Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

es lieku 10 gr.
16.jūnijs 2011, 23:54 | links
 
Sodien biju aizgajis uz dzivo dabuju 6 lidakas visas 42cm +- :D:D . Reali slikti diena :)
16.jūnijs 2011, 23:50 | links
 
Lai dzīvais visu laiku pludu nevelk zem ūdens!
16.jūnijs 2011, 23:35 | links
 
cik smagu pludu vaig uz dzzivo?
16.jūnijs 2011, 22:41 | links
 
Jautajums par sistemu, man to triszubura aki , kabinat ieksa taja metala pavadina? Vai kaut ka savadak piesiet? Un cik smagus pludus izmantot?
5.jūnijs 2011, 11:22 | links
 
Pirmkārt,nav ūdeņi ar tik vienādu dziļumu.Lai pieregulētu pludu,jau vairāki iemetieni būs vajadzīgi,lai būtu pareizais dziļums.Pārmetīsi pa dažiem metriem,atkal pluds zem ūdens.Varbūt straumē bez pluda varētu,bet noteikti pītos man,jo lieku lielas dzīvās zivis.Es ja sēdētu pasīvi uz plēsējiem ar grunteni,tad liktu slīdošo svinu aiz tā griezeklītis.Tad pavadiņa kādi 0.5m. ar dzīvo.Un divi mazāki svini uz auklas no slīdoša uz kāta pusi ik pa metram,lai aukla būtu uz grunts tos pāris metrus.
3.jūnijs 2011, 16:33 | links
 
ja straume, tad pilnīgi noteikti nē, jo straume zivtiņu visu laiku tur prom no svina, un viņai nepietiek spēciņš lai apmestos riņķī svinam :))
a bet stāvošā ūdenī šādai sistēmai priekšrocības nesaskatu vispār :))) tad labāk parasts slīdošais sviniņš uz auklas un atiet zuzīt!! :))
3.jūnijs 2011, 16:02 | links
 
nepinaas? nu es domaaju dzivais tur ap to svinu sivereejot?
3.jūnijs 2011, 15:51 | links
 
esmu, bet bez pluda un lielā straumē ar baigo pļentaku galā - tādā veidā sistēma stāv uz vietas, bet zivi pretestība nejūt :))
šo, kad uznāk luste rudenī izmantoju krītošo zandartu ķeršanā Daugavā, kad HES darbojas uz pilnu klapi :)))
3.jūnijs 2011, 15:42 | links
 
bla

3.jūnijs 2011, 15:32 | links
 
kaads sitaadu sisteemu ir meegjinaajis?
3.jūnijs 2011, 15:30 | links
 
es gan pagaajusho gad izbesiijos ar dziivo no krasta,liidakas uztureejaas zaalju tuvumaa,liidaka panjem un sajutusi ko nelaagi momentaa metaas zaalees,paaris reizes apraavu visu,ar visiem pludiem,visu,jo pavadinju tak nevar uzlikt tievaaku,kaut gan...
13.aprīlis 2011, 22:13 | links
 
......Nu 22. maijā no rīta slimnīcas doki gaida....., bet tas no rīta, var būt, sazināsimies ......tā nu sanāk ...
13.aprīlis 2011, 22:11 | links
 
Roli tad jatrod parinieks un 21 un 22 maija japiedalas Latvijas Cempionata SPinigosana liepajas ezera :) Liepajnieki vispar cik nu skatijos loti neaktivi pasi sava ezera bija uz LC sacikstem!
13.aprīlis 2011, 22:04 | links
 
Njā, šitie lauku gadi, mani par copmani uzaudzināja, arī labu paziņu esmu ieguvis, pat opja laikā(caur CL), re kur saknes nāk ! Un ieprecējies, ar kurai opis dižmakšķenieks, vismaz PSRS laika elks...nu čempis, tēvs jau arī diplomiem bagāts :) ir kur tiekties :)))
13.aprīlis 2011, 22:01 | links
 
liidaka njem shkjeersaam zivi un tad sagriezh ar galvu pa priekshu,zandarts,asaris njem pie galvas un ierij uzreiz
13.aprīlis 2011, 21:58 | links
 
Mana pieredze: "pareizāk" ir nāsī, efektīvāk mugurā, jo līdaka grābj šķērsām. Ja nāsī, tad jāgaida pāris min pēc copes, ja mugurā - uzreiz var cirst.
13.aprīlis 2011, 21:56 | links
 
man bija viens ~1m garš no sarkankoka (!)... Fāter bija vinnējis loterejā :) Man uz viņa joprojām paša nepārsists (Latvijā) līdakas rekords (5.9kg)...

Vienreiz meklēju, bet nevarēju atrast... Žēl... Raritāte...
13.aprīlis 2011, 21:54 | links
 
Es isti nesaprotu, ka tad ir pareizak spraust caur muti vai ari mugura aki?
13.aprīlis 2011, 21:54 | links
 
tagad taads tests,shitaads tests,mati slejas staavus,kaa mees toreiz taas zivis vilkaam:)
13.aprīlis 2011, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager