Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
nez nez
30.decembris 2010, 20:22 | links
 
Mārci,nākamnedēļ ejam uz stintēm vakarā, pagurķuties. :D
30.decembris 2010, 20:16 | links
 
 
Klops G-vispārībā meklēju Nils Master bļitkas ar ķēdītēm,bet tās pat ebay nepiedāvā,tādēļ šitās vizuāli ieinteresēja-varētu būt laba alternatīva.
30.decembris 2010, 16:24 | links
 
nuja, bet to jau pieredze pasaka priekšā, ka jāmauc uz to vietu, kur bik straumīte ir, tb upēm...
30.decembris 2010, 10:59 | links
 
Asaru meklēšana ziemā, tā ir urbšana un urbšana, it sevisķi stāvošos ūdeņos...Kur asaru bari aizgājuši medībās, zina tikai viņi paši.Pie tam ne reti gadās, ka tie parādās pēc kāda laika vietās kas jau ir apmaksķerētas pa tukšo...Ar murmuli nedaudz mazāk tā urbšana, nekā ar bļitku.
30.decembris 2010, 10:56 | links
 
mirtin - OK, cope ir vienādojums ar daudz nezināmajiem, bez pieredzes, darbošanās un drusku veiksmes nu nekādīgi, tas kā ķeblis uz 3 kājām...un tad jau katrs izmanto to kāju kas viņam stiprāka - jauniem puikām ir vairāk dukas urbi griezt, bet mazāk prāta...večiem otrādi...a veiksmi to tikai bišķi dieviņš piepilina, lai tas pasākums pavisam bezcerīgs neliktos :)
30.decembris 2010, 10:47 | links
 
daddy_j - ir jau arī haļavas:D Bet man patīk darīt par visiem 100%. Es nevaru nosēdēt pie viena āliņģa visu dienu... da kaut vai 3 - 4 stundas, ja nav copes. Es meklēju... un visbiežāk arī atrodu. Pat vietās, kuras šķiet zinu, kā savu kabatu - zivis mēdz stāvēt tik dažādi. Kā tagad atceros savulaik puikas gados Pērsē. Viena normāla kante - bet katru reizi asaris stāv citā vietā - te augšā, te lejā, te pa vidu, ta vispār pazūd jo aizgājis pļavās, vai aizlīdis pie celmiem. Katru reizi kaut kas cits.... ja man tolaik būtu bijusi tāda pieredze kā tagad... ek... bet ar ļeņingradieti un to spēciņu, kas bija toreiz... 100 caurumus nepavilktu:D

Starp citu pēdējās divas reizes esmu ticis tikai līdz 50 āliņģiem. Pirmajā reizē jau 40 aliņģis atradu zivi, pēdējā reizē bija tik sūdīga staigāšana ka mēle pa sniegu vilkās jau ejot no āliņģa uz āliņģi... a urbšana bija kā atpūta:D
30.decembris 2010, 10:34 | links
 
mirtin - ja ir plāns uz 100+ caurumiem, tad tev ir pilnīga taisnība - agri jāsāk, lai paspētu :) bet ja grib vadīties pēc sajūtām un zivi noķert, tad iesaku palasīt AVT izgājienus ventā 28.12. :)) makšķerēšanā nav tikai viena vienīga stratēģija :)
30.decembris 2010, 10:29 | links
 
:D nu nez vai man tik ilgi visu- dienu vajag copēt, pietiek ar 3-4 h. DAvaij es tinos uz kanālu- redzēs kas un kā!
30.decembris 2010, 10:18 | links
 
cingijs2 - ja tev 9.50 acis samiegojušās, tad nah uz copi vilkties.... Guli tālāk. Uz copi jāiet pa tumsu, loai tad kad sāk svīrst gaisma jau var sākt tirināt. Ziemas diena ir tik īsa, ka ar visu nakts pārgājienu, laika nepietiek lai visu paveiktu...
30.decembris 2010, 10:08 | links
 
Mārci, ķerties ta šad tad ķerās, bet pirms tumsas garantija ka kaut ko spainī varēs arī ielikt :)
30.decembris 2010, 10:08 | links
 
cingijs2 tiešām labāk nedomā par stintēm! :D
30.decembris 2010, 10:02 | links
 
aakkis smuks video! :)
30.decembris 2010, 10:02 | links
 
pa dienu viņas neķeras?
30.decembris 2010, 10:01 | links
 
Aizeji vakarpusē uz kanālu un paskaties kas un kā un jautājumi vismaz daži atkritīs....
30.decembris 2010, 10:00 | links
 
tad atkal vesela kaudze jautājieni rodas
30.decembris 2010, 09:59 | links
 
Labāk uz stinti eji Mārci, vismaz iespēja ko izvilkt :)
30.decembris 2010, 09:57 | links
 
aiviic, ja tu domā to bļitku, kura dažas ziņas atpakaļ, tad tās ir vix bļitkas- paskaties sludinājumos. Pagaidām tieši vix izstrādājumi man vismedīgākie. :))
30.decembris 2010, 09:56 | links
 
tb prakstiski jebkurā. Acis vēl samiegojušās un tūlīt uz cop jāskrien
30.decembris 2010, 09:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager