Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
Sveiki viri! man tada sape apnicis zaudet blitkas vai kads nevaretu ieteikt kur var iegadatiesziemas blitkam atsitejus?
5.decembris 2014, 21:24 | links
 
 
Šogad pirmo gadu uz ziemas copi :) Esmu noskatījis šādus rīkus, tāpēc gaidu atsauksmes?!

http://www.electrostore.lv/98-ziemas-makseres

http://www.779.lv/ziemas-preces_88/ziemas-makskeres_89/salmo_518/ziemas-teleskopiska-makskere-salmo-ice-pro-telerod-50%D1%81%D0%BC_1280

IngEih, 3.decembris 2014, 13:22



Tām polikarbonāta makšķerēm ir daži mīnusi (ir arī plus), kuri iesācējam tikai čakarēs prātu, piem ja iemetīsi ūdenī vai saslapināsi auklas uztinēju, viss nafig sasals. Ieteiktu sākt ar klasiku -Balalaikām tipo http://www.gandrs.lv/makskeresanas-piederumi/makskere-ziemas-asseri/

Ar saliekamo būs tieši tas pats, tikai lieks čakars, posmi sasals. Ieteiktu ņemt viendaļīgu jebkurā gadījumā. Vislabāk jau te izrunātos ProPerch.
3.decembris 2014, 13:39 | links
 
 
Salmo pro perch ir pašam, labs,jūtīgs kātiņš...
Tu domā 1000 pa lielu un sanāks lauziens starp pirmo riņķi un lociņu?
Gribējās tieši komplektiņu ar bezinerceni, pa amīšu stilam:D
3.decembris 2014, 10:05 | links
 
Kaut gan vai ar 1000 Tev viņš derēs-aizmugurējais spoles izvietojums
3.decembris 2014, 09:52 | links
 
Esmu ļoti apmierināts ar jauno Salmo asaris un salmo līdaka Cena ap 14 eur Ir man arī St.Cr Ja tā roku uz sirds tad lielu šķirbu starp viņiem neredzu/neskaitot cenu/ St.cr ir nedaudz par mīkstu -mans subjektīvs viedoklis
3.decembris 2014, 09:51 | links
 
Sveiki!
Gribās labu kātiņu lielajām šķērsenēm(7cm +),ratliniem un bļitkām.Spoli likšu 1000šo rareniumu!
Varbūt varat ieteikt ko labu!?(stiklašķiedru negribu)
Kā ir ar St.croix premier ice rod?
3.decembris 2014, 09:45 | links
 
sushnjakam 1O punkti par copi un atskaiti ! Es rit pameginas !
30.novembris 2014, 17:52 | links
 
sodien atklata sezona Taurkalnes mezha ezera,25 galvas-kopsvars 3.420g.Bija gan simtniecinji,gan 200-nji,lielakais 270gr.,draugam lielakais 420gr.
30.novembris 2014, 16:37 | links
 
pludinh, :)
es jau saku ,ka caur ledu ... :)
... no laipas, ... lai nebuutu paarprasts !
29.novembris 2014, 10:11 | links
 
cik ta tev svars ka uz tada ledus:))?
29.novembris 2014, 10:03 | links
 
Mosh kaads jau no ledus velk ? :)
Vakar jau naacaas caur ledu (1cm) vilkt asariiti ...
Kuutrs ! Jaapielaago gan speele, gan blhitkas.Savi 20-30 tika izvilkti, bet sals un veejsh lika tiities ...:) Nebija ekipeejuma !
Lomaa gadiijaas pat rauda un pliciitis. Udens liimenis mega zems Riiga.
29.novembris 2014, 09:56 | links
 
Sakrāj gan...,un laippni lūgtu...:)
3.augusts 2014, 01:18 | links
 
tonis, var jau būt ka pa agru. Bet baigi gribētos aizšaut pie tevis uz svensoniju, kādu svensonzivi saķert. Jasakrāj lavandosi un gan jau.

Laikam jāpaņem vēl viens čopuks un jādaskrien līdz lieldžumpei, kādu augusta zandartīno sadžigot
2.augusts 2014, 19:31 | links
 
Ņēe,vēl pa agru,šortos uz kastes sēdēt negribās...Vot kad sāksies rudens lieti,tad gan!
Tagadiņ vēl 'kimlaki' no laiviņas jāpastīvē...:)
2.augusts 2014, 19:23 | links
 
viss jau ir forši , vēl jau priekšā gan augusta zandarts, gan sams, gan 30 kg rudens līdaka uz velci ( nu labi 30 kg pārspīlēts, bet 28,5 gan)..., bet ... kaut kā tas karstums piegriezies . Gribas -20 C , kraukstošu sniegu zem kājām, žilbinošo baltumu visapkārt un 200 gr asarīšus kas neganti rausta mazmakšķeri ar 008 aukliņu. Sorry, ne pa tēmu laikam
2.augusts 2014, 18:57 | links
 
Man jautajums- laizot blitku alingi pakapeniski vai ta ar shvunku un uzreiz lidz gruntij? Ka tad ir isti pareizi?
8.februāris 2014, 20:16 | links
 
Mazu tievu pavadinu,ja gadisies lidaks tad tapat uzmanigi izvilksi to,ja asits nems nesmades ari ar visu pavadu. Vismaz sakabi ar griezuliti nu noteikti vajag citas blitkas saverpj auklu.
8.februāris 2014, 20:04 | links
 
Ko vislabaak izmantot kaa pavadu balansieriem lai nezaudee speeli un ljundaks neparkozh? Tas kjerot asari kad nereti zaljie sit...
Zb kjert alingji liidaku ar parkostu auklu :)

Meigjinaat gabalinju piitaas? Parasto kavljerku?
27.janvāris 2014, 19:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager