Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
man ar doma rīt pirmo ledu pataustīt un kādu lunku izurbt,pa dīķi droši var staigāt-tas ir signāls ka ver ko meiģināt un ja vēl nakti drusku piekniebs tad būs ok.
2.decembris 2013, 17:51 | links
 
Eduk, rokas ,kājas vēl nav atsilušas ... :) Vienubrīd no kreisās rokas ūdens vien tecēja, biksēs slaucīt negribējās ...
Karavāna iet tālāk ! Nu jau atkal radošais ieslēdzies! Ar to laikam neizslimot ! :)
2.decembris 2013, 16:45 | links
 
eku kaut kād bilž'
http://www.draugiem.lv/user/3125742/gallery/?pid=336182766
2.decembris 2013, 16:37 | links
 
Pirmās lomkas jau garām ! :)
Bļitka.Pusotrās nepilnās stundās 38 asarīši. Lielākam 20cm.Nosalu kā jau copē, skrienot no ārsta domāju paprovēt ... :) Lielākais pat bārdu uztaisīja, negaidīju ! :) Prieks par jauniem mānekļiem ! (... no laipas!)
Adrenalīns staigāja kā jau procesā ! :)

divrocis, 2.decembris 2013, 15:44


Es atsakos tam ticēt!!!
Uidi miraž, Uidi!!! :((((
:DDD
2.decembris 2013, 16:31 | links
 
Cik biezs ledus?

Es ar šodien vienu manīju Dutkas ezerā.
2.decembris 2013, 16:10 | links
 
Pirmās lomkas jau garām ! :)
Bļitka.Pusotrās nepilnās stundās 38 asarīši. Lielākam 20cm.Nosalu kā jau copē, skrienot no ārsta domāju paprovēt ... :) Lielākais pat bārdu uztaisīja, negaidīju ! :) Prieks par jauniem mānekļiem ! (... no laipas!)
Adrenalīns staigāja kā jau procesā ! :)
2.decembris 2013, 15:44 | links
 
Jelgavā pa diennakti ūdens ir cēlies no 57 cm līdz 136cm virs normālā līmeņa
2.decembris 2013, 14:54 | links
 
Sasodītie Rietumu vēji - piemaskava arī lēnām sāk uz ledu kurš kāpt, kurš vēl tikai taisīties, bet tur vismaz viss sāk lēnām notikt, a pie mums vēl skuju :(((...
Gribu savus pirmledus asarīšus jau tagad! :(((

eduks, 2.decembris 2013, 13:13


Ja nekas nemainīsies,tad vadoties no yra prognozēm nākošnedēļas vidū varēs ,,taustīt" kādu ašuku piemānīt.Vienīgais diezgan šaizīgi izskatās tas,ka tajos ūdeņos,kuri saistīti ar jūrju...Lielupe,Babe,utt. būs akūnais līmenis...bet kas ta mums ,,kabaniem"!:)))
2.decembris 2013, 14:43 | links
 
Sasodītie Rietumu vēji - piemaskava arī lēnām sāk uz ledu kurš kāpt, kurš vēl tikai taisīties, bet tur vismaz viss sāk lēnām notikt, a pie mums vēl skuju :(((...
Gribu savus pirmledus asarīšus jau tagad! :(((
2.decembris 2013, 13:13 | links
 
nupat pačukstēja, ka Valmieras pusē pirmie'ledus ašuki jau ir noķerti .... :):)

bet es vēl ledu negribu :), karūsas dikti labi kožas :)
2.decembris 2013, 13:10 | links
 
Brachkis vakar atbrauca no dizhaas krievzemes . tur ap heboksariem jau uz majam plenchkam un attekaam jau tup.!!! Pie maskavas vakar riitaa raadija -7
2.decembris 2013, 11:17 | links
 
Alūksnē iespējams, ka kaut kur jau sēž. Vakar vienā dīķī netālu no Siguldas ledus bija 1-1.5cm, pēc nedēļas vai pusotras jābrauc provēt :))
2.decembris 2013, 10:32 | links
 
sēž jau vairkus gadus
1.decembris 2013, 22:54 | links
 
Kāds nav sēdējis jau ... ? :)
1.decembris 2013, 15:30 | links
 
A šis vispār uboino izskatās:
http://www.gismeteo.lv/ru/month/4368/
22.novembris 2013, 13:54 | links
 
Mēs tikai vēl gaidām ledu, bet tur šur jau pat sacenes rīko :D :
22.novembris 2013, 13:49 | links
 
aleksis63,gadijumā neesi to verķu tirgotājs :)

Nekā personīga,bet uzskatu,ka nav viņš to 5 Latvijas naudiņu vērts.Tā vismaz pagāsziem maksāju.

bushmans, 6.novembris 2013, 21:26

...nē tirgotājs neesmu,vienkārši gribēju uzzināt,vai kāds ir lietojis.Varbūt ir vairāk copes bijušas??
Kas attiecas uz naudiņām,tad dotajā brīdī maksā 6.20 naudiņas.Tāpēc domāju,ka būšu pareizi izdarījis un sapircis jau pārbaudītos...
7.novembris 2013, 18:14 | links
 
aleksis63,gadijumā neesi to verķu tirgotājs :)

Nekā personīga,bet uzskatu,ka nav viņš to 5 Latvijas naudiņu vērts.Tā vismaz pagāsziem maksāju.
6.novembris 2013, 21:26 | links
 
.. :) sorry,biju domājis,ka kustībās ūdenī neredzu šķirbu.

Ja nu kāds baigais mikro mnianšu pazinējs var paskaidrot!

Man jau liekas,ka tas ir līdzīgi kā auto rūpniecībā,kur ražotāji sacenšas par piem.degvielas patēriņa gramiem,,,bet man kā lietotājam ir pilnīgi vienalga vai viņš patērē 4785 gr uz sotaku vai 4780,,,tikai liekas galvassāpes ar elektronikām un visādie ček eņdžiniem.
6.novembris 2013, 21:23 | links
 
..uz aci nekādas škirbas ar veco variantu.

bushmans, 6.novembris 2013, 13:13

..ja tas domāts par Rapalu,tad šķirba ir ļoti liela,-pirmkārt izmērs,otrkārt balansiera forma un svara izvietojums ...
6.novembris 2013, 17:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager