Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

spiningam ar', bet bija arī garākas dzīvā makšķeres. Blago 100m superprecīzi kastinga metieni nebija vajadzīgi.
13.aprīlis 2011, 21:51 | links
 
kadiķis spīnim - jā.
man pirmais bija tas Alūmis, otrais - kadiķis, ar paštaisītiem gredzeniem no Ukrainas spieķiem ;)
13.aprīlis 2011, 21:51 | links
 
zaraza- kadiķis bij spininga kāts mums...
13.aprīlis 2011, 21:46 | links
 
KIlka - es jau bik arī lauku gaisu esmu noošņājis, lazdu kāti, ballēs laukos mēdzu ar savu uzvārdu stādīties priekšā, un tad vēl ar kaimiņu puikām, un pasties zobus ar daudz nesita :))
Bet ja tā pavisam nopietni, lazdas kāti tiem bij topā :)
13.aprīlis 2011, 21:45 | links
 
jaa shpiniitim kadikjiitis dikten labs,bet lazdenieki arii uz karpaam ir meegjinaati:)
13.aprīlis 2011, 21:43 | links
 
nu 5m gan nav manīti. 3.5-4 varētu būt. jāparokas laukos pa klētiņu :)
13.aprīlis 2011, 21:36 | links
 
zaraza - 5m garš?? ;)
13.aprīlis 2011, 21:35 | links
 
kilka...

Kadiķis labāks par lazdu... Tāda akcija un tests!!!
13.aprīlis 2011, 21:33 | links
 
ja ir ķīsis vienmēr lieku uz dzīvo rezultāti labi bijuši
13.aprīlis 2011, 21:33 | links
 
He, he, nostalģija... Te suņu sūdi nemēdz uzkrāties, jo visi savāc. Un sen jau vasara, pavasaris vairs nav aktuāls ;) Svētdien čortos un tē-kreklā brīžam bija karsti. Jūras vējš un auksts alus (nejaukt ar bērzu sulu!) tik spēja glābt.
13.aprīlis 2011, 21:32 | links
 
Kads ir ari meginajis uz Kisi un kadi rezultati?
13.aprīlis 2011, 21:31 | links
 
Ruu es Siguldā. Kilka tev vēl priekš dzimtenes nostaļģijas uzbēršu sāli .Šodien bij fantastiska pavasara diena , putni čivina ,kamenītes lidinās ,zālīte sāk spraukties , vēl bišku un daba ar sprādzienu atdzīvosies - un tās smaržas !!! Ehh.Pavasaris.
p.s. to visu izbaudīju ķeksējot Larosa apkaltušos sūdus - ko džeks pa ziemu samīnējis pa teritoriju :))
13.aprīlis 2011, 21:29 | links
 
Roli - es laukos dzīvoju tik 3 mēn vasarās, citādi no metropoles ;)
13.aprīlis 2011, 21:25 | links
 
Kilka- ta jau Tu pāķis esi bijis :D, es bik arī :)
13.aprīlis 2011, 21:23 | links
 
Brālīt, bet bērnībā forši bija - pīckas man no lazdām bija - kādus izmērus un akcijas gribēji - uz priekšu, uz lazdu audzi :DD Rudenī griezu, ziemu kaltēju, nakamajā gadā lietoju. Baigi sladās un izturīgās bija. 5m pīckai rokturī resnums biku vairāk par īkšķi bija. Pludi no korķiem un stārķa spalvām, pavadas - ņeržas! no steļļu nītīm. Tik aukla un āķi bija jāpērk. Dzīvajiem 2 un 3 posmu bambusenes pārdeva jau uz saiviņas uztītu auklu, pludu, svinu, āķi :)
Ehh, feini bija. un, kas par lomiem, un zāle zaļāka....
13.aprīlis 2011, 21:16 | links
 
Savukārt mežā viens ezers, kam ūdens tumši brūns, bet dzidrs. Raudiņas no manējā, ko ņēmu dzīvajām tur labi ja 5min dzīvoja. Līdakām gaļa bija tumši sarkana, bet pēc dūņām īpaši negaršoja. Karūsas ar tur labas bija, gandrīz melnas.
13.aprīlis 2011, 21:10 | links
 
Bralit kuraa Gaujas rajonaa dziivo?
13.aprīlis 2011, 21:08 | links
 
Kilka man taads ezers ir pie maajas,lielaaka zivs panjem un ka mauc zem kaajaam,krasts vien noliigojaas:)aizvakar gaaju skatiities kaa ledenes naarsto un aizmirsu pa bebra kanaalinju,tai krastaa bija gadus atpakalj izkasis,taa smuki bij apsnidzis,kaa kaapu taa aizgaaju liidz riekstiem,izliidu laukaa un intreseeja cik tad tur dziljsh,pameeri,paari galvai un kur veel duunja
13.aprīlis 2011, 21:07 | links
 
Bralīti, man tādu kreņķu nebij, tos varēj ķert spanneļiem, lauku mājai turpat zem kalniņa bija :))interesanti ka dīķos tie arī dzīvoja !
13.aprīlis 2011, 21:04 | links
 
Bija forši - ezera krasti tādi lēveņaini, viss šupojās un līgojās. Ja ilgāk par 10 min stāvēja uz vietas, tad lēnām grima iekšā.
Tik atsevišķās vietās bija cietāki ciņi.
Ehh, forši bija :)
13.aprīlis 2011, 21:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager