Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
Veči, iesakiet kādu kātiņu - vieglajai bļitkai uz ašukiem, gribās kaut ko cietu un jūtīgu-tā lai copi "dzird"! Uzčinīt pats nevarēšu -rokas aug no "turienes".Iepriekš Paldies!
17.decembris 2012, 10:07 | links
 
Otinjsh
Nu sākumam varu ieteikt pavisam vienkāršu tehniku, bez izvirtībām :) - to, ko iesaku visiem iesācējiem. Kātiņu turi ieslīpā stāvoklī (varētu būt kādi 45-60 grādu leņķī, nemērīju :DDD) un lēnām cilā uz augšu-leju, ik pa brīdim ļoti īsi uzraujot. Var ieturēt pauzes ik pa brīdim. Kad laid iekšā bļitku, tad nevis laid uzreiz līdz gruntij, bet gan apstādini cik var augstu un sākotnēji ieturi pauzi, jo bļitka grimstot no augšas arī forši spēlē un pirmais uzrāviens nemaz nav vajadzīgs. Pēc tam sāc darīt visu tā, kā aprakstīju iepriekš. Man kāreiz sestdien bija viens "skolnieks", mans bračka, kas ir mūsu dzimtas "noklīdusī avs", kas nekad uz bļitku neķer, tikai mormiškas tirina :DD. Lai vai kā, bet ap 10 ašukiem pirmajā reizē dabūja + pāris atpakaļlaižamos zemmēriņus :)))... No bļitkām sākumam varu ieteikt to pašu Salmo-2 (man gan tā sevi ir izsmēlusi, bet taisu pats priekš sevis kaut ko pēc formas līdzīgu-pers. tūnings) un 3,5-5 g mazos kastmāsterīšus, nokniebjot tiem gredzenus (ja palieli) un izmetot palielo troiņiku un uzliekot atbilstoša izmēra gredzentiņu (tikai apakšējā!!!) caurumā un trīsžuburīti ar kembriku. Kabinu bļitkas klāt caur nelielu sakabīti un bez nekādiem griezuļiem. Tas būtu iesākumam no manis :)...
17.decembris 2012, 09:32 | links
 
Ja runā par LJ vs Rapala, Rapala noteikti ir cerīgāka :DD

Ja Tev būs tikai LJ un neķersies, tad noteikti padomāsi, eh vajadzēja kādu Rapalu paņemt...jo uz kopējām copes brauciena izmaksām, tās pāris rapalas nevienu neizputinās :)

Savukārt, ja ir aizķēries tā, ka jārauj nost, tad ir patīkami apzināties, ka, par laimi, galā bija lētais LJ, nevis "krutā" rapala :DD

Tā ka es ietektu paņemt gan gan :)
17.decembris 2012, 09:31 | links
 
ja vairāk uz līdakām, tad ieteicamais izmērs ir no 5cm, es pat teiktu, ka ja neliela ezera dūči un ašuki, tad 4,5-5 cm būs pamat izmērs balansierīšiem, ja ezers lielāks, vai negribās, lai dūči bieži ķerās, tad ņem 6-7cm balansierus.
Mans mēŗķis parasti ir asaris, tāpēc strādāju ar 3-4,5 cm mānekļiem, no mānekļu krāsām vieglāk ir pateikt kura strādā vis mazāk un arī tas būs tikai viens viedoklis, personīgi man nestrādā balansieri ar sarkanu galvu, pat līdz apsurdam, nokasi sarkano krāsu nost, paliek svina galva un balansieri sāk ēst, kā sarkana galva, tā neēd :):):), ir tā, ka katrā ūdenī ir kāda biežāk nostrādājoša krāsa, citur tie ir sārtie toņi, citur brūnā karūsiņa, par vis universālākajām varētu nosaukt papagaili un klasisko maili, tās krāsas vairāk vai mazāk strādā vienmēr un visur
17.decembris 2012, 09:22 | links
 
:4-6 cm.
17.decembris 2012, 07:33 | links
 
NG-NG-nu man mērķis ir līdaķeles piemājas ezerā...un būtu patīkami ,ja pastarpai varētu kāds paliels asarītis gadīties ,ir kāds optimāls izmērs? ;D
17.decembris 2012, 07:01 | links
 
LJ probelemas ar kvalitati ir dazhi modeli kam krasa lobas nost pie akjiem
17.decembris 2012, 03:34 | links
 
Ko gribi kert, kaadaas vietaas, varu ieteikt 100 procenti straadaajosus kraasojumus un izmeerus, vsr buut skan paspasrliecinaati, brt ir maanekli ar kuriem kau tko var nokert praktiski vienmerr :)
16.decembris 2012, 23:00 | links
 
NG-NG-man jau pagaidām vispār nekādas gaumes nav :) tapēc arī jautāju ,jo esmu skolnieks un baigi daudz tērēties nevaru ,lai tā kārtīgi "paeksperimentētu" ;/
16.decembris 2012, 21:36 | links
 
Nu nav tik traki ar tiem LJ balansieriem, pavisam nav taa , taas vairaak ir iedomas, ir izcilas seerijas, visited ir KAmasan aaki un zivis tos eed loti labi :):):), bet nu katram taa gaume ir citaada un tas ir tikai normaali :):)
16.decembris 2012, 20:50 | links
 
Sk ,paldies...kādu izmēru iesakiet līdaķelēm? :)
Būtu labi ja izmērs būtu optimāls gan asariem ,gan līdakām...
16.decembris 2012, 20:41 | links
 
Labāk pieliec to latu!
Cik runāju ar džekiem kuriem zivis ir vienmēr, tad nevienam kastē tāds LJ nemaz nav, visādi citādi labie un RAPALA to skaitā!
Pēc sarunām ar viņiem es tad to LJ nemaz nepērku, citādi galvu vien sajaukšu!
Salmo veritkālās gan var pirkt visu sortimentu! Tikai katra bļitka savai zivij!
16.decembris 2012, 20:30 | links
 
Gaujiniek,Tu uzdod jautājumu uz kuru NAV atbildes,mums ļoti daudziem kastēs ir mantas pirktas par lielām naudām,bet ne vienmēr attaisnojušas liktās cerības!
Vai tās ir sliktas,noteikti nē,tikai bijušas neatbilstošas konkrētam laikam,vietai un ROKAI!
Un uz tavu jautājumu nebūs viennozīmīgas atbildes,,,vieni teiks - laba manta maksā labu naudu,citi-budžeta mantas,pie attiecīgiem apstšakļiem,ļoti labi strādā !!!
Piekrītu,gan vieniem ,gan otriem! :)
15.decembris 2012, 20:12 | links
 
Anton-> Laidzē ziemā var atrast asari 20+cm? Tīklinieki baigi to ezeru izsmēluši. Šogad vasarā tik 5-10cm asarīši ķērās, lai gan esmu dzirdējis arī par puskilo+.
15.decembris 2012, 19:47 | links
 
Rapala vs Lucky John...pasakiet lūdzu kāds pēc savas pieredzes ,vai ir jēga sapamksāt to latu vairāk un nopirkt rapalu ,vai tikpat ok būs LJ BALANSIER
Paldies :)
15.decembris 2012, 19:39 | links
 
Biju Ķīsī 9.00-12.00 . Nopriecājos,ka neviens pirms manis nebija kāpis tajā vietā! :)
Tālākais gūlās vēlāk .. :( , pie 30 caurumiem izmocīju tikai vienu asaru. Mainīju mānekļus, stilus , bet rezultāts klusēja!
Pirmais ledus parasti tur atnesa labus lomus ! :(
15.decembris 2012, 14:28 | links
 
Otiņ,noslēpuma nekāda nav,bet vienotas sistēmas arī nav!
Katra bļitka ir pašam jāizkož,gan auklu D,gan cilāšans texnika.
Un galvenais ticība:)
15.decembris 2012, 11:41 | links
 
Pārnesu uz šejieni.
Sveiki Vīri,

Šogad esmu nedaudz nolēmis pievērsties raustīšanai, nedaudz dračīšanai atelpu iedodot. Esmu pastudējis literatūru, arī pāris pamācošās filmas. Ir lietas, kam vilkt paralēles, ir arī daudz pretrunu!
Paurķējot tēmas, visi bļitkotāji ir tādi noslēpumaini, jāmāk... , jāzin.... , bet neviens nepastāsta- kā un kas tieši: īsi-asi garas pauzes, ar nometieniem bez pauzēm .....!
Vai nu tiešām tās tehnikas un aksiomas ir ļoti dārgas, vai arī baigi gari aprakstāmas!!???
Jopcik, popcik škrobe ka tā!!


Nu Piemēram, tas pats Ščerbakovs tur apmēram navodkas deva attiecībā uz žibuļu lielumiem un auklas resnumu. Bet kad video testē, tad norādīts auklas diametrs 0.3-0.4 (dziļumos) vislaik, lai gan pirmīt max diametru esot ne lielāku par 0.22-0.25mm. Nu ko lai domā tāds neko nezinātājs?
Tjipa tie parašūtiņi dziļumos 7-10m arī paliek par nagliņām, vai tiek speciāli veidoti šādiem dziļumiem, lai strādātu kā planierīts?

o.
15.decembris 2012, 10:39 | links
 
Ng-NG šodien pārbaudījau Heinolas nažus /ala mora/
Uzskruvēju Ice pro - ņem Tā ka firmas logo iztrūkumu uz naža var neņemt vērā -Jau attaisot paku pateicu ,ka būs labi Asinājums pareizs.
14.decembris 2012, 21:59 | links
 
Talsu apkārtnē pat ļaidzes ezers ir staigājams!
14.decembris 2012, 21:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager