Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Līdaka un visi pārējie grib ēst,un ir tur kur var dabūt paēst.
1.jūlijs 2009, 23:18 | links
 
Lidakas jau visaktīvākās ir pēc nārsta, kā arī rudenī. Ir bijusi pavasara sezona, ka līdakas uz dzīvo ņem gandrīz pie paša krasta:))
1.jūlijs 2009, 22:40 | links
 
Tad pasēi 1 maijā kautkur pludmalē un paskaties kas tur notiek-varbūt kautko sāksi saprast...
26.aprīlis 2009, 10:07 | links
 
es vispar neko nezinu par lidaku copi!
26.aprīlis 2009, 08:44 | links
 
visizturīgākās ir nevis karūsas,bet akmeņgrauzis.
23.novembris 2008, 20:20 | links
 
Par tām izturīgajām karūsām,viņas jau nemeklē līdaku-guļ ja 'ūdens vēsāks.
23.novembris 2008, 19:32 | links
 
Trīsžubura āķa vietā droši var likt lielu vienžubura āķi , man pat liekās ka līdaku cope ir drošāka nekā uz vairāk žubura āķi ...
Par to pieciršanu var ilgi diskutēt !
23.novembris 2008, 19:14 | links
 
Izplatīts ir līdaku makšķerēšanas veids ar pludiņmakšķeri uz dzīvo zivtiņu. Ir ne mazums vietu uz ūdeņiem, kur tas ir vienīgais veids kā līdakas izmakšķerēt. Tie ir gan blīvi aizaugušie ezeru līči, gan ar kokiem aizkritušie upju posmi u.t.t. Kā makšķerkāts, šinī gadījumā, noder stingra teleskopiskā makšķere, vai vismaz 3m garš spinings. Makšķerējot no laivas derēs arī īsāki kāti. Aukla - vienšķiedras, ne tievāka par 0.3mm uztīta uz bezinerces spoles. Pludiņš - slīdošais. Metāla pavadiņa (ap 20cm) obligāta. Āķis - trijžubura. Makšķerējot uz dzīvo, jāpiecērt pēc nelielas pauzes, ļaujot līdakai ierīt ēsmu. Ja āķis ēsmas zivtiņai izvērts caur muguras spuru, tad var piecirst arī tūlīt pēc pludiņa nogrimšanas. Kādā dziļumā labāk zivtiņu peldināt nav noteikts. Par optimālu varētu uzskatīt 0.5÷1m no gultnes. Kā ēsmas zivtiņas izmanto - grunduļus, karūsas, raudiņas, retāk vīķes un rudulīšus. Visizturīgākās protams ir karūsas, vājākās - vīķes.
Vēl līdaku makšķerēšanai izmanto ūdas un žāklītes. Ļoti nesportisks, lai neteiktu maluzvejniecisks līdaku ķeršanas veids. Diemžēl tiek visai plaši pielietots ziemā. Pateicoties šo zvejas rīku primitīvismam, ar neatļautu ziemas ūdu izlikšanu nodarbojas palikušie makšķernieki.daudzi, bez uzraudzības
23.novembris 2008, 18:48 | links
 
ja jau ir cope, ta vienoziimiigi ar spini dabuus vairaak. sisteemas jau ir dazaadas, bet kura ir efektiivaakaa :) katrs uzticas savaij sisteemaij
1.novembris 2008, 23:30 | links
 
Es uz dzīvo makšķerēju vismaz 35 g.un man patīk labāk kā spinings.Ir bijuši gadījumi ka skrēju pēc spiņa,jo Ventā mani čomi mani kapitāli apspēlēt gribēja,kamēr es vienu tie jau 3-4.Ar spini ātrāk var pārbaudīt.Tas krievu laikos pavasaros.Tad vēl laikam bija 40cm.atļauts.
1.novembris 2008, 23:21 | links
 
beidzot kads pateica ka ir nu jau engjeliitim jasak aizstaveties un ka zinams labaka aizsardziba i uzbrukums
1.novembris 2008, 23:19 | links
 
vo tas ir calis :D
1.novembris 2008, 23:14 | links
 
oo atkal andzam izdevas notelot sveto
tagad vins ir kruts parceljamies uz citu temu es ta pateiksu un busu reals dzeks varbut kads mani paslaves ka ieveroju noteikumus un aizradu citiem
1.novembris 2008, 23:11 | links
 
aaki, mazaas tieshaam taa meedz dariit, bet lielaas ar dazreiz, pats neesmu uz dziivo makshkernieks, man labaak patiik uz maaksliigo eesmu kert! bet draugi gan labaak uz dziivo nemaas. uz taadas sistemas manaa acu priekshaa tika izvilkta viena 1,5kg liidaka, kura vienaa vietaa bija neemusi zivtinu 3x un ar 4 piegaajienu arii bija uzkeerusies uz taa mazaa 3zuburiisha aste
1.novembris 2008, 23:07 | links
 
Nu labāka pa grunduli ēsmas zivs nav,tikai to ir palicis pavisam maz.
27.oktobris 2008, 16:11 | links
 
KRIPSI !!!!!!!!! tu kadreiz ar pludiņmakšķeri copē ar!!!??? tos ķer šādi: pludiņmakšķere, neliels āķis, 1-2 sliekas,vai pussliekas, un met uz grunti!!!! Cope ir tāda pati kā sīkiem ašukiem.
Ja gribi redzēt kāds izskatās uzraksti googlē "ķīsis" un dabūsi visu pārējo info!!!
27.oktobris 2008, 11:34 | links
 
 
maza tumsa punjkjaina zivs ar lielam spuram un nikji eesmu ierit lidz astei!
27.oktobris 2008, 11:28 | links
 
Jurchik.
Kas ir ķisis?
27.oktobris 2008, 11:22 | links
 
Sakas upē kad pats puika būdams copēju, labi līdakas ņēma tieši uz ķīsi, otrs labākais bija normāls asarītis,vai arī raudiņa!!!!
Sakā šie mazie kukaiņi ir līdaku pamatbarība!!!!
27.oktobris 2008, 10:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager