Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Asarim ir pie vienas vietas vai ir pavadiņa vai nav!
Tas tādā gadījumā ja viņš grib ēst. Esmu vilcis
ar lielo trīsžuburi un pavadu(smalku) asarus 150
gramīgus uz karūsiņas, rudulīša, plicīša.Bet uzsveru
tas tad kad ir ''žors''!
20.jūlijs 2009, 10:36 | links
 
tā viš ir :) jo lielāka ēsma,jo lielāka zivs :)
19.jūlijs 2009, 22:43 | links
 
aigaigars.izlasi noteikumus:) stiepjot uz upi karūsiņas, tu pārkāp noteikumus.melns uz balta-aizliegts pārvietot zivis no vienas ūdenstilpnes uz otru :DDDDD
19.jūlijs 2009, 22:41 | links
 
ja kādam interesē tad paskatās manā albūmā kādas līdakas ņem uz 5cm karūsas!!!
19.jūlijs 2009, 19:08 | links
 
nu mums te ir dikis kur var sakert tadas 4-8cm un gribas zinat kas uz tam sikajam 4-5cm keras! uz lidakam ja ietu tad prtams tikai 10cm un lielakas!
18.jūlijs 2009, 23:35 | links
 
5 cm karūsiņas ir ļoti mazas. Kur tādas vispēr var noķert? Ja ķer sapalus un asarus tad neliec pavadiņu! Tas jāizlemj pašam. Galvenais izlem uz kādu zivi ej! ja ej uz sapaliem un asariem tad ņem mono auklu 0,2 m un pludini mazu maili vai vardīti vai liec uz gruntenes, bet ejot uz līdaku ieteiktu izmantot vismaz 10 cm un garāku dzīvo zivtiņu un pavadiņu - tādu pašu kā spiningam.
18.jūlijs 2009, 23:34 | links
 
uzvarēs žilka bet zaudēs mani 3nieki!
18.jūlijs 2009, 23:31 | links
 
meigini ta un ta tad redzes kurs uzvares;)
18.jūlijs 2009, 23:30 | links
 
bet ja sapali mūsu upē ņem 8cm karotes domājat viņi neņemtu uz 5cm karūsām?
18.jūlijs 2009, 23:28 | links
 
Šodien nopirku paciņu ar āķiem par 80 santīmiem! tie gn bija viežubura, bet palieli. domāju ka ejot uz līdakām liekam nirmālu pavadu un kārtīgu raudiņu vai karūsiņu, bet ejot uz asari liekam nelielu ēsmas zivtiņu un bez pavadas, ja pakers līdaka tad lab u apetīti un audz liela.
18.jūlijs 2009, 23:27 | links
 
bet ja liks pavadu asaris maz ticams ka ņems? bet ja neliks mazas pļūtiņš nokodīs :( labāk jau jāliek pavada āķi mūsdienās dārgi! :)))
18.jūlijs 2009, 23:20 | links
 
Grunteni rudeni varetu uz lielajiem asariem un lidakam,bet vai sapali un tagad vasara diezvai:) Bet uz dzivo gan pludinat var,asarim patik un lidaka ar nesmades......Manas domas,,,
18.jūlijs 2009, 23:18 | links
 
kāds ir mēģinājis upē pludināt uz dzīvo karūsiņas tādas 4-6cm? kas uz tām varētu ņemt tikai zemmēra līdakas vai arī asari un sapali?
ir jēga tādas karūsiņas likt uz grunteni?
18.jūlijs 2009, 23:16 | links
 
Esmu pārgājis uz sistēmu tikai aiz lūpas. Pirmkārt
ilgāk izdzīvo, otrkārt velkot caur zālēm mazāk
aizķeras. Palieku pie trīsžubura āķa tikai ar ļoti
smalku. Starp citu tādus tagad grūti dabūt!
13.jūlijs 2009, 10:48 | links
 
Es daru tā pat, kā tu tgd, tikai man tomēr galā vēl ir trijžuburis :)
6.jūlijs 2009, 00:17 | links
 
Senāk makšķerēju ar trīsžuburi, spraužot aiz zivs muguras - veiksmīgi tikai ap 70% piecirtienu un aptuveni 50% mazāk copējienu. Pēc tam pārgāju uz vienžuburiem, pielietojot nogaidīšanas metodi, tas ir, aptuveni minūti jānogaida pēc pludiņa paraušanas zem ūdens līdz izdarīt piecirtienu. Ātrāk, protams, piecērtu, ja velk iekšā baigā biezoknī. Lietoju tievās volframa pavadiņas, kas nopērkamas bez virpulīšiem - vienā galā piesienu virpulīti, otrā - "pa taisno" āķi. Šādi makšķerējot, bieži vien gadās izcelt smukus eksemplārus, ejot nopakaļ citiem, kuri labākās vietas apstaigājuši.
5.jūlijs 2009, 23:28 | links
 
es jau tik 1. nedeelu ar copi aizraavies, neko dizi nemaaku. vakar graavii atradu to smago pludu ar pavadinu un divzuburu, aizbraucu uz Bullupi, ar bambuseni izdevaas izvilkt mazu asariiti, to caur zaunaam uzliku uz aaka un iemetu kaadus 10m. bet nu shodien chalis teica, ka tur nav jeegas uz liidakaam
4.jūlijs 2009, 00:24 | links
 
Var jau to dzīvo iemest pusezerā, bet vai būs rezultāts? Ja Tu mētā spiningu, tad cik bieži Tev līdaka ir paņēmusi ezera vidū:)), (protams lomu spēlē ezera dibens profils vidējais dziļums un aizaugums), bet aakkis pareizi raksta, dzīvais nav tālu jāmet, vislabākais tūlīt aiz zālēm, bet tas parasti ir 3-7 m, jo līdaka uzturas tur, kur ir viņas barība, bet tās ir piekrastes zāles, vai zāļu puduri līcīšos.
3.jūlijs 2009, 21:07 | links
 
Kur makšķerē,parasti uz dzīvo nav jāmet tālu.Met ar svārsta metienu pārsvarā,nu kāds dzīvais.Uz ko ej?
3.jūlijs 2009, 16:26 | links
 
es takaa pilniigs iesaaceejs makskereeshanaa, taadeel stulbs jautaajums. Kaa jaamet iekshaa, kad makshkeree uz dziivo? vakar izmeeginaju kaa ar spinu iemest, bet zivteli laikam nositu
3.jūlijs 2009, 12:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager