Zandartu cope

cure a kokretak? upe ezers uz ko>?
3.jūnijs 2012, 08:52 | links
 
Vakar atklasana no 19-24 ap 30 copem 9 izvilkti meera,lielaakais 52 cm!

Cope ideala,negaidiju ko tadu shaada laikaa!
3.jūnijs 2012, 00:11 | links
 
Hmm no zandartiem ne minas bet 4 skaisti asuki! 2 ap 500 gr! Nekas rit jameigina lidakas!
2.jūnijs 2012, 10:07 | links
 
 
Vakar Kaķītī divi zandartiņi,lielākais 3.3kg.Tas no krasta ar grunteni.Diezgan daudz tukšo copju,nevaru saprast kāpēc.Ja gaidu ilgāk,izspļauj ja piecērtu ātrāk,tad pa zobiem.Varbūt ko nepareizi daru?
2.jūnijs 2012, 09:43 | links
 
es ar gribēju šovakar laist, bet laidīšu rīt 3jos pirms dežūras uz savu vietiņu ko daudzi dēvē par priedaini :)
sveicu visus ar sezonas sākumu!
1.jūnijs 2012, 21:44 | links
 
Kam laiks traucē?Ķīšezerā pie Mīlgrāvja kā norīta tās laivas bija,tā pēc 18itiem tajā pašā rajonā stāvēja.Ko viņi citu tur varēja medīt-kā zandartus!
1.jūnijs 2012, 21:17 | links
 
Laiks nav no tiem pateicigākajiem, svētdien izskatās ka nebūs lietus tad gan es iebraukšu Lielupē!
1.jūnijs 2012, 20:48 | links
 
Piekrītu Sienaazim.
Ja laukā negāztu lietus kā no spaiņa, tad pašlaik sēdētu uz zandartiem. ģedam šorīt viens mēra ticis, bet nekas dižs.
1.jūnijs 2012, 20:37 | links
 
Šodien iebraucu daugavā, padžigot. pirmajā metienā neliels ašuks pieteicās un varēju braukt malā, vairāk pat piesitiena nejutu.
1.jūnijs 2012, 20:37 | links
 
Laba diena vīri! Kāds nav bijis uz zandišu atklāšanu?
Ja ir tad kādi rezultāti?
1.jūnijs 2012, 20:32 | links
 
Saukā tak LM!!!
21.maijs 2012, 07:04 | links
 
saukas ezera stiepj zandartus majas,cits pat 15 noker.bezprigels...
21.maijs 2012, 06:05 | links
 
ZANDARTI SĀKSIES PIRMAJĀ , ILGĀK IZCIEST NEVAR .
21.maijs 2012, 00:00 | links
 
Šogad šķiet žanis sāksies vēlāk un arī ķersies ilgāk, tas no maniem šābrīža novērojumiem....
20.maijs 2012, 23:28 | links
 
Hey... :)

Kaa gatavojamies zandartu sezonai,kas jauns piepirkts,kaadas sisteemas? :)
4.maijs 2012, 00:03 | links
 
Izklausās loģiski. Labas vietas ilgi nenoslēpsi, copmaņu daudz, visi gudri :)) Nu tad līdz jūnijam.
15.aprīlis 2012, 22:26 | links
 
Par nārsta vietām nezinu... Bet katru pavasari tur aizlaižu, parasti vienmēr ir. Redzi, viņi kāpj. Un tad augstāk nevar, met loku un atkal mēģina kāpt. Galvenais bedri, kur atpūšas, atrast. Bet vispār jāķer uz svaigu vīķi, tas točno. Uz dzīvu vienmēr labāki rezultāti. Jāsaka kā ir, tik daudz tautas tajā vietā nekad nebiju redzējis, tātad ne velti te konkrēti nerunā. Man patīk klusums, barus nemīlu. Pat ziemā eju prom no "kolhoza", man patīk pašam savu zivi sameklēt, a ja ne, tad nav lemts.
15.aprīlis 2012, 22:18 | links
 
Vienalga tā rauda veca:)))) Man uz tādām tikai vēla rudenī ņēma.
Tu regulāri ķer pavasarī līdz liegumam? Ja jau tur tik labi ķēras, tad tuvumā nārsta vietas. Zandarts jau tagad lasās to tuvumā.
15.aprīlis 2012, 22:08 | links
 
Kola! Rauda nebija tik ļoti veca, vakardienas Pļavnieku tirdziņā pirkta:) Parasti es šīm copes reizēm ķēru vīķes Ogres upē, bet šoreiz nesanāca. 9 kg paņēma džekam tad, kad viņš kātu pār plecu pārlicis soļoja uz krasta pusi, garajos tērpos abi bija, un filmēja, kā otrs kolēģis laiž vaļā noķertu, diezgan lielu līdaku. Tas uz džiga, tie bija spečuki... Teica, ka katrs pa 6 -7 gabali pa dienu dabūjuši, pārīti paņēmuši. Džigs ir rezultatīvs, bet man opis iemācija ķert uz dzīvo un gabaliņiem, pie tā arī pamatā pieturos. Vieta bija - Starp Ķeguma un Rīgas HES.
15.aprīlis 2012, 21:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager