Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
nē vienkārši besī ārā.. ar šitādu attieksmi mēs būsim d... galīgā! kas paliks mūsu bērniem pēc mums? nekas! pied... ūdeņi, bez zivīm!
13.janvāris 2008, 17:39 | links
 
PSRS laikos ne kāds mērus skatījās ne tās zivis bija vajadzīgas , ēd negribu , pa kapeikām kūpinātos jūras asarus kaķiem deva ! Tagad zivs cūkgaļas cenā un dārgāk , ķeseli ezerā un tirgojās uz nebēdu un kādu sodu tam lauciniekam uzliksi , nestrādā kopš dzimšanas (saimnieks).
13.janvāris 2008, 17:41 | links
 
jā latvijā privātīpašnieks var darīt visu ko grib!
13.janvāris 2008, 17:45 | links
 
piebiedrojos jūsu kompānijai. galvenā copēšana Lielupē- augšup Jelgavas. ja Lielupē neraža, tad braucam uz Usmu ķert raudiņas. neko lielāku neidzodas noķert! krievu laikos ķērās raudas un asari kā cimdi. tagad kas iziet cauri tīkla acīm. esmu pensijā. gribētu sarakstīties. inetersē Lielupe, Babīte, Engure, varbūt savreiz saskriesimies? varu pastāstīt kā izmāciju zviedru urbi (ar kon. nažiem). vairākus gadus gulēju garažas stūrī. neatmaksājās pirkt nažus... strādāju ar ļeņingradieti, nažus pats trinu. tagad arī zviedrs ņem kā traks. mans e-pasts - arnis.zarini@apollo.lv -ne asakas!
13.janvāris 2008, 17:45 | links
 
Viss jau sākās ar to kad tirdniecībā parādījās tīkli , katrs kam nebija slinkums to izmantoja un tagad mēs esam tur kur esam> d...ā
13.janvāris 2008, 17:49 | links
 
nu es pa vasaru pa babīti noteikti ņemšos! lielupē jau ar dzīvošos! varam saskrieties kādreiz!
13.janvāris 2008, 17:52 | links
 
Nav tik traki. Viss sāk iet uz labo pusi. Piemēram pierīgas ezeros, pēdējos divos gados, zivis paliek vairāk un lielākas. Ja pirms trīs gadiem bija prieks par to pašu vienu zemmēra līdaķeli, tad šogad tikai divas reizes paliku pilnīgi tukšā. Dienā vidēji noķēru 3-4 līdakas. Līņi un karūsas arī paliek jūtami vairāk un lielāki izmēros.
13.janvāris 2008, 17:58 | links
 
cerams ka tā turpināsies! un galvenais lai cilvēki paliktu prātīgāki!
13.janvāris 2008, 18:00 | links
 
Šodien biju aizlaidis līdz līlastei. Ezerā biju no 9.30. No sākuma cope bija vāja, Līdz pulksten diviem biju noķēris tikai 5 ašukus un pāris ķīšus. Bet ap diviem beidzot uzgāju asarus un dabūju diezgan labi pavilkt. Stundas laikā noķēru aptuveni 40 asarus, izmērā sākot no 50-150 gramiem, bet tad pēkšņi cope pazuda un tikai ar lielu lūgšanos varēja izvilkt pa kādam asarim.
13.janvāris 2008, 18:05 | links
 
kurā vietā biji Lilastē?
13.janvāris 2008, 18:21 | links
 
No sākuma pie laivu bāzes uz šosejas tilta pusi, tur 3 asari. Pēc tam maucu pa ezera vidu, tur vēl sliktāk. Asarus savilku melnupes līcī.
13.janvāris 2008, 18:33 | links
 
Āāā... Tu laikam ezeru domāji? Līlastes ezerā.
13.janvāris 2008, 18:34 | links
 
Lielais Dirņezers pa diviem ar krustēvu saķēram 2.6kg pirmo reizi šogad tik maz! :/ Ar uzlīšanu uz ledus no krasta švaki, labi ka ir 2 laipas! Rīt braukšu arī.
13.janvāris 2008, 18:38 | links
 
skaidrs! es ar agrāk copēju ar tajās vietās! vasarā uz līdakām bieži braucu!
13.janvāris 2008, 18:52 | links
 
Vakar uzbridu uz L.Baltezera. Ledus biezs, bet virsū jābrien pa ūdeni līdz ceļiem..
No 9-13 savilku pāris kg. ar sprīža ašukiem un vienu dabūju ap gramiem 400, bet šamais viss ar dēlēm, laikam bija aizmidzis..
ķēru tikai ar dzeltenu un baltu parasto bļicku..
14.janvāris 2008, 13:27 | links
 
kurā vietā baltiņā biji?
14.janvāris 2008, 16:16 | links
 
Sveiki!
Vai kāds zin kā īsti ir - vai ezers var būt privāts un vai tas nozīmē, ka nevaru tur copēt, pie tam kā lai es uzzinu vai tas ir vai nav privāts? skatījos ezeri.lv tur nav rakstīts kam ezers pieder.
14.janvāris 2008, 16:41 | links
 
baltiņā biju tajā līcī, kur laivu bāze ir, zem baznīcas.. tur seklumā 1.m vismaz dzīvība bija.. kad pagāju uz 2-3 metriem - tur pilnīgs tukšums..
Vīri uz murmuļiem ķīšus un mazos ašukus vilka, bet arī švaki..
14.janvāris 2008, 17:12 | links
 
M_Ziharam

http://www.likumi.lv/doc.php?id=48312

Vispār ezeri var būt privāti... :(

Šeit vari iečolēt publiskos ezerus un upes, bet pameklē varbūt ir arī kāds svaigāks saraksts..
ne asakas
14.janvāris 2008, 17:16 | links
 
nu ka es tur parasti vasarā ar laivu dodos iekšā ķert zaļsvārces!
14.janvāris 2008, 19:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager