Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Kilka man pat asara nobira no tavas zēnības copes :))
13.aprīlis 2011, 21:01 | links
 
Ruu - te piem Gaujā visur ir smilšainas sērītes ,bet pagāšgad tikai vienu vietu atradu kur viņi dzīvojās. Kā būs šogad pēc plūdiem ,kas zin ?? Viņus ir grūti atrast.
13.aprīlis 2011, 20:59 | links
 
Es zēnībā un jaunībā, kad vasaras pavadīju laukos līdakas tikai uz dzīvo ķēru. Jo spiņa man nebija. Ēsma Nr.1 bija rauda, spraudu aiz muguras spuras. Pasākums pamatezerā bija ekstrēms, jo 4..5 metri no krasta auga diezgan blīvs ūdensrožu klājums. tad nu lodziņos, vai arī pāri tām bija jāmet, jo laivas parasti nebija. Meža ezers, ar baiso dūņu slāni (kad taisījām laipu - 8m egles gāja iekšā kā sviestā), īsti pakaļ brist arī nevarēja - ja nu pa resnajām rožu skanēm trāpija. Tāpēc līdakas nācās šlepēt cauri visam tam rožu klajumam. Mīļākā aukla bija friču LESKA samene 1mm ;)) Par lomiem ar labāk nerakstīšu, bet apkārtnes ezereļos līdakas bija ka čum un mudž ;))
13.aprīlis 2011, 20:58 | links
 
smilshainaas seeriitees ir gruuti shim netraapiit virsuu:)
13.aprīlis 2011, 20:56 | links
 
Nedzeru ... bet patīk kūdīt un saliet :))
13.aprīlis 2011, 20:56 | links
 
Roli krenķis tāds ka grunduli ir grūti dabūt. Ja vietu nezin kur viņu karapulks dzīvo - var pus dienu pa upi viņus meklēt . Ja atrod vietu tad kā uz vēdzeli - jātur mute ciet .... apurbs uzreiz :)))
13.aprīlis 2011, 20:55 | links
 
Kilka!Liekas , ka Brālītis āčgārni uzrakstījia vārdu - sula....
13.aprīlis 2011, 20:54 | links
 
Kilka ja es vēl pateiktu kādilomi man bij - - mani te apēstu un sauktu par gaļinieku . Bet šitā mana metode strādā super. Tāpēc speciāli līdakas neķeru jau gadus 3 . Tas kā atvainošanās līdaku dievam :)
13.aprīlis 2011, 20:51 | links
 
Brālīt - kola (tā, kas coca-cola) ir sūc ;) Es to nedzeru
13.aprīlis 2011, 20:51 | links
 
Uz grunduļiem kadreiz ķēru , nu super -asari, sapali, līdakas, citreiz kāds ālants, karūsa man ir derējusi visur- un galvenais pluss, transportēšana, dzīvotspēja un copes neizpalika...runas ka vietās kur viņas nav, pēc savas pieredzes netur kritiku....ar ko līdaka asociē atri velkošu mānekli zilā krāsā ? un neticu ka zivs spēj tik labi atsķirt krāsas, protams ir toņi, bet nu ne jau detaļās ....
13.aprīlis 2011, 20:47 | links
 
mjaa,es teiksim Ventas lejtecee izmeegjinaajos visko un beigaas nonaacu pie trolinga.Apakshaa svina laase,tad kaadi 20cm augstaak stiepliite ar abaas pusees sakabiiteem,abaam uzlieku metaala pavadinju un vienzhubura aakjis,viikjei aiz luupas un velku lai laasiite ietu pa grunti aiz laivas,copi redz uz spices
13.aprīlis 2011, 20:45 | links
 
Kilka tu savā englandē tik pumpē kolu bet es te bērzu sulu :)) Mums Sīli Kupejnieks atrada tādus bērzus - tek dupletā .Publiskais paldies viņam. Lai tecētu izrādās tur visādas senču gudrības jāzin. Dzeram uz nebēdu ...filtrē konkrēti :))
13.aprīlis 2011, 20:45 | links
 
O, cienījams referāts ;))
13.aprīlis 2011, 20:41 | links
 
Sulas ar nomeža atvedu ... tagad pauzītes tikai pūsli iztukšot :))

Tātad .... slīdošais pluds,uz pamatauklas silikona sprostiņi 2 vai 3 gb. paskaidroju - ja ar vienu - pēc 5 iemetiena tiek mitrums starp silikonu un auklu un sāk sprostiņš pamazām slīdēt - nenotur dziļumu ,ja divi vai 3 -tas nenotiek. svini - nekad neizmantoju slīdošos svinus - lieku tikai pie auklas smagās bumbiņas tuvumā piepavadiņas , zivtiņa nenogurst un katru kustību redz uz pluda.
Zivtiņas Nr1 - grundulis - super .cenšas visu laiku rauties uz grunti ,pluds non stopā raustīdamies kursē.spraužu mutē.
Nr2 - zelta (būnās ) karūsiņas .Smalka zvīņa - milzīga izturība .spraužu pie muguras spuras. N3 Maile - pluds staigā lēzenām kustībām - mīnuss -ātri nobeidzas. Mailēm liku pavadiņu caur žaunu tad izvēru 2-nieku un tad pievelkot pavadiņu 2 -nieks āķis labi ieguļas pie galvas - nesadurot viņu.

Grunduli un zelta karūsu varreizes 10 iemest. Pārējās zivis uzskatu ka neder dzīvajam,,ja nav kolikt tad ok. Baltās karūsas ir nekustīgas ,raudas ar ,ašuki vēlžiperīgi bet ātri nogurst.

Spinim jābūt ar lielākiem rinķiem galā lai sprostiņus neaizķer un neizmaina dziļumu slīdošajam pludam.

Cope: Parasti viens pats gumijas laiviņā.Atgādina spiningošanu . Iemetiens , minūtes laikā ja nav cope,velc ārā ,airē tālāk. Slīdošā pluda priekšrocība - varu iemest jebkurā bunģī( caurums strap lapām vai tukšais pleķis) Praktiski pēc 10 sekundēm parasti sekoja cope ja līdaks tur bij. Vienā vietā neuzkavējos ilgāk par 1 cigaretes garumu .

Viss.
13.aprīlis 2011, 20:38 | links
 
Es zivis taa iipashi needu,bet liidaka garsho:)un ja jaaizveelas tagad eest Fukushimas juuras ezi,vai muusu pashu liidacinju,es tomeer gribeetu muuseejo
13.aprīlis 2011, 20:36 | links
 
Es ar ņēmu, līdz te izglītojos, ka tā nav smuki, čomus ar cenšos izskolot :)
13.aprīlis 2011, 20:34 | links
 
es vispār līdaku neesmu redzējis un tāpēc arī skauž, kur nu vēl sapņos :DDD
Ja nopietni - ko tu pajoliņam padarīsi - ieskaidrot nesanāk, kamēr pats to nesapratīs. Es arī kādreiz tā līdakas ņēmu, līdz sapratu, ka tā nav forši ;)
Starp citu, spiningojot līdakas, sačoku parasti nelietoju - dodu iespēju zivtai līdz pēdējam brīdim ;)
13.aprīlis 2011, 20:32 | links
 
Pareizi dara, es ar skatos :)
13.aprīlis 2011, 20:31 | links
 
droshvien Ugunsgreeku skataas:(
13.aprīlis 2011, 20:27 | links
 
.... kas pat sapņos nevar lielu līdaku ieraudzīt, tāpēc skauž :)))
13.aprīlis 2011, 20:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager