Rotiņi

Rotiņi
2 akmens Ja mēs runājam par cenu, tad pats lētākais Mepps ar mušu maksā aptuveni
2.60 Ls. Bet paši lētākie Leona rotiņi (arī ar mušām ) maksā 2.70 Ls. Tu gribi lai autordarbs būtu lētāks par plaša patēriņa preci ?
7.maijs 2011, 10:41 | links
 
2 gintsgg Par kādiem tieši Leona rotiņiem iet runa , vai var konkrētāk ? Kādā ziņā „spēle vairāk patīk”? Ko tu ar to domā ?
7.maijs 2011, 10:49 | links
 
Buma rotiņiem lapai nežēloju sudrabu ,jo uzskatu ka tikai pareizi nostiepts neatlaidināts sudrabs dod to efektu Rotiņus tirgošanai netaisu Tikai pa čomam :DD Ar Leonu netaisos ne sacensties ne stīvēties Lai katrs būvē savus dažādībai jābūt :DD
7.maijs 2011, 10:54 | links
 
Pašlaik mēģinu sudrabu pārklāt ar zeltu Runā ka labi panākumi Galvānika ir .Jāmēģina Tkai riebjas krāmēties ar tiem cianīdiem :(
7.maijs 2011, 11:12 | links
 
a kur var nopirkt (vispirms apskatīt) tos Leona rotiņus))
man jau Mepps patīk))arī
7.maijs 2011, 11:57 | links
 
2 bucis rakstiju jau iepriekš
7.maijs 2011, 13:48 | links
 
Too eMKa 4 -6-8 gr tie ir ar mazo sudraba lapiņu 4 gr astītes neliku Ir uzbūvēta proves parija varu kādam forelistam iedot ,lai nomēģina un dod atskaiti Pats ar forelēm neņemos /slinks /bebra alās bail sprandu nolauzt .Līdaku un asaru rotiņi ir jau noprovēti Ar lielo lapu prasās korekcijas Tjaga par lielu :DD Rotiņu bildes ielikšu pie sevis
7.maijs 2011, 14:04 | links
 
Mensons,varbūt Tev ir grūtības ar izlasītā saprašanu?Es savā atbildē tikai konstatēju faktus.
7.maijs 2011, 17:00 | links
 
Bums ,Efekts šeit ir vienkāršs - psiholoģiskais :)). Ja kāds ķer ar sudraba rotiņu lapu un nezina , ka tā ir no cēlmetāla , tad arī zivis viņam ņem kā uz vienkāršu rotiņu.
Es ticu „parastiem” Leona rotiņiem , uz viņiem man ņem ka uz sudraba .
Nav tā lieta sudrabā, bet meistarā !
7.maijs 2011, 22:32 | links
 
akmens
Nekādās problēmas :)Es arī tikai faktus konstatēju.
7.maijs 2011, 22:35 | links
 
2.60 ls bez sudraba lapiņas ?? :DD Saprotu,ka ir veikala uzcenojums 150%
7.maijs 2011, 23:39 | links
 
Varu ieteikt 9 gramigo salmo DUO BRITE rotinju, labaka lidaku kersanai manuprat nav!

Dubultas lapinjas rada tik specigu vibraciju ka man kata spice noshupojas, ipashi labs shis modelis lielajam lidakam

https://www.pieasakas.lv/lv/katalogs/rotini/lucky_john/lucky_john_6028-109_9.1g/
9.maijs 2011, 17:58 | links
 
Manuprat nav tolka nemt parastos roterus,

DUO BRITE dubultais salmo , vinju ari ideali perk, krasa golden pike roteris ar 2 lapam, labakais kas shobrid tirgu pieejams un cena 1.69 , salmo veikala gan 2.20, 9 grami kas no zime talu iemetienu
10.maijs 2011, 01:00 | links
 
DUO BRITE dubulta rotinja prieksrocibas, ka tā rada lielu vibraciju, ja plesonas medi, tad nespes ateikties!

Cik esmu metajis vien lapas roterus, ka kuru reizi efekts, bet ar dubulto gandriz vienmer pa copei
10.maijs 2011, 01:04 | links
 
Izklausies pēc pārdošanas aģenta, kurš mēģina kaut ko iesmērēt :D:D
10.maijs 2011, 01:16 | links
 
Laikam viss nēejošākā prece ?
10.maijs 2011, 08:32 | links
 
ja plēsoņas medī, tad viņas ķers dajebko. :))

man un manām līdakām un forelēm patīk mepps, dažreiz arī mosca patīk.
A džoņiem, piedodiet, priekšroku dodu staigātājam nevis laimīgajam :)))
10.maijs 2011, 08:49 | links
 
Shodien uzgaju labu brandu, manuprat chutj labaki par salmo, Balzer rotini, diezgan leti un kvalitativa salikuma

Balzer un Spinnex mani favoriti- leti un kalpo godam!

Balzers piesaista, ka gakla iekarina akjim vistas spalvu..
10.maijs 2011, 18:24 | links
 
Balzera un Spinnexa rotini mierigi iet garam visiem mepps kuriem ir nacenka 80% tīga
10.maijs 2011, 18:25 | links
 
manā topā ir blue fox, uz forelēm strādājis ir ideāli, bija ar ko salīdzināt :) protams asari un līdakas nesmādē :)
10.maijs 2011, 18:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager