Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
Es pavadiņai izmantoju 0,8 auklu .
27.decembris 2010, 19:11 | links
 
Pamēģini stīgu
27.decembris 2010, 19:08 | links
 
Padalieties pieredzē - kādas pavadiņas vislabāk izmantot šķērsbļitkai. Kāda garuma, materiāla un izturības?
Svētdien vienā nelielā Latgales ezeriņā cītīgi mēģināju piemānīt kādu līdaku. Vienu šķērseni nokoda kamēr bez pavadiņas ķēru. Uzliku smalku metāla pavadu(izturība 3kg) un pāris mazās paskoloju. Pēc kārtējās copes pievelku pie ledus, ko lielāku un kamēr taisīja riņķus tikmēr atkabinājās. Skatos pavadiņai tāda kā bārksts. Domaju nekas nopietns un pēc brīža kārtējā cope un izvelku pus pavadu. Uzliku volfroma pavadu un neredzēju ne copes. Kad nomainīju pavadu uz smalko metāla pavadiņu, tad atkal kārtējais zemmērs pieteicās.
Tā ar nesaprotu sakritība vai arī volfroma pavada traucē šķērsbļitkas spēli.
27.decembris 2010, 19:03 | links
 
Re, VIX atkal ar jaunām interesantām bļitkiņām ir iepriecinājis, būs uz brīvdienām jāpamēģina!!

27.decembris 2010, 17:35 | links
 
Man šāda tipa ir bļitka, jau gadus 5 -7 , bet parastā bļitka lika vienmēr šim verķim iekšā...vismaz pēdējos 2-3 gadus vairs no kašteles arā nevelku....
24.decembris 2010, 13:04 | links
 
Ķer sīgas,bet notikti ka citi ar kristu virsū!
24.decembris 2010, 12:56 | links
 
Zemenes OK, bet kurā vietā palaizīt:):):) siļķes neder:):):)
23.decembris 2010, 22:34 | links
 
būs kā karpiniekiem.. šodien labāk ņēma zemeni, piparmētru negribēja... :)
23.decembris 2010, 11:42 | links
 
...par cik tagad var visādu krāsu prežukus nopirkt-pārbaudīta lieta,ja sagriež smalkas strēmelītes un liek sliekas vietā....
23.decembris 2010, 09:39 | links
 
Es jau rakstīju agrāk,man viens pazīstams vīrs liek uz āķa mazu gabaliņu porolonu.Un asari pat plēš nost to porolonu-baltā tārpa lielumā.Katrs nieks uz āķa taisa sāna kustību no vertikāles(planē sānis).
23.decembris 2010, 08:13 | links
 
No sarkana balona nogriež strēmeli un uzsprauž uz āķa, bet uz mazām (agresīvām) bļitkām ja uzliek , bojā spēli...
23.decembris 2010, 00:34 | links
 
Sliekas daudzi karina virsū uz bļitkām!
23.decembris 2010, 00:30 | links
 
roluks7 - par tiem āķiem piekrītu. Vienīgais, ka man roki neauug no pareizo vietu un pats bļitkas vairs sen nelodējju. Līdz ar to kaut ko lauzt, rka neceļas jo zinu, ka nebūs kas salabo. A citādi - ja žorā trāpi - nekā labākka par lielu bļitku ar vienu resnu āķi bez atskabargas nav. Savulaik viens pavecāks vīrs ar tādu ... laikam vēl sliekas galu karināja virsū - Lobē ķēra tādus asarus... ka man cimdi bija mazākk:D
23.decembris 2010, 00:23 | links
 
Kārtīgi kapeletāji vēl nolauž bļitkai liekos aķus, atstā tikai vienu un atskabargu arī nost, lai nebūtu laiks jakavē zivi kabinot nost :)) Starp citu tas pat ir no patiesas īstenības ...
22.decembris 2010, 23:03 | links
 
Paskatieties vecos copes rīkus Kaut vai še pieminētos kadiķa kātus-kādi sardziņi ? koks cohums galā un aukla ar žibuli VISS.Mazāko asara pieskārienu jūt ...........
22.decembris 2010, 22:59 | links
 
:D varat jau neatbildēt, pa šim 10 min esmu izdomājis. :D
22.decembris 2010, 22:59 | links
 
tevi varbūt vēl aizvest uz Liepājnieku, izurbt caurumu, uzsēdināt uz kastes un vēl bļitku iemest? varbūt vnk tev zivis atdot?
domā pats ar kko!
22.decembris 2010, 22:57 | links
 
Laikam jau esmu slinks lai palasītu uz atpakaļu. radās pārdomas par sardziņiem, vajag vai nop? kādus?
22.decembris 2010, 22:55 | links
 
Iesaku pārāk neaizrauties ar Nr.2 ! :) Jā ķeras, tikai izmērs ... ! Lielākie asari šo izmēru vakar smadēja.Nesaku,ka neķērās .Pie 80. zivs sāku eksperimentēt un apstiprinājās- lielāks maneklis,- 200-300g. Čoms strādāja ar lielāku,tam retāka zivs, taču izmērs priecē. Man sķiet Nr.2 nedaudz par šauru lielā asara acij ! :)
22.decembris 2010, 21:26 | links
 
Nevis priedes, bet kadiķa ! Jūti atšķirību? man kādreiz spinings bija no tāda ....
Es Chingij neko neizdomāju, to pāris lapas atpakaļ šeit var palasīt....
22.decembris 2010, 19:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager