Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Mjā, Brālīt, ja tu tik ilgi (un tātad - daudz) ēdīsi, izaugsi tāds liels, kā es ;)
13.aprīlis 2011, 20:24 | links
 
Brālīt, pietiek ēst, klausītāji gaida :)))
13.aprīlis 2011, 19:55 | links
 
:)labpraat paklausiishos gan
13.aprīlis 2011, 19:09 | links
 
Uz šito štelli es daudzus gadus biju speciālists. Spiningot man sevišķi nepatīk (izņemot Ds un tā atvasinājumu manā stilā )tāpēc uz dzīvo biju nospecializējies - esmu tās līdakas atvilcies dauuu -- nolēmu šogad atsākt līdaku copi. Pats kāts - spinings 2,4 m ,aukla - 0,35 ,slīdošais pluds (tam jābūt ļoti labai antenai ) Pluds ir viena svarīga štelle - ir bijis ka copes laikā vairākkārt mainu pludus ....

jāiet vakariņās -turpinājums sekos ,,ja būs klausītāji :)))
13.aprīlis 2011, 18:56 | links
 
akmenjgrauzhi nedziivo duunjaas,vinji sleepjas zem akmenjiem,buutiibaa tie ir tie pashi grundulji,tikai bez zviinjaam
13.aprīlis 2011, 18:44 | links
 
Taisniba gagarinam!
13.aprīlis 2011, 17:30 | links
 
Nevis sapals, bet baltais sapals jeb teiba!
13.aprīlis 2011, 17:22 | links
 
Stalis,Tulcis ir tas pats sapals..
13.aprīlis 2011, 16:23 | links
 
ir, ir, krastā ar roku paurķē grunti un viņi tur ir pietiekami, vienīgi iespējams, ka tie ir nevis akmeņgrauži, bet gan dūņu pīkstes (vai kkā tamlīdzīgi) ļoti lielu uzmanību šīm radībām neesmu pievērsis, tamdēļ skaidri nezinu...
13.aprīlis 2011, 16:05 | links
 
Nu veeeciitt,... Ir ir vini upites ;)
13.aprīlis 2011, 16:01 | links
 
Vidzemes pusee akmenjgrauzi vairs nemaz neatradiisi:(
13.aprīlis 2011, 15:47 | links
 
Tiesi ta, pirms kadiem diviem gadiem seit viens bija ielicis 11kg lidaku nokertu uz dzivo un bija izmantojis Platgalvi un kad visi saka noriet un pateikt, ka to vispar nedrikst darit, tad calis iznema bildi un pat izdzesas no foruma,, nevajag aizrauties ar kaut kadam sugam kas nu ir loti maz jau taa.. bet nu tas akmengrauzis jau nu gan nav reta segu.. Manliekas Jeeska var pateikt daudz par zivim, jo vins tomer ir nemeis ar kontrolzveju un moska var labak vispar par visu so pastastit!
13.aprīlis 2011, 15:26 | links
 
man jau liekas ka izmantot taas retaas zivis ir bik pa traku.Var jau dabuut to zivi arii ar raudinju,vai asariiti,tik traki jau nav.Katraa zinjaa man ir diikjis pie maajas kur ir pilns ar mazaam karuusinjaam,kad vajag,tik pasmel:)
13.aprīlis 2011, 15:20 | links
 
Kad vecaistevs bija dzivs un upite mums bija tie saucamie Akmengrauzi, vins izmantoja tikai un vienigi tos, bet nu tad isti neklausijos un neintreseja kapec, bet tagad jau entos gadus neesmu nokeris nevienu un pat redzejis neesmu! Vel jau veci nelegali sprauz nurnikus, kad upes makskere, bet nu tas manliekas kaut ka divaini, ka vins tur zem udens uzvedas, ka nesapin visu auklu!
13.aprīlis 2011, 15:10 | links
 
spraud nevis aiz muguras,bet luupas,un mazaaku aakjiiti,ilgaak dziivos.Un es nevienu neaicinu zemmeerus kabinaat uz aakja,prieksh tam ir vobleri:)
13.aprīlis 2011, 15:05 | links
 
a ķīsis kā ēsma manā skatījumā ir ļoti tuvu nullei :DD bet tas ļoti iespējams tāpēc, ka ķerot zandartus ēsma man ir ļoti tuvu gruntij, es viņai ļauju nogulties uz grunts un man liekas, ka ķīsis to tiešām arī izmanto, un tas gaišais draņķītis uz smilšu fona ir tik ļoti nepamanāms, ka plēsoņi viņu vienkārši neredz... :DDD
13.aprīlis 2011, 15:03 | links
 
es uz samiem gan tikai karuusu izmantoju,laikam dziiviigumaa sho neviena cita neapsteigs
13.aprīlis 2011, 15:03 | links
 
nevajadzetu cilvekiem likt aizdomateis izmantot mazos zemerus uz dzivo.. Katrai vietai un makskerniekam iespejams savs, bet nu es personigi esmu lasijis par Kisiem, ka tas tomer Lidakai skaitas liels delikateses ediens un tapec ari veci daudzi izmanto tikai vienus! Sogad noteikti pameginasu kaut kada veida dabut tos grundulus un patestet, bet nu manliekas vini ir parak mazi un neizturigi..
13.aprīlis 2011, 15:00 | links
 
nu katrai tilpnei savas īpašības...
pie manis plicis strādā, bet viennozīmīgi ļoti mazs plicītis, to ņem brangāki asari un kāds ļīdaks ar paķer, bet ne tik ļoti lai izkonkurētu manu top3 :)) protams, ja nav ko likt, tad maucu uz tiem pašiem brekšukiem, ņemt jau ņem, bet copes daudz, daudz retākas un nevarētu teikt, ka eksemplāri monstrīgāki :)))
kaut gan vienu vasaru zandarti gribēja tikai un vienīgi brekšuku, nezinu kapēc, bet pārējo ignorēja, bet tā kā tas bija gadus 4 atpakaļ, un tikai vienu vasaru, tad uzskatu to par nejaušību....

bet jebkurā gadījumā zandarts ēdīs to, kas viņam tuvumā ir visvairāk un visgaršīgākais...ja tuvumā ir tikai brekšuki un nekā cita, tad loģiski, ka humīs iekšā tos vienā setā, bet ja tuvumā ir viskaut kas, tad domāju, ka brekšuks nobāl pilnīgi :DDD

manas populārākās ēsmas plēsoņām: :DD
Līdaka, jau teicu:
1.Rauda
2.Asarīts
3.Vīķe

Asaris:
1.Vīķe (dažādu kalibru)
2.Mazie asarēni (vairāk gan uz rudens pusi)
3. Raudiņas (maziņas)

Zandarts
ārpus konkurences aizliegtais auglis :DD - maza vimbiņa
1.Ja var tikt pie mazām salakām (arī rudens puse) tad ārpus konkurences ēsma
2. vīķe/rauda - jāeksperimentē ar izmēriem..katru dienu viņam var sava idille uznākt :))
3. ja nekā no augstāk minētā nav, tad liek to kas ir, izņemot aizliegto augli, jo vimbu kā ēsmas zifteli aizliegts izmantot, ja nu vienīgi cope notiek virs HES, vai arī izmanto ejot uz samiem izmantojot vimbu sākot no 30 cm.
13.aprīlis 2011, 15:00 | links
 
grundulis ir ekselenta eesma uz sapalu un asariem,buutiibaa Aiviekste ir palikusi tiiraaka un grundulji ir atkal paraadiijushies,ir taa ka uzej seeriiti kur shie ir,nokjer,uzspraud uz makshkjeres un papludini drusku taalaak,uzreiz ar garantiju asars galaa,aciim redzot shie shos gana un uzmana lai kaads nenokliistu.Bet ja par liidakaam runaajam tad eesma nr1 buutu pati liidaka.Tik daudz sakostu liidaku esmu redzeejis,nu nevienu sugu neesmu redzeejis tik sakostu un vobleriishi liidaku imitaacijas ar ir vis ejoshaakie
13.aprīlis 2011, 14:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager