Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
Liepājaā tās ir prkatiski jebkutrā veiķī
30.decembris 2010, 09:50 | links
 
Vairi30- kurā veikalā tu dabūji tās bļitkas ar ķēdītēm?
30.decembris 2010, 09:41 | links
 
30.decembris 2010, 08:41 | links
 
Lielākas šķērsenes tam dziļumam vismaz man liekas par smagu. 5-6cm labāk jūt kā spēlējas. Ir man viena 6cm plasmasene, bet kautkā liekas par vieglu vai ar savādāk ar tām jāspēlē. Tā kā ezers ir sekls un aizaudzis, tad manuprāt līdaka nemaz no lielāka attāluma nenāk klāt. Ja izurb caurumu uz galvas, tad coppe ir uzreiz, ja nav, tad rausti cik gribi. Asari parasti netraucē, ja ir lielāks tad paņēm, bet paši mazie tik piegrabina.
30.decembris 2010, 00:50 | links
 
FishBon kur jūs tik dziļi noslēpušies, ka jūs nevaru atrast? Daudzas reizes vnk garām ejot esmu jūs meklējis, bet nevaru atrast! :D Jūs esat kkur aiz tā veikala Civilajiem un armijniekiem vai kkā tā?
29.decembris 2010, 15:04 | links
 
Pie mums pavadiņas taisam uz pasūtījuma. Var izmantot arī jūsu furnitūru, kā arī iegādāties materiālu. Ir pieejams zemāk aprakstītais materiāls 7x7 mīksta pīta metāla stieple uz 6kg.
Brīvības 224/6, Rīga (iebraukšana no G. Zemgala ielas, blakus Aura Auto autosalonam). T. 26 521 521
29.decembris 2010, 09:47 | links
 
janissa, 5 cm līdakām tā kā bik par mazu, es zem 7cm nemaz nemērcu āliņģī, mazākas protams arī ņemtu, bet tad nāk virsū droziks- mazie asari, un samazina iespēju līdakai paņemt bļitku, un arī laiks jātērē velkot un viņus kabinot nost. bet nu varbūt pie Tevis savādāk, mums jau arī citi dziļumi.
būšu mājās, pameklēšu makā to pavadiņu iepakojumu, no galvas nepateikšu.
Jelgavā vēl pārdod beznosaukuma pavadiņas veikalā uz Akadēmijas ielas- roku darbs-plānas, lokanas, tests rakstīts 7 kg, arī labas.
29.decembris 2010, 08:55 | links
 
janissa. 5-6 cm, nedaudz par mazu gabarīti. Vajag 7-9cm, bet tādā dziļumā, būs par smagu. Kādreiz bija vieglās šķērsenes no plastmassas. Vai tagad tādas ir pārdošanā, nezinu. Protams, ņem arī uz 5 cm un mazākām šķērsenēm. Lielāku ierauga ātrāk.
29.decembris 2010, 06:29 | links
 
Dzērvēn - ieraksti mekētājā "muša" izleks diezgan daudz linku uz konkrētām foruma vietām, kur precīzi aprakstīts kā-ko-kur ar to mušu darīt ;)
28.decembris 2010, 22:14 | links
 
andzus69
Varbūt vari iemest pavadu nosaukumu.
Ķeru ar 5-6cm garām šķērsenēm. Uz lielākām un mazākām nekas nav gadījies. Vēl laikam neprotu ar tām apieties, jo kur ķeru dziļums ir tikai 1-1,8m. Mēģinot izspēlēt augstāk no grunts sanāk, ka šķērsene atsitas pret ledu un deformējas priekšējais āķis. Itkā stipri nerauju max 20 - 30 cm, bet pa dienu 3 palika bez priekšējā āķa.
28.decembris 2010, 22:07 | links
 
20 pēdējas lapas izlasīju- neko neatradu
28.decembris 2010, 18:41 | links
 
Vari pamēģināt šādas:
dropper_loop;
palomar_knot - ši man patīk vislabāk, tikai atstāj galu garāku, kur vari piesiet pēc kādiem 15cm karabīnīti;
28.decembris 2010, 18:41 | links
 
cingij tu tiešām gribi lai tev visu pasniedz uz paplātes? - ja jau atradi kko par mušām un bļitku, tad paskaties tēmas saistībā par ziemas copi, pagājušajā sezonā šī tēma diezgan plaši tika izrunātā! ;)
28.decembris 2010, 18:33 | links
 
ar mambo Nr 5 :)
28.decembris 2010, 18:15 | links
 
ar kādu mezglu labāk pievienot mušu uz pamatauklas?
28.decembris 2010, 18:00 | links
 
Uz Līdakām lietoju volframa pavadas. Ja sačokurojas, tad ar šķiltavām var karsējot iztaisnot. Ņem arī asari. Neesmu novērojis līdakām tādu izvēlīgumu. Drīzāk jājūt,ka tās ir apakšā un nedaudz iedot agresīvāku spēli,tādējādi izprovocējot uz lecienu !
Pavadas nav plīsušas, makšķeres gan salauztas ! :)

Bebr,
interesanta fīča ,jānoprovē būs !!!! Līdzīgs leišu čorta stilam.
28.decembris 2010, 17:39 | links
 
janissa.
es bļitkošanai uz šķērsenēm izmantoju smalkas metāla pavadiņas ar testu 5-7 kg (tā vismaz uz iepakojuma rakstīts). garums 20-25 cm. Karabīnes skatos, lai būtu izturīgas. un tptu-tptu-tptu neviena līdaka vēl pavadiņu nav sačakarējusi. Tiesa, viena pavada der kādām 2 intensīvām copes reizēm, pēc tam mainu, jo paliek tāda "sačervelējusies".
Stīgu neieteiktu, jo traucēs spēli, pavadai jābūt pēc iespējas neuzkrītošai un mīkstai. Vēl viens variants kā ļoti veiksmīgi man vectēvs ķer un velk- viņš pavadu taisa no resnas makšķerauklas- 0.6-0.8 mm, un arī ne vaina, tiesa pavada jāmaina ik pa laikam, kad paliek bārkstaina. man gan īpaši uzticību neievieš, bet vēl neviena līdaka šim bļitku aiznesusi nav.
P.S. uz cik lielām šķērsenēm ķer? mazai šķērsenai pavada būtiski iespaido spēli.
28.decembris 2010, 17:13 | links
 
Vakar kanālā "Охота и рыбалка" sanāca ieslēgt labu raidījumu- ''Гордон в засаде''. Pajauns čalis interesanti par bļitkām stāstīja. Tāda kā teorijas stunda, tieši tas kā pietrūka pēdējā ng raidījumā.
28.decembris 2010, 16:49 | links
 
Man kādreiz bij šāda bļitka ko līdak' nokoda, viena puse balta, otra dzeltena, atradu upē kad izvilku zaru kopā ar to ārā. Reizes 5 mēģināju ko līdzīgu sameistarot bet nesanāca. Ļoti rezultatīva, vienu gad' uz pirmo ledu pa 3 stundām ap 8 kg savilku.

27.decembris 2010, 19:38 | links
 
Vairis
Apakšējai labas krāsas. Interesanti kāds šai smaguma centrs, kā ūdenī spēlē.
27.decembris 2010, 19:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager