Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

shodien uz dziivo, liidaka kaut kur 1,5 kg Gaujā
3 reiz njeema un treshajaa bij kontakts :D
jaa un veel shaij bij palicis suveniirs no senaakiem laikiem - pavada iekshaas ar 2zhuburi un cauri luupai bij ieaudzis , ko taadu veel nebiju redzeejis ka pavada cauri luupai buutu ieaugusi , laikam baigi ilgi ar to pavadu peldeejaas taa liidakjele...
uz makshkjeri tik siikaas raudinjas njeema
19.septembris 2010, 16:04 | links
 
Man nekur tas otrs pludiņš nemaisa. Es daru tā un darīšu - es jau nevienam savu taisnību neuzspiežu
18.septembris 2010, 22:13 | links
 
pirmos 20m iesmērē ar cūku taukiem , tā peld pa virsu un mazāko kustību uz auklas var redzēt :)) tagad jau diez vai kāds tā dara :DDD
18.septembris 2010, 11:02 | links
 
aaapsis
galīgi nepiekritīšu.redzēt var ari mono auklu.tik atkarīgs ko Tu gribi saskatīt-virzienu,vai kustību kā tādu.kariet kaut desmit papildus pludus,ja līdzi nedomāsiet,tad tik haļavnās zivis vilksiet.
p.s.ja jau tik spēcīgi gribi labi saskatīt,kur aukla padodās,tad izmanto MM auklu!!!
:)))
18.septembris 2010, 10:59 | links
 
Urmasam taisniiba uz kuru pusi iet aukla uz to pusi arii skrien zivs kaadi veel divi pludiņi kam tas vajadziigs? Cik esmu ķēris uz dzīvo vēl nevienu reizi nesu domājis ka zivs peld no citas puses)))
18.septembris 2010, 10:25 | links
 
sviests!!! Vienīgais kā var auklu redzēt, ja ņemās ar pīto auklu. Savādāk vējš, straume utt. neko tur neredz aizvakar tieši skatījos. Un strp citu visas copes, kas man bija uzreiz līdaka dur iekšā krasta zālēs, tā kā arī gaidīšana nekāda - uzreiz jādod pa zobiņiem.
18.septembris 2010, 10:08 | links
 
ko jūs māžojās.vai tiešām pēc auklas kustības nevarat noteikt zivs kustību???
:)
16.septembris 2010, 08:28 | links
 
kādus 50 - 70 cm no pirmā (to otru tādu maziņu) parasti ļoti labi redz kur aiziet
16.septembris 2010, 08:23 | links
 
Un tā vienmēr , kad ar polšu jādalās , tad sročno eju gulēt , nu labi .
15.septembris 2010, 23:51 | links
 
Gintsgg
Tūlīt nesanāks,sročno eju gulēt!
15.septembris 2010, 23:47 | links
 
Baltais 62 , jā Tu visu vēl neesi izdzēris , es varu ar Tevi tikties kaut vai tūlīt .
15.septembris 2010, 23:43 | links
 
gintsgg
šitos noslēpumus var izpaust tikkai tikšanās reizēs:)
15.septembris 2010, 23:39 | links
 
aaapsis , cik tālu Tu otro pludu liec no pirmā ?
15.septembris 2010, 23:19 | links
 
es izmantoju otru pludiņu un arī labi redz kustību
15.septembris 2010, 22:46 | links
 
Mazs sižetiņš,labi var redzēt pluda kustību zem ūdens.
13.septembris 2010, 10:17 | links
 
Mans uzskats,pieredze,ka duļķainā ūdenī nav līdaku vērts ķert.Kad ūdens jau ir atgājis atpakaļ krastos un ir palicis samēŗā tīrs,tad ir īstā cope.Tātad viņas nav barojušās labu laiku,ka uzreiz tik ēdelīgas.Vecupes ļoti maz apmakšķerēju uz līdakām,upē cita lieta.Tur es redzu,kā saka- lasu līdakas slēpņus.A tai vecupē,ko Tu zini kurās vecajās zālēs tā ielīdusi!Tas nenozīmē,ka atrunāju citus ķert-laipni lūgti,viciniet kātus cik rokas tur.
6.septembris 2010, 07:47 | links
 
āķi bet viņas tev tur nesaiet tajās daudzajās vecupēs? Mierīgāk ar, nevis kā pamatgultnē kur nes drazu. Es atceros vienreiz oktobrī tur spiningoju, ar bija nejēgā augsts līmenis. Savas 4 dabūju tikai vecupēs, netālu no pamatstraumes.
6.septembris 2010, 00:16 | links
 
Manā pusē jau ūdens līmenis upi no 6 maija visu sačakarēja uz līdakām.Tad karstums-es tajā laikā nemakšķerēju līdakas,tagad jau labu laiku ūdens pļavās un šogad izpaliks.Ja nu notiek brīnums un oktobrī varēs,ja ne,tad labi ir-2011g.vairāk būs.Vispār jau 2010g.maz izķēra.
5.septembris 2010, 20:34 | links
 
Drīz tā kā vajadzētu kaut kam sākties ko? (dzīvās saķēru jau, kaut kad jāmēģina)
5.septembris 2010, 20:21 | links
 
nez,domaaju,ka labaaks ir tas barotavas pludinsh,kuram apakshaa saber sausu iebarojamo,un tad dziivaas danco rinkjii ap to pludu,un liidaka vai asars ar naak...
8.jūnijs 2010, 14:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager