Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Līdaka vairāk vai mazāk ņem visas sīkās vai vidēja izmēra zivtiņas , katrā vietā var būt sava ipatnība , šeit lielāku nozīmi spēlē fakts, cik viegli iegūt šos dzīvos un transportēt .... Par pavadām un to biezumiem , ja lieto pavadai monofilo auklu , tad copes ir reizes divas biežāk nekā tērauda pavadai , bet nu īpaši nopietni tas nav laikā ,kad var iegādāties ļoti tievas metāla un speciāli plēsīgām zivīm ūdenī neredzamu materiālu darinājumus .....Lielākas līdakas ir īpaši uzmanīgas un nemaz tā nemetās virsū pirmai ēsmai ko ierauga , pat pludiņš izkrāsots luminiscējošās krāsās ietekmē copi ! Ne asakas !
26.oktobris 2008, 20:59 | links
 
Pareizi,ņem uz to pie kā pieradušas.Un pa pavadām-es lietoju tikai paštaisītas,savītas no nihroma (stieple elektrosildītājiem).Uzskatu ka tievumam nav pārāk liela nozīme,bezšaubām trosi jau neviju.Jo līdakai jau visa uzmanība uz kustīgo zivteli,lai tā neizspruk no lieliskās mednieces.
26.oktobris 2008, 20:49 | links
 
daudzaas uudenstilpnees nem uz atshkiriigaam ziviim...
26.oktobris 2008, 20:10 | links
 
KRIPSI....kur gribi ķer uz dzīvo!!!??
26.oktobris 2008, 19:59 | links
 
Zinu :p
Tikai teicu ka uz vinam labi ņem!
26.oktobris 2008, 19:01 | links
 
nez gan kas tad ir pirma mana raxtita zivs :D
26.oktobris 2008, 18:54 | links
 
Ok.:)
Bet esmu dzirdejis kad uz mazam karusiņam baigi labi ņem!
26.oktobris 2008, 18:50 | links
 
karuusa rauda plicis asaris viikje meegjini visu!
26.oktobris 2008, 18:45 | links
 
:D:D
26.oktobris 2008, 18:39 | links
 
es pateiksu noslepumu- vislabak liec zivtinju!!! :)
26.oktobris 2008, 18:37 | links
 
Ew bet ko ir labak likt gala?
26.oktobris 2008, 18:34 | links
 
tas ir atkariigs kaadu zivi tu liksi galaa! un svinu liek tik daudz, lai zivs nevareetu pavilkt pludu zem uudens! zinu vecus, kas vispaar pavadas nelieto un ir izvilkushi skaistus eksemplaarus, bet bez pavadaam taa ir laimes speele....
26.oktobris 2008, 17:31 | links
 
Es tak nezinu ar kādu tu spiningo ! Jo tievāka pavada , jo labāk ! Pludus es izmantoju paštaisītos....
26.oktobris 2008, 16:31 | links
 
Bet ja es ņemu tadu pašu ar kadu spiningoju tas baigi neietekme copi?Un vai var ņemt pludiņu ar 21g celt speju un cik vinam vaig svinu 21g vai mazak?
26.oktobris 2008, 16:26 | links
 
Tagad ir pieejamas kvalitatīvas tievas folframa pavadiņas , ieteiktu KAMATSU firmas ..... makšķerējot uz dzīvā līdakas tās ir obligātas !
26.oktobris 2008, 16:23 | links
 
Kāds nevaretu pateikt vai kad ķer uz dzivo vai vaig likt pavadiņu?UN ja vaig vai tas baigi neietekme copi?
26.oktobris 2008, 16:20 | links
 
Vakar ar čomu aizlaidām uz dzīvo Aiviekstes upē. Sākums cerīgs- 'viņam viens asaris (400g) man trīs strīpainie augumā mazāki un viena zemmēra līdaciņa, kura negribēja atstāt siltos ūdeņus un aizpeldēja atpakaļ. Tumsa pienāca negaidīti un ar to cope arī beidzās....
19.oktobris 2008, 10:59 | links
 
No 16.marta līdz 30.aprīlim ir aizliegts, kā arī visu gadu ir aizliegts izmantot ēsmai aizsargājamās zivis, ja tu domā nākošo 25 punktu ,tad tas attiecās uz makšķerēšanu no laivām un citiem peldošajiem transporta līdzekļiem.Kā arī kanālos un caurtecēs, kas savieno ezerus ar upēm, ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci, kā arī savieno ezerus savstarpēji.
17.oktobris 2008, 10:02 | links
 
Ja kādam vēl nav skaidrs par faktu atļauts vai nav atļauts makšķerēt uz dzīvo , tad albilde , ka atļauts , tikai der izlasīt , ko nedrīkst lietot par dzīvo ēsmu un ko nedrīkst ķert ar dzīvo ... līdakas un asarus ir atļauts ķert ar dzīvo izņemot lieguma laikā ...
16.oktobris 2008, 17:51 | links
 
Vesela tēma Jūsu interesējošiem jautājumiem , ceru ka tagad ir viss daudz skaidrāks !
16.oktobris 2008, 17:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager