma, gan mailes. Bet ar to realizāciju čābīgi... hmm. Varbūt prātīgāk tad ir kautkā to zivteli uzāķēt, lai var uzreiz šaut pa zobiem? a to nervi beigti :)))
4.jūnijs 2012, 01:55 | links
 
Sodien copes daudz! 5 izvilkti 2 zemmeri pareejie no 52-55 cm.

Dziivaa zivtina,Limbazu lielezers,gruntene!
3.jūnijs 2012, 21:52 | links
 
Cilpa. Gaujas lejtecē pašreiz vēl zanderu nav (pēdējās nedēļas laikā neķerās gandrīz vai vispār nekas, ja neskaita ķīšus un minipličus). Zanderi šeit sāk parādīties ap Jāņu laiku, tiesa gan, uz dzīvo vai grunteni (uz āķa vīķes astīte) var dabūt pa kādam arī ātrāk.
3.jūnijs 2012, 13:28 | links
 
Mazaa Ansii ssoriit vieteejam specam 5zanderi.
3.jūnijs 2012, 13:05 | links
 
kads gauja ir meginajis zandartu??
3.jūnijs 2012, 12:50 | links
 
Usmā pašlaik viņi iet non stopā Vajg ti kakt kur viņi irr :DDD
3.jūnijs 2012, 12:08 | links
 
šonakt 2 gabali.3.5 un 2kg
3.jūnijs 2012, 11:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager