Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Uz dzīvo makšķerējot man tēvs lika divus pludus,lielo un mazāku uz kāta pusi lai labi saskatītu uz kurieni līdaka velk medījumu.Starp pludiem attālums metrs un vairāk,cik atļaujas,pēc apstākļiem.
27.oktobris 2008, 07:48 | links
 
Jurčik:Domaju makšķeret uz dzivo ir sakas upe!
26.oktobris 2008, 22:25 | links
 
nu, jaa bet vispaar diezgan intresanti :) man bija shvakaaka mazliet tievaaka un 80kg 100% neceela :D nu bet es vispaar uzkatu, ka nav jeega makshkereet bez pavadinas! pirms 2 gadiem satiku vienu dzeku, kursh keera zivis bez pavadinas, 4 copes-4 aaki...
26.oktobris 2008, 22:08 | links
 
andha , ja nemaldos resnumā 1mm bija ar celtspēju 80 kg , pats izmēginājumus veicis neesmu... skatos , ka tā tāda tukša diskusija ....
26.oktobris 2008, 21:59 | links
 
Jā ,man uz spoles vēl ir tā nihroma stieple.Bet laikam būs jāpaskatās Latgalītē nokotnei.
26.oktobris 2008, 21:54 | links
 
aakis....Viss ir labs , kas nes rezultātus ,arī man bija smukas tērauda troses no kurām taisīju labas pavadas un ķēru līdakas bez bēdām, bet nu viss ir izbeidzies un tādas jaunas vairs nevaru dabūt....
26.oktobris 2008, 21:51 | links
 
aakis, ja esi laivaa ta nav probleemu,bet ja nee ta gan vienkaarshaak noraut!
Roli, kaprons vien taads pat diegs ir! bija pavisam jauns kaprona diegs un ne no tiem tievajiem un leetajiem. nezinu kaadu tu to kapronu lietoji :) tas bija 90 gadu beigaas
26.oktobris 2008, 21:49 | links
 
Tas Rolim domāts.
26.oktobris 2008, 21:47 | links
 
Andza,man tā nihroma stieple viegli taisnojas izvelkot caur pirkstiem,neesmu skaitījis cik līdakas izvelku uz vienas pavadas,kamēr norauju.
26.oktobris 2008, 21:47 | links
 
andza,zinu visus atsitējus gan ziemai ,vasarai vizuļiem un t.t.Bet uz dzīvo ja tas ielien starp zariem,saknēm tad ir tikai laika nosišana.Man ir vieglāk zaudēt āķi ar paštaisīto pavadu un uzlikt jaunu no kastītes nekā čakarēties ar to atsitēju.
26.oktobris 2008, 21:42 | links
 
Nezinu andzha uz kādiem diegiem tas cilvēks makšķerēja, kādreiz liku uz ūdām , gan vasarā un ziemā , neviena līdaka kaprona auklu nebija pārkodusi , vienīgi tas pat tad skaitījās brutāli ....
26.oktobris 2008, 21:41 | links
 
Es pavasarī nopirku jaunu folframa sakausējuma metāla izejmateriālu 5m garumā , pats sataisu kādas man vajad, materiāls ir diezgan smalks un isturīgs , arī nerullējās kā parastās folframnieces , vismaz vairākas līdakas nesabojājot pavadu var izvilkt (protams tas no līdakas atkarīgs) , sliktākā gadījumā uzsildot iztaisno , tikai nedrīkst uzkarsēt līdz sārtumam , tad nebūs vairs izturīga....Jā cena arī kaut kāds 5 ls ...
26.oktobris 2008, 21:38 | links
 
es vel 6dien speciali skatijos zveju lai tulkojuma redzetu vai simsons saka ka katru reizi jamaina vai ka nav katru reizi jamaina ta pari pa 6ls darga pavada!
26.oktobris 2008, 21:34 | links
 
aakis, esi dzirdeejis par taadu briinumu, kaa atsiteejs? Roli, kapronu auklu liidaka paargrauz bez probleemaam! nepaiet pat 5min! shitaa vienreiz Sudala ezeraa bijaam 6purni un dienas laikaa pacmit reizes paarkoda kameer raudas vilkaam.. taa arii nepievienas liidakas netikaam!
26.oktobris 2008, 21:34 | links
 
Es esmu mēģinājis gan ar mono,gan ar pīto bez pavadas,teikšu no vairāk kā 35 gadu pieredzes,pavisam garām.jā piektdien noskatījos raidījumu Zveja kur Simsons reklamēja kaut kādas franču pavadas spiningam,tikai viņš katrai copes reizei mainot jaunu.Tās maksājot ~7Ls,jā ir jau kas var atļauties,ja es upē copes rezē pat norauju 4-6 pavadas kā sagadās jo pārsvarā copēju no krasta,tad sanāk labi mīnusi savam hobijam.
26.oktobris 2008, 21:29 | links
 
Nu, nu ....kaprona šņori līdaka pārgrauž ? .....
26.oktobris 2008, 21:26 | links
 
kapronu jau diezgan aatri paargrauz..
26.oktobris 2008, 21:18 | links
 
es pats beerniibaa liku bishu raamiishiem paredzeeto draati, tieva+izturiiga :)
26.oktobris 2008, 21:18 | links
 
Ta ir katra individuāla darīšana ar ko un kā makšķerēt ... pats esmu uz monofilo makšķerējis lidakas, bet tas pat dziļos laukos nebija modē PSRS laikos , sliktākā gadījumā kaprona šņori sēja :))
26.oktobris 2008, 21:15 | links
 
nu bet pameegini paasriet uz taam pavadiiaam cilveekam, kas uz plikas mono makshkereejis vairaak, kaa 30gadus :)
26.oktobris 2008, 21:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager